Buldogu, niestety musze sie z Toba zgodzic! :wallbash: Mnie test ogolnie nie rozczarowal tak bardzo jak spoob przyznawania pkt. Rozumiem, ze im wiecej tym lepiej, ale dla czego pies z trauma u lekarza ma byc madrzejszy od tego, ktory siedzi spokojnie w poczekalni...?
Ale z drugiej strony, mialo byc zabawowo, wiec sie nie czepiajmy, ok?
ETM
Znaczy rzuciles psowi kulke i teraz czekasz, az do ciebie z nia wroci...? Dlugo juz?
No to brawo! Wychodzi srednio 3 pkt. za test! :lol: