Jump to content
Dogomania

zaba14

Members
  • Posts

    6914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zaba14

  1. Gratuluje nowego domownika! Czy mała nie ma kaszlu kennelowego? Szkoda aby Iwana zaraziła :(
  2. Gratuluje podjęcia decyzji, mała jest urocza :) życzę szerokiej drogi!!
  3. Kurcze nie wiedziałam że to aż taki wielki problem z tymi kufami... ja zawsze psioczyłam, że moja ma za długą kufę na staffika bo zawsze podobały mi się te krótsze w sumie teraz wiem, ze dobrze że ma taki ryjek a nie inny.. jeśli z BF jest jeszcze gorzej to jednak raczej nigdy się nie zdecyduje na takiego psiurka, a są takie pocieszne :))) nie wiecie jak to wygląda u boston terriera? on w sumie też płaskopyski jest ..
  4. biedny Jari :/ trzymam kciuki co by szybko zlazło ;)
  5. róż koniecznie!
  6. Bardzo ładny tymczasowicz ;) ciekawe czy zostanie ;) Przykro mi z powodu Atoska :(
  7. Omry bardzo mi przykro, wierzyłam że to jednak inaczej się skończy... jednak teraz Tori nie cierpi, chociaż tyle... Trzymaj się kochana!! Po odejściu Mikiego, długo płakałam i bardzooo długo cierpiałam gdy tylko sobie o nim przypomniałam, o tyle miałam łatwiej że ja już byłam na wyspie, a psem zajmowali się rodzice, i nie musiałam patrzeć na zabawki, legowisko... Miye kupiłam po 5 miesiącach i teraz jestem najszczęśliwsza na świecie że ją mam :)
  8. motyleqqq a może rzeczywiście to trefny egzemplarz?? jeszcze nikt nie skarżył się na tego producenta ;) może spróbuj wymienić na nowy model i używaj w ekstremapnych sytuacjach na szelki i obroże jednocześnie.
  9. Głowa do góry będzie dobrze !!
  10. [quote name='FredziaFredzia']O nie nie nie, staffik bez białych, czyli za sto lat. :lol:[/QUOTE] No jak to tak... :) Mnie się za to buldogi wasze zaczeły podobać ;) ;) ale ja się pewnie nigdy w życiu nie zdecyduje na dwa psy na raz... ;)
  11. Po tych dwóch spacerkach mam wrażenie że jej się pod pachami powycierało :((
  12. [quote name='PaulinaBemol']może ja wyjaśnię że Chińczycy za psami nie przepadają i bardzo się ich boją. Dodatkowo mało gdzie w miastach można psa uświadczyć w blokach etc. są zakazy psu nie można wchodzić do środków komunikacji miejskiej a jak już są jakieś psy na mieście to jedynie mini pieski. Mój lektor Chińczyk ma mopsa i mówi że w chinach jak dziecko chce podejsc czy coś to matki szybko je zabierają i mówią że ugryzie.[/QUOTE] Różnica kulturowa, za to mój TZt się śmiał, że może mięso z TTB jest mało smaczne :D
  13. Ostatnio wracając z ostatniego spaceru z psem, wyszłam zza rogu i natknęłam się na młodą kobietę Chinkę która na widok mojej suki wrzasneła "aaaaaaaa..." zasłoniła oczy i uciekła na drugą stronę ulicy ... :o Nie wiem czy ona taka brzydka czy co... :P
  14. Trzymam kciuki za Tori, niech się ona nie wygłupia ;)
  15. [quote name='eria']Wydając 13 tysięcy nie chcę ŻADNYCH obrażeń i mam święte prawo do tego,a auto po ciężkich przejściach pomalowane całe oprócz sufitu. Szukam autka do którego wsiądę i pojadę, a nie w które od początku będę inwestować jakbym naprawdę nie miała w co...[/QUOTE] Aniu, uwierz że kupując auto używane zawsze będziesz miała wydatki ;) jak nie od razu to po kilku tygodniach... ja w naszego złomka na samym początku wydałam 300euro i to po dużej znajomości ;) później okazało się że trzeba kupić co innego za 180euro.. i dopiero po 2 miesiącach doszliśmy do ładu z autem ;) a te wymiany były na prawdę drobne ;) samochód jest skarbonką bez dna i na to musisz się przygotować :P
