Jump to content
Dogomania

Myszka.xww

Members
  • Posts

    416
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Myszka.xww

  1. Myszka, pewna jestes? :roll: No! 8)
  2. No co, rozwijać się trza 8)
  3. Dixie, podoba mi się Twój tok myślenia - oć no na PPPPonia 8) dawno impresski nie było :drinking:
  4. Do ucha.... Tyż...
  5. Gdzieś swego czasu słyszałam, że w wilczej watasze osobniki będące na samym dole hierarhii oraz szczeniaki na znak "poddania" wylizują właśnie uszy "wyższym" w hierarhii osobnikom. U kotów to zdaje się znak przywiązania ;)
  6. Tufi, też słyszałam. Ale mojej po nosówce kupowałam preparaty wapniowe witaminizowane. Nie są takie drogie, a mają 'pakiet promocyjny' w sobie 8) Czyste lenistwo 8) Są w tabletkach, ale miękkich - można zgnieść na proszek i posypać żarcie na ten przykład. Chociaż przy takim niedoborze jak miała Hanka, to żarła te tabletki jak cukierki :lol: Hance daję w zasadzie tylko naturalny jogurt, czasem odrobinę śmietanki 12%. Jest o tyle zdrowsza dla psa (mięsożercy bądź co bądź) że jest bardziej tłusta od zwykłego 'sklepowego' mleka (zwanego przez naszego weta 'białą wodą'), ale Hanka jest 'wątrobowcem'. Maślanki, sery białe, kefirek, jogurty są jak najbardziej papu dla piecha w fazie wzrostu ;)
  7. Nigdy nie przyszło mi do głowy dzielić w ten sposób psy czy karmy :o Pies to pies. Niezależnuie czy rasowy, czy kundelek. Przewód pokarmowy ten sam. Dla szczeniaczka polecam - kurzynę gotowaną z warzywkami i na ten przykład ryżem, albo wołwoinkę. Bez przypraw. Czasem trochę białego serka z jabłuszkiem lub żółtkiem, czasem płatki owsiane z jogurtem. Karmy - te z górnej półki, suche dla szczeniuszków.
  8. DZIEWCZYNY< A MOŻECIE TEGO CAPSLOKA WYŁĄCZYĆ? Bo od tego krzyku oczy zdeka więdną ;)
  9. Oki, dzięki Jacek. Jakbyś coś jeszcze wymyślił, to ja poproszę. Na razie TZ będzie miał lekturę obowiązkową na dogo 8)
  10. Kurza twarz, a zawsze mi się wydawało, że wyżej - jemy razem - Sucz jak zjemy, pierwszy przechodzi przez drzwi, to on jej nie pozwala do łuzka włazić i takie tam. No to co ja cholera zrobiłam nie tak? :o
  11. A cuś jaśniej? Grypę mam i wolniej kojarzę....
  12. ...i zabójcze spojrzenie :wink: .... i czarne podniebie :evilbat:
  13. W skrócie telegraficznym - psica nieco większa od chomika, lat około 14, hierarchia ustalona, zasad trzymamy się twardo i konsekwentnie. Poza spaniem w łużku, co bynajmniej nie zaowocowało jakimiś problemami. Sucz w typie "ty mi mów co mam robić, a ja będę robić". Wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że mnie słucha, a TZ ma w d... głębokim poważaniu. Dochodzi do tego, że TZ boi się ją spuścić ze smyczy, bo cielęcina wyłazi na ulicę, udaje głuchą i że ona wcale nie z tym panem. Ucieka mu z mieszkania na klatkę, nie daje się odwołać spowrotem, musi za nią lecieć i przynosić do domu itd itp. No i co z tym fantem zrobić? Jakie błędy popełniłam?
  14. Rosa, też przyrównywałam. Następna po Perle miała być identyczna... i nie jest. Takiej dupy wołowej dawno nie spotkałam :lol: Po prostu spojrzałam w te oczęta przez schroniskową siatke i... wpadłam :oops:
  15. Eeeejjj.... nooooo.... Dobra Leon fajny jest 0X :drinking:
  16. A potem są np. wakacje :roll:
  17. A potem sie podzielimy 8)
  18. Rufii, cipcipcip 8)
  19. Buldożku, ja poczekam, Ty tak ładnie to opisujesz :angel: I fcale nie jestem wazelina 0X
  20. Złośliw sie, Buldożku, ino więcej o tych hamerikanach napisz 8)
  21. Patrz jak szybko zmieniła temat :lol:
  22. Tak! Z niespodzianką! :silly: A jakąż to niespodziankę Ruffi postawi???? 8)
  23. :angel: :D :drinking:
  24. Daj daj :angel: Ino tak, cobym na wrocław wolne miała 8) A klapsa też dostane? :angel:
  25. Co mię kurza twarz obgadywacie. Kiermasz mam no :evil:
×
×
  • Create New...