Jump to content
Dogomania

Amber

Members
  • Posts

    3568
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Amber

  1. Trzeba poprzestać na jamnikach. One żyją (i to nawet całkiem nieźle) nawet po przejechaniu przez ponad 1T w wieku 12 lat :evil_lol:
  2. [quote name='Aleks89']Hahahah o ile nie padnie w wieku 2 ot tak sobie z dnia na dzień.Suprajs.[/QUOTE] Na skręcik :loveu: Kupujesz doga wydajesz na niego fortunę za wszystko, a potem przychodzisz do domu i masz trupa... OK, może dobki są chorowite i mam nie równo pod kopułą, że będę mieć następne, ale dog to jest puszka pandory. Przeglądając wątek TM na molosach można się jedynie złapać za głowę. Patrzę na te szczeniaki i widzę same trupy :roll: to nie jest śmieszne ani trochę.
  3. [quote name='omry']Naprawdę :evil_lol: M&Ms :loveu: [URL]http://arhus.krempa.pl/szczenieta/M0108M&Md.jpg[/URL][/QUOTE] Fajny. Szkoda, że prawdopodobnie pójdzie do piachu w wieku 4-6 lat :p
  4. [quote name='evel']Straaaaaszny...[/QUOTE] Ale ma uszka i ogonek :loveu: na pewno jest zdrowszy i szczęśliwszy od tej starożytnej, okaleczonej pokraki :placz: [url]http://dogs.bsl-sbt.com/imagefiles/dogsimages/neapolitanmastiff_oldtype.jpg[/url] To jest perfekcyjny przykład działania od dupy strony :diabloti:
  5. [QUOTE] A wyskoczyła jak najbardziej słusznie, za wsadzanie noska , w tematy mało ją dotyczące ;-) [/QUOTE] To chyba chodzi o wszystkie na dogo? :evil_lol: No naprawdę czepianie się kogoś, że jeden pies chodzi na flexi, a drugi nie... To już za dużo na moją mało inteligentną głowę (tak mnie nazwała chyba kiedyś :evil_lol:). Btw moich obróżek nadal nie ma... Miały być wczoraj, miały być dziś, a nie ma :placz: Mogłam nie oszczędzać tych paru groszy i nie brać ekonomicznej, ale to silniejsze ode mnie :evil_lol:
  6. Tak, tak... Moja bratowa robi tak do tej pory... Bo u niej na osiedlu amstaff pogryzł dziecko i zaraz tel. do mojej matki czy jeszcze żyje. WTF? :evil_lol:
  7. Heh mój rodzony ojciec ;) też mi z takim tekstem wyleciał na początku jak kupiłam Jariego, że "on TEMU psu nie ufa"... Teraz mu przeszło całe szczęście :lol:
  8. Wygląda na to, że nasza gwiazda nie jest na dogo tak lubiana jak chciała by być... Ale jak to możliwe? takie super psy, taka wiedza, taka ogłada i kultura przekazywania myśli? :roll: :diabloti:
  9. Hahaha... No ale ja w sumie też płacę. Trochę mniej niż Aleks, ale jako członek kółeczka działkę odbębniam co miesiąc... :razz:
  10. Oooo nawet nie wiedziałam, że wypadało wysłać gratulacje. Tera mi słoma z butów wyszła. Jakbym wiedziała to bym niechybnie wysłała :evil_lol: Ale szczerze to szczęśliwa się wtedy poczułam :evil_lol:
  11. Też bym chciała choć nie wiem czy mój durny pies by się a) na niej nie zabił b) dostawał by później na jej widok takiej podjarki, że miałabym sajgon w domu :eviltong:
  12. [quote name='Obama']A skąd ten tekst o umięśnionych maszynach?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195598-karmy-bez-zbo%C5%BCowe?p=20366566#post20366566[/url] Bomba! ;) [quote name='Vectra']a mnie ta panisia to już się znudziła , po bananie odemnie , unika mnie :loveu: i tej wersji niech się trzyma ;)[/QUOTE] Też to zauważyłam i słusznie - też bym unikała :diabloti:
  13. [quote name='motyleqq']rety, Amber, Ty poetko :loveu:[/QUOTE] [I]Prawie[/I] dyplomowana :eviltong: [quote name='Obama']Nie trawie laski i jej wymyślnych psów...oraz oczywiście rozległej wiedzy na wszystkie tematy kynologiczne.