Waw! Chcialam tylko powiedziec, ze dyskutujac z nim znizacie sie do jego poziomu! Chociaz slowo "dyskusja" raczej tu nie pasuje!
Ruffi i Mike, zeby pogadac z Kaczym musicie chwile spedzic pod bazarem (u nas zwanym stadionem), badz na trzepaku/smietniku na pierwszym lepszym blokowisku. Inaczej nie bedziecie czaic bryly/kumac czaczy itp. :lol:
Ups. mialo byc Zemat, nie Mike, pomerdalo mi sie, to przez czytanie postow Kaczki!