:lol:
Przyjmij taką taktykę.
Jak Cię pani zacznie op.....ć, to uśmiechnij się promiennie i podziękuj jej za dobre rady. Powiedz, ze ze względu na wiek, brak życiowego doświadczenia, itd jej uwagi są szczególnie cenne i oczywiście weźmiesz je sobie do serca.
Jestem przekonany, że jeżeli to sobie przećwiczysz, aby brzmiało naturalnie- kobitę zamuruje na amen i nie będzie wiedziała co powiedzieć.
No i na koniec podziękuj jej za życzliwość.
Powiedz, że sunia czuje dobrych ludzi, etc
A nam oczywiście napisz, jak poszło
Zdrówko