-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='puzzle']Scoob tez ma bullterierowa klate:roll:, on kiedys byl chudziutki jak Hebe, duzo biegal i zaczely rosnac mu miesnie i ma 3 lata i caly jest w miesniach i nadal rosna, taki kulturysta maly:evil_lol:. Swoja droga zastanawia mnie jak bedzie z Hebe, bo Scooby jest taki nabity, ze osoby, ktore mowia, ze jest gruby po dotknieciu oczy wychodza im z orbit, on jest taki twardy i mocny, jak sie Hebe taka zrobi to bede miala ttb, a nie sznupy:diabloti:. Kusze dalej:diabloti: Czekam na karme:cool1:, zamowilam w krak vecie i ani widu, ani slychu:cool1:...[/QUOTE] Galina nigdy nie była chudziutka :evil_lol: Ona generalnie jest bardzo potężna jak na miniaturę, ale nie cierpię z tego powodu. Dużo biega, jest wydolna, że tak powiem :diabloti: Tylko diety pilnujemy, bo ona może jeść w każdych ilościach.. Uparta :diabloti: No nic, zastanowię się jeszcze i jak coś dam znać :razz: Ja nie zamawiam żarcia w internecie, bo potrafią 2 tygodnie sprowadzać, potem tydzień słać i właściwie powinnam od razu dwa worki zamawiać, bo jeden opróżnia w miesiąc. A większych niż 3kg nie kupujemy z racji alergii..
-
[URL="http://images46.fotosik.pl/46/531e6801331f4fba.jpg"]http://images46.fotosik.pl/46/531e6801331f4fba.jpg[/URL] Od razu widać jaki sznup szcześliwy :loveu:
-
Widzisz - Scooby zmienia umaszczenie, Galina ma klatę bulteriera - ah te mankamenty :diabloti: Kuś - a w potrfelu jakoś pustawo się robi :placz:
-
Hej hej :loveu: Głośniczki rewelka :loveu: Ale sznupy jeszcze większa rewelka - zarośnięta Hebusia wcale nie jest taka zarośnięta :diabloti: A szanowny Scoob coś wypłowiał - może stanie się pieprzakiem niebawem ? :cool3: Kurcze kurcze, nie wiem czy tą smycz przepinaną od Ciebie brać.. :diabloti: Bo w sumie mamy smycz długą przepinaną i niezniszczoną.. Ale kusi oj kusi :diabloti: A na co wymieniasz kolekcje? Na jakieś skórzane szmery-bajery? Skórzata smycz to masakra ! Beaty Toscę prowadzałam na niej na Warszawskiej i odciski leczyłam przez tydzień :diabloti:
-
Polna - uwielbiam takie opuszczone miejsca :loveu: Zdjęcia mają klimat i mnie osobiście się podobają :loveu: Szkoda, że tam gdzie ja chadzam nie ma tyle światła, żeby zrobić takie fotki.. :roll:
-
[quote name='puzzle']Ma taka szeroka klate:razz:, ale moj Scoob tez jest coraz szerszy:roll:, ja nie wiem co z tymi psami, ze tak pakuja:cool1:[/QUOTE] Aaaa.. no jest szeroka w klacie, nawet bardzo - cóż, może nie ma suczej delikatnej budowy, ale taka matka natura :diabloti:
-
witam wszystkich po przerwie :loveu::multi: [quote name='puzzle']Justa wez na nia uwazaj bo z niej sie bullterier robi:diabloti:[/QUOTE] bullterier? ale skąd ten pomysł? :diabloti:
-
Najgorsze w tej chwili jest to, że nie wiadomo czy ta trutka wciąż gdzieś leży i czy jest tylko na polach.. A w zasadzie jak sie ten zwyrodnialec uprze to może i nową rozrzucić :shake: Uważaj na Azulę..