  16. Ja w gimnazjum miał⌂am ekstra babke, szłam z bólem brzucha na lekcje bo babka mnie brała do tablicy po kilka razy, tak jakbym tylko ja istniała w klasie :/ ale w sumie dotarła do mojej durnej łepetyny i wiedziała jak mi trzeba tłumaczyć, w sumie teraz po kilku latach ją rozumiem i jestem jej wdzięczna :D bo wtedy jej nienawidziłam :))) Później przyszło liceum i super nauczycielka która kazała nam regułki z książek przepisywać (po jakiego grzyba? :/ ) po czym rozwiązywała zadanie na tablicy, nic nie tłumacząc i po kilku linijkach okazało się że coś schrzaniła... urocze to było, leciałam na samych 2... ale jakoś matma mnie nie stresowała haha :D :D uwielbiałam matmę w liceum :P bo dużo się na niej działo, szkoda że nic z niej nie rozumiałam.. na korki szłam do koleżanki jak już było bardzooo źle ale o dziwo ona potrafiła mnie poratować, mimo ze prawie sobie włosy wyrywała z mojej głupoty... :D
  17. Dobrze ze u mnie matma nie obowiązywała :D ale nie bądź taką pesymistką ;)
  18. Już ostatnie [img]http://img545.imageshack.us/img545/1607/dsc0702l.jpg[/img] [img]http://img39.imageshack.us/img39/7753/dsc0699q.jpg[/img] [img]http://img819.imageshack.us/img819/1800/dsc0697k.jpg[/img]
  19. Uwierzcie, że przesyłki do mnie na wyspę idą szybciej z Polski, jak z Śląska do Małopolski... przesyłka szła ponad 2 tyg. priorytet oczywiście.. :D
  20. Jak dla mnie szelki powinny mieć jak najmniej wzorków :P jeśli to guardy to proste, jeśli norwegi to ew. na przodzie i rączce wzorek;)
  21. z tych co pokazałaś to dla mnie krowy są fajne :P
  22. Mnie się podobają jeszcze te, ale są za cieńkie [url]http://www.lupine.pl/pl/p/Obroza-City-Light-18-cm-38-64-cm/278[/url] [url]http://www.lupine.pl/pl/p/Obroza-Craizy-Daisy-18-cm-30-50-cm/265[/url]
  23. O... siodło :P Bużka :P
  24. [quote name='a_niusia']wlasnie te wasze sa spoko, bo sa proste. ale jestes nalogowcem i tak, bo te obroze sa tak dosyc podobne kolorystycznie itd hehehe[/QUOTE] akurat z lupinami tak się złożyło że serduszka kupiłam, a za tą drugą się wymieniłam :P :P miałam nie używaną 4cm el perro dla swojej suki, a Smile miała nieużywaną już za małą lupinke dla swojego amstaffa więc taka małą wymiana ;) mnie leżała obroża i jej też.. chociaż fakt będę musiała przeliczyć ile tego jest...
  25. [quote name='Sawmj']To chyba będę zmuszona kupić staffika ;) Ale zapomniałam dodac cos o waszych widoczkach. Naprawdę, piękne. Tylko mówisz, że nawet latem woda zimna? :([/QUOTE] Radzę się kilka razy zastanowić nad tą decyzją ;) ja powtarzam że to bardziej myśli samobójcze nić przyjemności haha :D :D Tak woda zimna, wszystko zależy jaki prąd nadejdzie ;) [img]http://img861.imageshack.us/img861/9684/dsc0693j.jpg[/img] [img]http://img824.imageshack.us/img824/5761/dsc0687g.jpg[/img] [img]http://img577.imageshack.us/img577/1438/dsc0685ol.jpg[/img] [img]http://img268.imageshack.us/img268/661/dsc0723e.jpg[/img]
×
×
  • Create New...