Że nie wspomnę o doskonałej znajomości bulterierów.Brrrrr[/QUOTE] Tak bo jej siostra i matka mają... suki, tak dla wspominki :p Niech kiedyś trafi na samca z oooogromnymi jajami :loveu: [quote name='Aleks89']Jak śmiesz.:lol:Obrażać naszą królową:evil_lol:Ja myślę ,że to nieślubna córka xxxxx52[/QUOTE] Haha :evil_lol: Nie chciałam już robić hejtu :diabloti: choć mnie tekst o umięśnionych maszynach zabił, ale całe szczęście titi Rinusiowa zrobiła to za mnie :evil_lol: To mi przypomina jak bardzo lubię osoby z przerośniętym ego, a do tego bezczelne. Panienka naszego kumpa z LO jest taka... nie znoszę kreatury za całokształt... Choćby powaliła mnie tekstem na pierwszym spotkaniu przy grillu... Robiłam fotki i się mnie pyta o aparat itp. i wyjeżdża z tekstem "ale ty robisz zdjęcia "na małpie" czy na manualu? Bo te na małpie to nie mają sensu, ja to tylko na manualu, nawet w konkursie brałam udział itp. itesre" :diabloti: Mówię, że teraz robię "na małpie" bo nie mam aż tak artystycznej duszy coby fotki z flashem w nocy przy grillu odwalać na manualu... Dostałam spojrzenie, które mogłoby zabić :evil_lol: Może nie chciała, żeby jej piękne oblicze było kalane zdjęciami "na małpie"? :evil_lol:
  14. [quote name='jonQuilla']ale też nie wszystkie :) buldog francuski, angielski, staffik, boston terrier :loveu:[/QUOTE] [url]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/01/406cacd009e5da53978228bd3308695e_original.gif?1359623695[/url] :loveu:
  15. Już nie będem :-( Fszytskie psiaki som piekne! Szczególnie te najstarsze i najbardziej chore ze schronisk. Zara wszystkie wezme i ładuptuje! :evil_lol:
  16. E, nie przepadam za krótkimi pyskami :eviltong: (mi się w ogóle nie podoba większość psów... Boziu, co ja tu robiem? :shake: :evil_lol:)
  17. [quote name='Vectra']wiele takich dogociotek , to żyje w przekonaniu , że ja jestem tu na etacie i dostaje kasę. były takie , co wyliczały ile zarabiamy i jakie w związku z tym mamy tu obowiązki. i że mod ma być na każde skinienie. No i jak nie być chamem ? :loveu:[/QUOTE] Ja pierdziele :mdleje: No dobra a tera się przyznaj ile wyciągasz z dogo miesięcznie!? Buhaha :evil_lol:
  18. [QUOTE]czyli jak kto co lubi ... nie dogodzisz ;-) ja tam ogólnie nie przepadam za małymi psami, szczególnie kudłatymi...nie robią na mnie pozytywnego wrażenia :niewiem:[/QUOTE] Też nie lubię i nie kumam o co tyle szumu. Za to małe gładkowłose już bardziej :eviltong: [QUOTE]Ej, ten skopiowany sryl made in UA bodajże, co go pokazywałaś kiedyś tam, był zaje2bisty :lol: [/QUOTE] Był zaje... ale nie słodki :lol:
  19. Tak, zawsze mnie rozczula niewiedza o nowoczesnych technologiach co poniektórych dogociotek, które zgodnie sądzą, że moderator to co samo co admin :evil_lol:
  20. [quote name='evel']Słodkie to są małe maliniaczki :diabloti: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=lOYzd06S8fs[/URL][/QUOTE] Nie są :eviltong: Dobermany zresztą też średnio :evil_lol:
  21. [quote name='asiak_kasia']małe paróweczki :evil_lol: słodkie to są małe kaukaziątka :loveu: a propo słodkości inaczej -zajebiste misie :diabloti: [URL]http://www.geekologie.com/2013/01/undeadteds-gruesome-zombified-teddy-bear.php[/URL][/QUOTE] Takie słodkie, że można zdechnąć :evil_lol: [IMG]http://multiply.com/mu/polka/image/3/photos/34/600x600/239/zolt.jpg?et=a2Cgd4vPJmCHllmB2wSPYw&nmid=413501856[/IMG]
  22. [quote name='jonQuilla']wiem że to pomeranian co nie zmienia faktu że nic fajnego w tym nie ma...wygląda jak piesek na baterie który robi fikołki...przerażający szajs ;) mój królik jest fajniejszy i ładniejszy[/QUOTE] Dokładnie, kicz i infantylizm. To mi się ciśnie na usta :eviltong: Słodkie to są małe jamniczki :loveu: :evil_lol:
  23. Dokładnie tak. "Hotelik" to takie słowo klucz coś tak "terroryzm" albo "faszysta" - nikt nie wie co i jak, gdzie i kiedy ale wystarczy jedno słowo i wszystkie staje się jasne :p Nie raz na dogo ciotki "odkrywały" pseudohoteliki... Choćby ostatni prowadzony przez... moderatora (no, akurat nie Vectrę :evil_lol:). Potem jest płacz i zgrzytanie zębami "no jak to" przecież to HOTELIK, więc nie może być tam źle. Złe to jest SCHRONISKO :diabloti:
  24. Chyba jestem psychopatką, bo dla mnie to nie jest słodkie nic, a nic :eviltong:
  25. [QUOTE]sama kurde jak jamnik wyglądasz :evil_lol:[/QUOTE] Phi! Ja wyglądam jak umięśniona, pędząca maszyna :obrazic:
×
×
  • Create New...