Jump to content
Dogomania

PATIszon

Members
  • Posts

    5462
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PATIszon

  1. Ruffi, Chyba, ze ktoras bedzie wolala od tylu! :oops:
  2. Monika nie ma sie co wstydac, jestes niewinna, przecie caly ten watek zaczal sie od osoby Pana B. 8)
  3. Ojejejejejej, dziewczynki kochane zostalo cos dla mnie , bo zdrzemnelam sie na chwilke, ale juz jestem! To ktory teraz, ETM...? :eating:
  4. I do tego jeszcze....:
  5. PATIszon

    Huk

    Moja Kenia ma za soba pierwszego Sylwestra. Kompletnie nie zwracala uwagi na fajerwerki, ale nie sugerowalabym sie tym za bardzo, bo miala wtedy 2 miesiace! Zobaczymy jak bedzie w tym roku? Ps. Ja uwazam, ze jak pies naprawde panicznie reaguje na petardy to chyba lepiej na te noc podac jakies srodki uspokajajace.
  6. PATIszon

    Beagle

    Czy wiecie cos na temat Beagla miniaturki???
  7. Dziwny jakis ten autobus, ma 8 kol i nie ma kierownicy! Ide spac, boje sie , ze sie mi przysni, ale zaryzykuje! :o :x
  8. Ja zapytalam o wode, bo napisalas: A mi chodzi o ten z autobusem...ja tez spie. To znaczy chcialabym bardzo, ale nalog to nalog, nie moge przestac was czytac!
  9. A dodalas wody??? Dawaj ten test, bo spac musze isc. 8)
  10. A proszsz bardzdz. Tradycyjnie juz chusteczke do monitora przesylam w zalaczniku!
  11. Monika, To ja siem cieszem, ze Ty siem cieszysz i ze Ty wiesz, ze ja wiem czym sie rozni poszlem od poszedlem! :angel:
  12. Lomatkooooooooo Monikoooooooooo myslalam, ze mi oczy odpadna! :wink:
  13. Wirka, moze rzeczywiscie pytanie C jest zbyt powazne. Mozna je zmienic na" C. A mozemy wziac rozowa pileczke? :multi: Punktacja wtedy musi sie zmienic na: A.-1, B-2, C-8.
  14. To bardzo dobry pomysl jest! Zrobmy lepszy test, ale zeby dlugo nie kombinowac proponuje udoskonalic juz istniejacy. Niektore pytania wyrzucic, pare poprawic, acha i zmienic punktacje, bo ta jakos nie pasi! 1. Jak zachowuje sie Twoj pies kiedy wyjmujesz smycz, aby wyjsc na ajciu? A. To jest ok. B. To tyz C. to bym zmienila na: "Pyta sie Ciebie czy aby nie za chlodno sie ubrales/las" Punktacja: A. 1, B. 2, C. 10. :lol:
  15. Nie wyobrazam sobie ciagania psa na smyczy przez cale zycie. Kenia chodzi luzem wszedzie oprocz miejsc ruchliwych, ze tak powiem: samochodowo! :lol:
  16. Ej, nie krzycz na mnie , bo sie zaczne jakac! I bede poisac jak cipka! :fist:
  17. Mowi sie 'Poszlem", bo blisko bylo! Jak jest daleko to "poszedlem", ok? Zreszta juz przyszles spowrotem. :roll:
  18. Buldogu, niestety musze sie z Toba zgodzic! :wallbash: Mnie test ogolnie nie rozczarowal tak bardzo jak spoob przyznawania pkt. Rozumiem, ze im wiecej tym lepiej, ale dla czego pies z trauma u lekarza ma byc madrzejszy od tego, ktory siedzi spokojnie w poczekalni...? Ale z drugiej strony, mialo byc zabawowo, wiec sie nie czepiajmy, ok? ETM Znaczy rzuciles psowi kulke i teraz czekasz, az do ciebie z nia wroci...? Dlugo juz? No to brawo! Wychodzi srednio 3 pkt. za test! :lol:
  19. Dobra probuje znowu
  20. Grzegorzu, ja sie na wszystko zgadzam, tylko nie na ta zone, ani dziewczyne, plisss! 8)
  21. Ja wydedukowalam, ze jak sie do tego okna zasloni, to jest jeszcze lepiej!
  22. Czyli jak ide z koniem i psem to (przepraszam za wzrot) gwalce prawo? Czy jedno mam prowadzic po prwej, a drugie po lewej? :wink:
  23. Moja tez je Nutre Nuggets, bo tylko to jej smakowalo! Nie wiem czy jest najlepsza czy najgorsza, wazne ze pies zjada cala miche i jest zdrowa! Wiadomo, ze najchetniej je gotowane!
  24. :hmmmm: moja wyobraznia chyba szwankuje... :roll:
  25. Obiecalam, ze sprobuje wstawic zdjecie mojej kochanej Kei, prosze bardzo oto ona ze swoim "dzieckiem"... Gdyby znowu cos nie wyszlo, to zdjecie jest tu: http://zwierzaki.org/album_pic.php?pic_id=179
×
×
  • Create New...