Jump to content
Dogomania

Amber

Members
  • Posts

    3568
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Amber

  1. Mój Bartosz jest wierny i stały w uczuciach :obrazic: Będzie wam musiał wystarczyć Aleks. Jak go upijecie to będzie mu bez różnicy :evil_lol:
  2. [QUOTE] 6/7. Amberuniunia + [B]przystojny TŻ[/B] :loveu: i reszta tałatajstwa[/QUOTE] Okamia, to był strzał w 10. Pokazałam to TŻ, to się tak napuszył i co chwilę pytał "taaak, a to ja jestem aż taki przystojny, hehe no jestem itp." :evil_lol: A jamnic nie wiem czy jednak nie zostawię w babci TŻ... Cortina to jest pies zaczepno obronny, a i Jari je broni zaciekle. Bez nich będzie spokojniejszy ;)
  3. Nom, dokładnie. Ten zlot to okazja do poprzebywania w towarzystwie TWA, KWA i GURU... Nie byle co :cool3: :evil_lol:
  4. [quote name='asiak_kasia']gupie baby. Jedziesz.:multi: Im więcej tym lepiej. [B]Bedzie taniej Łośki[/B] :shake:[/QUOTE] :evil_lol: Może jeszcze zatem zaproszę pana Kazia z małżonką? On nie z dogo, ale szybko się zaaklimatyzuje :evil_lol:
  5. Testem kwalifikacyjnym jest to, że nie biorę odp. za śmierć i ciężkie kalectwo powstałe na skutek obcowania z Jarim... Jak ci to nie przeszkadza, to... niech się inni wypowiedzą :evil_lol:
  6. Bynajmniej ;) Nie mam go z kim zostawić nawet jakbym nie chciała z nim jechać :eviltong: Pewnie wszyscy przyjedziemy w komplecie.
  7. Ja na weekend się wstępnie zapisuje. Zresztą... Jak mogłoby MNIE zabraknąć? :eviltong:
  8. [quote name='asiak_kasia']Pewnie sie dowiedziała, że teraz bedziesz opłaty przyjmować, za dodawanie Ciebie do znajomych sekcji VIP :evil_lol:[/QUOTE] Kasia co jest na FB zostaje na FB :shake: :evil_lol:
  9. Już przyjęłam ;) Nie poznałam cię na początku, bo psów nie miałaś na widoku :lol:
  10. To przez fejsa. Zaraz zacznę sobie robić foty z kaczym dzióbkiem, z rączki i w bieliźnie :evil_lol:
  11. Jesteś moją znajomą na FB, tak więc jestem zobowiązana ci pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241499-X-Og%C3%B3lnopolski-Zlot-Dogomaniak%C3%B3w-2013[/url] Proszę! :evil_lol:
  12. Zaklej se monitor karteluszkami jakimiś :evil_lol: Dzięki wszystkim co mi wysyłajom zaproszonka na fejsika, jesteście kochane, całuski :**** :evil_lol:
  13. Wątpię. Dogo ma jednak dużo bardziej przejrzysty układ. Lepiej się czyta i pisze ;) Ale pododaję zaraz jakieś sweet zdjęciuszki moich piesków, coby pusto nie było :loveu:
  14. Heeej dziubaski. Uruchomiłam testowo swój sweet wall na fejsieeeee... :evil_lol: Jak ktoś ma ochotę może mnie dodać nick uroczy tak jak ja: [B]Pikuś Niemiec[/B] [url]https://www.facebook.com/pikus.niemiec[/url] (TŻ wymyślał, żeby nie było :eviltong:) To buziaczki, naraska :* :evil_lol:
  15. [QUOTE]No możecie se sami wynająć domek :diabloti: [/QUOTE] Jak obrabuje bank to na pewno :lol: [QUOTE]To jak będziesz się wybierać do Asiuni to daj znać - załatwię autko i wlecę. Chyba, że mnie poznać nie chcesz :eviltong:[/QUOTE] Mam cię w znajomych na FB. To musi znaczyć teraz coś więcej niż tylko przelotna znajomość... :roll: :evil_lol:
  16. Do Kasiuni to ja wpadnę na pewno... Pewnie TŻta będę musiała zmusić, ale powinno mi się udać ;) A na taki zlot zlot, to niestety nie widzę Jariego nocującego w domku 10 osobowym... TŻta jeszcze mniej :evil_lol:
  17. [QUOTE]aczkolwiek Amberówa-Twoja kreatywność względem nicku jest oszałamiająca :evil_lol:[/QUOTE] To nie ja, to TŻ :evil_lol:
  18. Ja nie ogarniam tego fejsa i mi się tam nie podoba :eviltong: Ale dodałam część KWA, żeby nie było :lol:
  19. Można na takiej szaszłyki robić :eviltong:
  20. [quote name='Aleks89']Hahahahahah Amber ma fejsika?[/QUOTE] Ma, ale do szpiegowania only :diabloti: :eviltong:
  21. Haha! Wywęszyłam cię perfecto! Wysłałam ci zaproszenie. P.N. to ja :loveu: :evil_lol: (i teraz widzę was fszystkich... hoho... demon zła ze mnie :evil_lol:)
  22. Na ten profil, tak? [url]https://www.facebook.com/asiaaaak?fref=ts[/url] :evil_lol:
  23. [quote name='Angi']Mogę ci napisać, chcesz :evil_lol: ?[/QUOTE] Chcesz się pouczyć łaciny, tak? :evil_lol: [QUOTE] Mi się marzy PW od wybitnych osobistości [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] [/QUOTE] To ja ci zaraz napisze :loveu: :eviltong:
  24. Zaraz was WYSZUKAM na FB i będę węszyć :cool3: :evil_lol:
×
×
  • Create New...