-
Posts
3568 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Amber
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Amber replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Trzeba poprzestać na jamnikach. One żyją (i to nawet całkiem nieźle) nawet po przejechaniu przez ponad 1T w wieku 12 lat :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Amber replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Hahahah o ile nie padnie w wieku 2 ot tak sobie z dnia na dzień.Suprajs.[/QUOTE] Na skręcik :loveu: Kupujesz doga wydajesz na niego fortunę za wszystko, a potem przychodzisz do domu i masz trupa... OK, może dobki są chorowite i mam nie równo pod kopułą, że będę mieć następne, ale dog to jest puszka pandory. Przeglądając wątek TM na molosach można się jedynie złapać za głowę. Patrzę na te szczeniaki i widzę same trupy :roll: to nie jest śmieszne ani trochę. -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Amber replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='omry']Naprawdę :evil_lol: M&Ms :loveu: [URL]http://arhus.krempa.pl/szczenieta/M0108M&Md.jpg[/URL][/QUOTE] Fajny. Szkoda, że prawdopodobnie pójdzie do piachu w wieku 4-6 lat :p -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Amber replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='evel']Straaaaaszny...[/QUOTE] Ale ma uszka i ogonek :loveu: na pewno jest zdrowszy i szczęśliwszy od tej starożytnej, okaleczonej pokraki :placz: [url]http://dogs.bsl-sbt.com/imagefiles/dogsimages/neapolitanmastiff_oldtype.jpg[/url] To jest perfekcyjny przykład działania od dupy strony :diabloti: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Amber replied to Amber's topic in Foto Blogi
[QUOTE] A wyskoczyła jak najbardziej słusznie, za wsadzanie noska , w tematy mało ją dotyczące ;-) [/QUOTE] To chyba chodzi o wszystkie na dogo? :evil_lol: No naprawdę czepianie się kogoś, że jeden pies chodzi na flexi, a drugi nie... To już za dużo na moją mało inteligentną głowę (tak mnie nazwała chyba kiedyś :evil_lol:). Btw moich obróżek nadal nie ma... Miały być wczoraj, miały być dziś, a nie ma :placz: Mogłam nie oszczędzać tych paru groszy i nie brać ekonomicznej, ale to silniejsze ode mnie :evil_lol: -
Tak, tak... Moja bratowa robi tak do tej pory... Bo u niej na osiedlu amstaff pogryzł dziecko i zaraz tel. do mojej matki czy jeszcze żyje. WTF? :evil_lol:
-
Heh mój rodzony ojciec ;) też mi z takim tekstem wyleciał na początku jak kupiłam Jariego, że "on TEMU psu nie ufa"... Teraz mu przeszło całe szczęście :lol:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Amber replied to Amber's topic in Foto Blogi
Wygląda na to, że nasza gwiazda nie jest na dogo tak lubiana jak chciała by być... Ale jak to możliwe? takie super psy, taka wiedza, taka ogłada i kultura przekazywania myśli? :roll: :diabloti: -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Amber replied to evel's topic in Foto Blogi
Hahaha... No ale ja w sumie też płacę. Trochę mniej niż Aleks, ale jako członek kółeczka działkę odbębniam co miesiąc... :razz: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Amber replied to Amber's topic in Foto Blogi
Oooo nawet nie wiedziałam, że wypadało wysłać gratulacje. Tera mi słoma z butów wyszła. Jakbym wiedziała to bym niechybnie wysłała :evil_lol: Ale szczerze to szczęśliwa się wtedy poczułam :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Amber replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Też bym chciała choć nie wiem czy mój durny pies by się a) na niej nie zabił b) dostawał by później na jej widok takiej podjarki, że miałabym sajgon w domu :eviltong: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Amber replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Obama']A skąd ten tekst o umięśnionych maszynach?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195598-karmy-bez-zbo%C5%BCowe?p=20366566#post20366566[/url] Bomba! ;) [quote name='Vectra']a mnie ta panisia to już się znudziła , po bananie odemnie , unika mnie :loveu: i tej wersji niech się trzyma ;)[/QUOTE] Też to zauważyłam i słusznie - też bym unikała :diabloti: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Amber replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='motyleqq']rety, Amber, Ty poetko :loveu:[/QUOTE] [I]Prawie[/I] dyplomowana :eviltong: [quote name='Obama']Nie trawie laski i jej wymyślnych psów...oraz oczywiście rozległej wiedzy na wszystkie tematy kynologiczne.