Cześć Malawaszka.
Ja mieszkam w Będzinie, ale na spacery z psem chodzę do Dąbrowy. Pojadę na rowerze poszukam tej szkoły.
Do weta jerzdzę do Sosnowca i jestem bardzo zadowolona. Pain wet zawsze jest miła i wszystko dokładnie wyjaśni.
Wcześniej jeździłam do Dąbrowy na ul. Kosmonautów, natomiast nie polecam Molickiego. Tam umarł mój pierwszy pies (może gdzie indziej też by się tak skończyło), a Drugiemu psu (ast) obciął uszy jak u doga :evil: chociaż kilka razy się pytałam, czy wie jak ma obcinać i opieka przed i po zabiegu była fatalna.