Jump to content
Dogomania

asia40

Members
  • Posts

    457
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asia40

  1. asia40

    Szpic japoński

    To ciekawe :) Z jakiej hodowli ma wujek tego szpica? Mozna go poogladac? W Nord Stern jest para, ale nigdy nie miała małych.
  2. Czy ma ktoś fotke Chinook'a całego z profilu, żeby było widać głowe?
  3. :loveu: czpeczka pod kolor oczka
  4. :loveu: Jaka ona delikatna :) bardzo mi się ta sesja foto podobała Edytka ja wiem, że ty bardzo zajeta osoba jesteś ale ... daj mi znać jak będziesz na necie, chciałan porozmawiac :cool3:
  5. asia40

    Szpic japoński

    Znalazłam sobie psa na emerytyre :) to będzie szpic japoński. Przeczytałam, ze nie ma ich nw Polsce czy znacie jakies hodowle w Europie?
  6. Wysłałam Apel pocztą elektroniczną i normalną (listem poleconym) niestety nie dostałam odpowiedzi. Bardzo mi nieswojo, kiedy czytam ten temat (i wiele innych również) jestem członkiem ZKwP i uważam, ze jestem dobrym i odpowiedzialnym hodowcom. Moja suka hodowlana ma zrobione badania na choroby genetyczne oczu (w tym roku będą powtórzone), prześwietlenie stawów na dysplazje - chociaz nie sa to badania obowiązkowe w rasie. Uważam, że tak nalezy robić i nie chce być wrzucana do jednego worka z hodowcami psów w piwnicy albo stodole. Wszędzie można spotkać ludzi i potwory.
  7. :shake: Nic nie wiem o zawodach, ale za chwile bede w Siewierzu to poszukam plakatów. Nawet nic nie wiem o zaprzęgu w Siewierzu lub okolicy :crazyeye:
  8. Pancelot a jakie ty masz sanki ze tak posuwasz po chodniku i to tylko z 2 ? hasiorkami ;) ja mam takie na zakupy finskie to nikt na mnie nie krzyczy jak narazie :) i psa niestety jednego - tez narazie
  9. Nie byłam tutaj hohoho... Z okazji roczku dla Luki :buzi::iloveyou::Rose::painting::bday::BIG::drink1:i siostrzyczki albo braciszka :dog:
  10. Widać, że zabawa była przednia :)
  11. A ja pomyślałam czy on nie traktuje brata jak psa? I chce biec w parze z nim? Mója suka w ten sposób traktuje moja starsza coore :)
  12. No i nic na to nie mozna poradzic, bo jak widze temat po kilku miesiacach wrócił :( Co ta pani ma za plakietke? Czytaliscie co tam ma napisane? Jako jakas fundacja zbiera? A nie oburza cie jak z dziecmi żebrają? To ma być dobra forma psa ta na zdjeciu? :evilbat:
  13. Tak my znamy takie sytuacje :D wczoraj April na spotkaniu z dziećmi zmęczona, wycofała sie z miną "sorrki ale już nie mogę" bez jakiejkolwiek agresji. I zdziwił mnie golden, który marszczył nos. Ale ja w wypadku goldenów bazuje na stereotypach :( że łagodne bezwzględnie.
  14. Mam plan, przygotowania przez dzieci pogadanki dla dorosłych i przedstawienie jej na wywiadówce.
  15. Chodzimy do dzieci w przedszkolach i szkołach jako Sekcja ZKwP, zapotrzebowanie na takie spotkania jest ogromne. To edukacja dzieci i młodzieży, ale co z dorosłymi? Nagonka na psy prowadzona jest przez media, wydawałoby się, ze dziennikarze to osoby wykształcone, powinni podawac rzetelne informacje.
  16. a dzisiaj zaczyna się tydzien dobroci dla zwierzat
  17. Ciekawe sa odpowiedzi :) Ale niekompetencja dziennikarzy poraża, liczy sie tylko nakrecenie sensacji.
  18. Ojcze chrzestny jakoś te posty trzeba nabijać :lol:
  19. Dziekuje :)
  20. Po raz pierwszy bedę miała odbiór miotu w ZKwP. Napiszcie mi jak to wyglada, jakie dokumenty powinnam zabrac ze sobą, jakie są opłaty?
  21. Przepiekne miejsce na siedlisko, gratuluje i wpraszam się na odwiedziny jak juz zamieszkacie
  22. Czy o paszport ma sie starac własciciel? Czy moze hodowca? Wiem, ze jeden z moich maluchów pojedzie na wakacje za granice jesienią czy ja moge mu ten paszport zrobić czy to juz właściciel?
  23. :lol: a to tutaj Zmorkowe dzieci mozna poogladac! No prosze ale mi sie trafiło przypadkiem :) Pozdrawiamy Seti i chłopaków
  24. No, Zakątek Modrzewkowy może?
  25. hmm... zakątek to Kubusia Puchatka :D moze Modrzejkowe Zacisze, eee jest hotel Zacisze :lol: a może CICHE MODRZEWKI?
×
×
  • Create New...