Że nie wspomnę o doskonałej znajomości bulterierów.Brrrrr[/QUOTE] Tak bo jej siostra i matka mają... suki, tak dla wspominki :p Niech kiedyś trafi na samca z oooogromnymi jajami :loveu: [quote name='Aleks89']Jak śmiesz.:lol:Obrażać naszą królową:evil_lol:Ja myślę ,że to nieślubna córka xxxxx52[/QUOTE] Haha :evil_lol: Nie chciałam już robić hejtu :diabloti: choć mnie tekst o umięśnionych maszynach zabił, ale całe szczęście titi Rinusiowa zrobiła to za mnie :evil_lol: To mi przypomina jak bardzo lubię osoby z przerośniętym ego, a do tego bezczelne. Panienka naszego kumpa z LO jest taka... nie znoszę kreatury za całokształt... Choćby powaliła mnie tekstem na pierwszym spotkaniu przy grillu... Robiłam fotki i się mnie pyta o aparat itp. i wyjeżdża z tekstem "ale ty robisz zdjęcia "na małpie" czy na manualu? Bo te na małpie to nie mają sensu, ja to tylko na manualu, nawet w konkursie brałam udział itp. itesre" :diabloti: Mówię, że teraz robię "na małpie" bo nie mam aż tak artystycznej duszy coby fotki z flashem w nocy przy grillu odwalać na manualu... Dostałam spojrzenie, które mogłoby zabić :evil_lol: Może nie chciała, żeby jej piękne oblicze było kalane zdjęciami "na małpie"? :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Amber replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla']ale też nie wszystkie :) buldog francuski, angielski, staffik, boston terrier :loveu:[/QUOTE] [url]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/01/406cacd009e5da53978228bd3308695e_original.gif?1359623695[/url] :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Amber replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Już nie będem :-( Fszytskie psiaki som piekne! Szczególnie te najstarsze i najbardziej chore ze schronisk. Zara wszystkie wezme i ładuptuje! :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Amber replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
E, nie przepadam za krótkimi pyskami :eviltong: (mi się w ogóle nie podoba większość psów... Boziu, co ja tu robiem? :shake: :evil_lol:) -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Amber replied to evel's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']wiele takich dogociotek , to żyje w przekonaniu , że ja jestem tu na etacie i dostaje kasę. były takie , co wyliczały ile zarabiamy i jakie w związku z tym mamy tu obowiązki. i że mod ma być na każde skinienie. No i jak nie być chamem ? :loveu:[/QUOTE] Ja pierdziele :mdleje: No dobra a tera się przyznaj ile wyciągasz z dogo miesięcznie!? Buhaha :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Amber replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[QUOTE]czyli jak kto co lubi ... nie dogodzisz ;-) ja tam ogólnie nie przepadam za małymi psami, szczególnie kudłatymi...nie robią na mnie pozytywnego wrażenia :niewiem:[/QUOTE] Też nie lubię i nie kumam o co tyle szumu. Za to małe gładkowłose już bardziej :eviltong: [QUOTE]Ej, ten skopiowany sryl made in UA bodajże, co go pokazywałaś kiedyś tam, był zaje2bisty :lol: [/QUOTE] Był zaje... ale nie słodki :lol: -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Amber replied to evel's topic in Foto Blogi
Tak, zawsze mnie rozczula niewiedza o nowoczesnych technologiach co poniektórych dogociotek, które zgodnie sądzą, że moderator to co samo co admin :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Amber replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='evel']Słodkie to są małe maliniaczki :diabloti: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=lOYzd06S8fs[/URL][/QUOTE] Nie są :eviltong: Dobermany zresztą też średnio :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Amber replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='asiak_kasia']małe paróweczki :evil_lol: słodkie to są małe kaukaziątka :loveu: a propo słodkości inaczej -zajebiste misie :diabloti: [URL]http://www.geekologie.com/2013/01/undeadteds-gruesome-zombified-teddy-bear.php[/URL][/QUOTE] Takie słodkie, że można zdechnąć :evil_lol: [IMG]http://multiply.com/mu/polka/image/3/photos/34/600x600/239/zolt.jpg?et=a2Cgd4vPJmCHllmB2wSPYw&nmid=413501856[/IMG] -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Amber replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla']wiem że to pomeranian co nie zmienia faktu że nic fajnego w tym nie ma...wygląda jak piesek na baterie który robi fikołki...przerażający szajs ;) mój królik jest fajniejszy i ładniejszy[/QUOTE] Dokładnie, kicz i infantylizm. To mi się ciśnie na usta :eviltong: Słodkie to są małe jamniczki :loveu: :evil_lol: -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Amber replied to evel's topic in Foto Blogi
Dokładnie tak. "Hotelik" to takie słowo klucz coś tak "terroryzm" albo "faszysta" - nikt nie wie co i jak, gdzie i kiedy ale wystarczy jedno słowo i wszystkie staje się jasne :p Nie raz na dogo ciotki "odkrywały" pseudohoteliki... Choćby ostatni prowadzony przez... moderatora (no, akurat nie Vectrę :evil_lol:). Potem jest płacz i zgrzytanie zębami "no jak to" przecież to HOTELIK, więc nie może być tam źle. Złe to jest SCHRONISKO :diabloti: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Amber replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Chyba jestem psychopatką, bo dla mnie to nie jest słodkie nic, a nic :eviltong: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
Amber replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[QUOTE]sama kurde jak jamnik wyglądasz :evil_lol:[/QUOTE] Phi! Ja wyglądam jak umięśniona, pędząca maszyna :obrazic: