Moją Figę wymyśliła babcia. Moja mama chciała ją nazwać Gracja, ale babcia bardzo ją skrytykowała i powiedziała, ze ma być Figa z makiem. :lol: (ja byłam za mała i nie miałam nic do gadania)
Raptusa wymyślił ojciec. Bardzo długo nie moglismy sie zdecydować. Najpierw był Grotem (imie rodowodowe), ale to tak nie bardzo fajnie brzmi, wiec myśleliśmy dalej. Potem ojciec wymyślił Raptusa i imie bardzo do niego pasowało.