Jump to content
Dogomania

zaba14

Members
  • Posts

    6914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zaba14

  1. hej, dobrze że wszystko dobrze się skończyło !! przeżyłam kiedyś coś podobnego ale mój pies uciekł z spacerku z centrum miasta do domu, na pieszo ok,. 40-50minut , ruchliwe ulice.. był przede mną w domu.. uciekła bo może rzeczywiście źle się czuje, słabo i jest przestraszona ...
  2. a niech będzie jeden kit :D pies niania ;) powoli odnajduje się w nowej sytuacji :) za ucha i możemy jechać ;) [img]http://img830.imageshack.us/img830/5656/68694521.jpg[/img] buzi buzi [img]http://img834.imageshack.us/img834/5562/33473942.jpg[/img] [img]http://img684.imageshack.us/img684/8748/52874216.jpg[/img] [img]http://img510.imageshack.us/img510/1324/48482555.jpg[/img] [img]http://img210.imageshack.us/img210/5122/90371864.jpg[/img] [img]http://img255.imageshack.us/img255/6839/66798537.jpg[/img]
  3. Nie moje panele.. no i to nie panele tylko dechy :D a jak ładnie porysowane przez psa.. bedzie trzeba wypastować przed przeprowadzką :D
  4. Ty chyba lubisz błękit co? :D
  5. od razu mi sie cieplej zrobiło oglądając te foty z hAmeryki ... :p
  6. halooo jest tu kto? :)) sierotka [img]http://img63.imageshack.us/img63/5523/62637025.jpg[/img] zabawka 1 [img]http://img560.imageshack.us/img560/5572/35250780.jpg[/img] i zabawka 2 :) [img]http://img228.imageshack.us/img228/3859/35065643.jpg[/img] [img]http://img814.imageshack.us/img814/6879/59259634.jpg[/img] przegląd uzębienia :) [img]http://img690.imageshack.us/img690/4238/96492322.jpg[/img]
  7. może spróbuj taką małpe kupić [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/zabawki/plastikowe/145537[/url] :D moja ją mamla i małpa żyje :P ale piszczałkę zniszczyłam :D
  8. Hej, super że Maylo ma nowy dom i to taki !! :) imię zostaje? Bo jest świetne !! :) Czasem tak jest, że psy lepiej czują się bez innych czworonogów, mój Miki też nie przepadał za psami, ale dałoby się go ustawić, jednak nie czułby się szczęśliwy gdyby w domu był drugi pies ..
  9. śliczny szczyl ;) a Foxi w formie ;) widać pogoda była nieciekawa do fotografii hihi :) pzdr.
  10. zaba14

    Kena i Jumper

    Cześć Olga !! :) jak tam żyjecie zimą? :)
  11. OlaLola, ale czy reszta tych psów jest tak agresywna że rzuca się na człowieka bez ostrzeżenia ? Na pewno byłaby szansa dla takiego psa, ale to powinno wyglądać całkiem inaczej, nowy właściciel DOŚWIADCZONY z psami agresywnymi, który będzie z nim pracował do końca życia tego psa, rehabilitacja to jakiś okres czasu a z takim psem będzie trzeba pracować do końca, o ile jest to możliwe, gdy teraz szkoleniowiec go wyprowadzi na równą to nie znaczy że ten pies będzie tak samo zachowywał się u nowych ludzi .. tak jak w przypadaku wspomnianego Barona (mam nadzieje że nie pokręciłam imienia) i pies będzie akcpetował tylko szkoleniowca :)
  12. laby chyba w najcieższych to chodzą 2,5cm.. aczkolwiek ja bym polecała 4cm ;)
  13. ja mam jawzy ;) ale one i tak nie nadawają sie do przeciągania ;)
  14. hm... pamiętam że trixie dość ładnie latało, za to te z konga jest dość ciężkie i szybko spada, ale sucz i tak była zachwycona, jeśli to ma być pierwsze frisbee tak aby sprawdzić to warto , wiele nie kosztuje a można się nim nawet szarpać :P czego nie da się robić z platikowymi .. :P jak coś to bierz trixie , dopytaj jeszcze zonkilie bo ona dla swojej rudej też miała trixie ;)
  15. Szczerze współczuje .. ja swoich dziadków w ogóle nie pamiętam, babcie przez mgłe, odeszła jak miała 50kilka lat ... nagle i niespodziewanie, była silna i zdrowa .. kilka miesięcy po dziadku którym się opiekowała, miała plany co do mojego brata, komunia się zbliżała, ale nie zdążyła .. takie życie, niesprawiedliwe ..
  16. a jaki to rozmiar ten najmniejszy? :) bo my mamy tą 55 jak się nie myle :) i zapinam na drugą dziurkę od środka :) a Twoja Miska ma chyba plus minus tak jak moja w szyji? 39 cm ??
  17. super fotki z treningu ;)
  18. Tepes fajna ta el perro i szelki rogz.. :P
  19. ośrodek na Słowacji? Kolejna zmiana miejsca, kolejni nowi ludzie, kolejna klatka i do tego inny język .. ten pies tyle przeszedł, on całe życie jest przerzucany z rąk do rąk.. co pogarsza jego stan, bo pies jest niestabilny. Jest tyle łagodnych astów które szukają dom kilka miesięcy i nigdy ich nie znajdą.. a na wątku agresywnego nieprzewidywalnego psa jest tłum obrońców .. każde zycie jest wiele warte, ale czasem trzeba wybrać które ważniejsze ..
  20. hej ;) myszka fajna.. była :P ja mojej takich zabawek nie daję, bo więcej sprzątania przy tym :P węzła też niestety nie ma, bo go rozwala i połyka cześć nitek :o jakaś nieogarnięta jest . Szarlotka musiała być smaczna hihi, na całe szczęście Miya nie kradnie nic z stołu, ale jeśli z talerza coś spadnie to nie ma tego w mig, nawet nie zdążę podnieść, bo ona połyka to w tempie ekspresowym :D
  21. a no niebrzydko ;) na tym spacerku Miya się skąpała przez przypadek ;) biegała po krowim pastwisku w którym była jakaś dziura wypełniona wodą .. [img]http://img683.imageshack.us/img683/9100/43924041.jpg[/img]
  22. hej, zdjęcia zimowe rewelacyjne !! :) pozdrawiam :)
  23. Ładnie Bono wygląda w tym łancuszku, moja też ma, ale go nie lubi :d poza tym wyciera jej sierść i jest od razu łysa ... :o
  24. Oj tak pomocnik, a widziałam na NK że Paco od Asi też ma takie poroże, jak tylko wrócimy na Śląsk to będzie zaprzęg <lol> strażnik starych murów ;) [img]http://img510.imageshack.us/img510/5521/45830775.jpg[/img] [img]http://img257.imageshack.us/img257/8159/53119394.jpg[/img]
  25. ciesze się ogromnie że Monka czuje się już lepiej :)
×
×
  • Create New...