Będzie na pewno zimniej! :evil:
Ja tak sobie myślę, że może chcielibyście przenieść się na zimę do hali? U mnie w stajni moglibyśmy ćwiczyć całą zimę...
Tylko trzeba by jakoś transport zorganizować, ale myślę, żę to da się zrobić. Skoro Lukasy dojeżdzają z Legionowa to my też możemy?
Ja mogę brać ze 3 osoby do samochodu, może ktoś zmotoryzowany też by sie znalazł?
Pomyśl, byłoby super! Cieplutko, widno, sucho....przeszkody mogą sobie tam stać oczywiście.
Zaproponuje to jutro, zobaczymy.