-
[URL="http://images28.fotosik.pl/310/a6ccf82ca397ec40.jpg"]http://images28.fotosik.pl/310/a6ccf82ca397ec40.jpg[/URL] I właśnie do mnie dotarło.. Jak bardzo tęsknię za górami :placz: Przepiękne fotki Ewcia i nawet mnie nie denerwuj, że nie umiesz ponoć robić na śniegu :angryy:
-
[URL="http://img384.imageshack.us/img384/3806/obraz2792ul3.jpg"]http://img384.imageshack.us/img384/3806/obraz2792ul3.jpg[/URL] Ależ piękności ztego Kropka wyrosły :loveu: I niech mi ktoś powie, że ogoniaste speniele coś tracą.. :diabloti:
-
[quote name='Ela38']O! To już coś! :) Moja lubi właśnie spłaszczone, bo te okrągłe to ja nie wiem, jakoś nie umiała pogryźc, wysmykały się pewnie i sunia nie chciała ich jeśc. Trzeba będzie spróbowac za jakiś czas Troveta, tylko najpierw musi dojśc do siebie, musi się wszystko pogoic.[/QUOTE] Ja ogólnie po tych wszystkich sensacjach przez tydzień podawałam lekkie jedzonko - ten ryż ze świniakiem, żeby żołądek odpoczął ;)
-
[quote name='betty_labrador'] o Justa nie wiedzialam ze publicznie rozdajesz nr. telefonu :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] a rozdaję? nic tam nie widać :diabloti:
-
Starocie.. [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/1463/dsc2149xc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/1659/dsc2168ai2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Saint']No nie da się ukryć, że.. kur.. że właśnie upaćkałem sobie moją piękną koszulkę Celtów czekoladą! :angryy:[/QUOTE] Pfff.. superowo krowo :eviltong::diabloti:
-
[quote name='Saint']Bo Justa jak Babcia Wetherwax - "Uważała, że jej sprawą jest się poruszać, a do reszty świata należy takie ustawienie, żeby dotarła do celu." :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/QUOTE] Tylko, że ja jestem realna, a ona nie :diabloti:
-
[quote name='Ela38'][B]Justa[/B] a jakie ta karma ma granulki? Bo trovet rrd (ten z królikiem) ma takie okrągłe małe kuleczki a moja nie lubi kuleczek zwłaszcza małych, woli zdecydowanie duże płaty :) Dlatego może nie chciała jeśc króliczych kuleczek...[/QUOTE] Kiedyś faktycznie były dość małe granulki, teraz mają średnicą 1,5cm i są spłaszczone ;)
-
[quote name='Ela38'][B]Justa[/B] a ty masz jakieś sprawdzone karmy dla alergików? Poza Dermatosis...[/QUOTE] Mała jadła najpierw Dermatosis, potem RC Sensitivity Control, teraz jest na Trovecie LPD. Ale każdy pies to odrębny przypadek. Pozatym jak już pisałam, Galina zje wszystko, jeszcze ni spotkałam się z karmą, której nie chciałaby jeść.
-
[quote name='betty_labrador']a to pech :diabloti:[/QUOTE] Krótko mówiąc - to ja rozdaję karty :diabloti: I to ewentualnie świat może sie zagapić.. :cool1:
-
[quote name='betty_labrador']a Saint zrobi psikus i wysiadzie na zachodnim albo wschodnim :lol:[/QUOTE] Muhahaha.. wtedy to już nie będzie mu wogóle dane mnie zobaczyć :evil_lol:
-
[quote name='Saint']Wisłę przenieśli.. :diabloti: Oj tam się zachowuje.. kapryśna zapewne jest i tyle - w końcu to kobieta :eviltong:[/QUOTE] Podły złośliwcze.. czekaj czekaj.. jak Ci jeszcze kiedyś dane będzie do Warszawy przyjechać to przypadkiem mi Dworzec Centralny przeniosą. Ojej.. :diabloti:
-
[quote name='Saint']A ja pojęcia nie mam, dlaczego ten cytat mi się z Tobą kojarzy.. :eviltong: :evil_lol: Ugłaszcz Galinę ;)[/QUOTE] Dzięki.. Pffff... :diabloti: Że niby się zagapiłam, a świat sobie gdzieś bezemnie poszedł? Kubuś, może kiedyś bym się zdziwiła, ale teraz.. nie zaskoczysz mnie czyms tak mało wyrafinowanym i skierowanym prosto we mnie :diabloti: Sam ugłaszcz - ona teraz się zachowuje.. ah, szkoda gadać :diabloti:
-
[quote name='Matusz']co rozumiesz pod pojęciem "topię się w normalności" ??:razz:[/QUOTE] to znaczy jest dobrze. spokojnie. normalnie. i tak jak powinno być. nie ma chorych podejrzeń. zarzutów. nie ma paranoi. wytwarzania problemów.
-
[URL="http://images27.fotosik.pl/309/a253e608e6e7c1e5.jpg"]http://images27.fotosik.pl/309/a253e608e6e7c1e5.jpg[/URL] Raj.. :loveu:
-
[quote name='ariss']no nie:mad:ja liczyłam choć na jednego starocia:-(a tu nic:-(no ale licze na tą niedziele,tak pięnie Ci śniegu napadało,żebyć mogła ćwiczyć czarne na białym:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Czytaj uważnie - mam zacieczkowaną sukę :diabloti:
-
[quote name='Vectra']czemu przeklęta ? :cool3:[/QUOTE] miałam wątpliwą przyjemność pracować tam przez jeden dzień. wolę nowe bejowo.. :diabloti: