Patka, ja wiem, ż ewięzadło nie jest już takie jak dawniej, ale przecież pies nie może cały czas siedzieć w domu. Po schodach schodzi, bo nie będę go nosić, Przez przeszkody skacze żadko i przez niskie. Bardzo niebezpieczne jest bieganie za piłką, ale staram sie uważać i pies biega po równym terenie. Mam nadzieję, że już będziemy mieli spokój z kontuzjami.