Znam tę lecznicę i doktora Nowaka,przykro mi czytać takie posty, ale rozumiem oburzenie.
Wyszło inaczej niż jest naprawdę,kto zna od kuchni gazetę i telewizję wie o czym piszę.
Lecznica jest całkowicie normalna,nie żadna ekskluzywna i dla "śmietanki", ceny w normie,przychodzą i rasowe i kundelki, nikt nie dzieli tam na arystokrację i nie.
Vet specjalizuje się w rozrodzie i jest polecany przez hodowców psów rasowych innym hodowcom rasowych z rodowodem, którzy mają problem z rozrodem.
Uważam,że to jest świetny specjalista i vet z powołania,długo takiego szukałam i mogę mu zaufać.
Intencje były całkiem inne, a wyszło to co wyszło.