Jump to content
Dogomania

PATIszon

Members
  • Posts

    5462
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PATIszon

  1. PATIszon

    Żona dla Akity

    Ja tez miewam włosięta na poduszce, a szpicem nie jestem! 8)
  2. Naprawde?! A na ktorej, bo chyba nie w Polsce? To jest czarny Rhodesian!
  3. PATIszon

    Żona dla Akity

    Eeeeeeeeeee.....nie ja? :lol:
  4. Karen! Widzialas kiedys Rodko-Dobka? Jak nie to prosze!
  5. Tak! Ja mam przestroge! Uwazaj, bo tak ci zazdroszcze, ze moge cie dopasc i pogryzc! :evil: Ja mam urlop dopiero w pazdzierniku i chyba sie z tego powodu zaplacze! :( A tak serio to baw sie dobrze i narob fotek, ktore pozniej ladnie wkleisz na Dogomanie!
  6. PATIszon

    Żona dla Akity

    I offtoplessy! 8)
  7. A to juz z tego kamienia, ktory odpadl! Tylko dlutuj delikatnie, coby sie kamien nie pokruszyl! :lol:
  8. PATIszon

    Żona dla Akity

    Kto pisal, ze chce rozmnazac! On chce po prostu siedziec przed komputerem i patrzec jak my sie pieklimy! Predzej czy pozniej (zazwyczaj po jakis 2-och stronach) zacznie sie awanturka i o to chodzi!
  9. Waw! Chcialam tylko powiedziec, ze dyskutujac z nim znizacie sie do jego poziomu! Chociaz slowo "dyskusja" raczej tu nie pasuje! Ruffi i Mike, zeby pogadac z Kaczym musicie chwile spedzic pod bazarem (u nas zwanym stadionem), badz na trzepaku/smietniku na pierwszym lepszym blokowisku. Inaczej nie bedziecie czaic bryly/kumac czaczy itp. :lol: Ups. mialo byc Zemat, nie Mike, pomerdalo mi sie, to przez czytanie postow Kaczki!
  10. Tak, Pinczerko! Potrzebujesz tylko male dlutko i mloteczek, bo takim duzym to mozesz krzywde zrobic! :wink:
  11. PATIszon

    Żona dla Akity

    Ludzie, wyscie sie jeszcze nie nauczyli, ze jak ktos zaczyna pobyt na Dogomanii takim postem to jest to podpucha? Jeny, wy sie ekscytujecie, a gosc ma radoche przed komputerkiem!
  12. Ja usuwalam barzdo czesto. Mialam jamnika karmionego biszkoptami maczanymi w herbatce :evil: wiec kamien byl non stop! Co do ceny to zalezy od lecznicy i od tego czy robisz to pod narkoza czy nie! Zabieg nie trwa zbyt dlugo. Podejrzewam, ze samo usuwanie jakies 20 min. potem jeszcze wybudzenie z narkozy czy glupiego jasia i juz. Keja miala usuwany bez usypiania, wiec trwalo to dluzej, ale za to pies byl "gotowy do uzytku" od razu po zabiegu!
  13. Piszesz, ze polecasz "Okiem psa", a po twoim poscie moge domyslac sie, ze nie wiele z tej ksiazki zrozumialas!
  14. Blagam o wybaczenie! :modla: Jakos to powaznie zabrzmialo, a jak widze to klasyczny Off Topic sie zrobil! Sorki, nie zalapalam! :drinking:
  15. No wiec jestem i od razu chcialabym wszystkich uspokoic: nie ma psow "bezobslugowych"! a juz na pewno Rhodesianm do takich nie nalezy! Ten gosc to musial byc wyjatkowy debil i tyle, zadnego znawcy tu nie potrzeba!
  16. Nie, no to powalilo mnie na kolana! Ja wiem, ze Jan Pawel jest madrym czlowiekiem, ale te slowa przerosly moje oczekiwania! Brawo dla tego Pana!
  17. Lomatkoooooo, a ogladalas film "Zlosliwe jamniki"? To te nieduze pieski byly?!
  18. Flaire! Ja mam odwrotny problem. Kenia, mianowicie wcale nie boi sie przeszkod! Atakuje wszystko co napotka na swej drodze! Ostatnio zapragnela wejsc za kotem po drabinie, a wlasciwie wbiec! Skonczylo sie na stluczonej lapce, ale checi jej nie odjelo! :wink:
  19. Maliniak nie, ale mnie to wyglada na Tervuerena! Z reszta jaka by to rasa nie byla trzeba pomoc. Juz drukuje ogloszenia!
  20. Namiary na hodowle mam w "ulubionych", tylko czekam na impuls!
  21. Dla mnie, wlasciwie od zaraz, ale potrzebuje motywacji! :roll:
  22. Zaczynac mozna wlasciwoe od malego. Po prostu na poczatku bez skakania, tylko same kladki, no i cwiczenie posluszenstwa. Tak, ze nie ma na co czekac! Do roboty!
  23. Skoro jamnik moze to Yorczek chyba tez?
  24. Ja szkole sama, bo nie mam niestety czasu , zeby uczeszczac na grupowe szkolenia. Mam zamiar tez cwiczyc Agility, ale tez nie wiem jak z czasem... :cry:
  25. Tak bedzie nie tylko szybciej , ale i bardziej egoistycznie!
×
×
  • Create New...