Zaraz, zaraz, ludzie, mozecie mnie oswiecic? To znaczy, ze hodowla to nie jest dzialalnosc gospodarcza i nie placi sie podatkow, zus-ow, smusow i innych? Ja myslalam, ze hodowle musza byc zarejestrowane zarowno w ZK, jak i , ze tak powiem, w panstwie!