Jump to content
Dogomania

zaba14

Members
  • Posts

    6914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zaba14

  1. ja na psa o obwodzie 39cm brałam najniższą (mówię o 4cm) tak mi polecono przez maila i jest spoko ;)
  2. [quote name='CASIA&ttb']to ja zacytuję siebie raz jeszcze ;) mam z serii JUICY obroże 25mm i 40mm plus smycz przepinaną ;) obroże nie obcierają , nie wycierają futra i są przyjemne w użytkowaniu i nawet po kilku praniach(moje suki to błotne potwory i po 1 spacerze wsio do pralki idzie) nie traca "koloru" , nie "mechacą się" , nie wyłażą nitki.[/QUOTE] otóż to el perro ciągle wygląda jak nówka ;) , lubię rogzy ale niestety się mechacą co nie znaczy że już nigdy więcej ich nie kupię ;) pewnie nie raz skuszę się na ich obrożę ;) jak dla mnie el perro ma o tyle fajne obroże że są na pewno mocne, dobrze wykonane, kolory soczyste i moja suka tak jak Twoja uwielbia się brudzić :/ i ciągle muszę prać jej rzeczy a el perro nie traci na kolorze ani się nie mechaci ;) to na plus, ale jest troche sztywna według mnie ;) ale to dwie grube taśmy więc nie ma co się dziwić.. ;) [quote name='Od-Nowa']czy woza zmieniła rozmiarówkę?? swojego czasu, zanim nie musiałam przejść na zaciski pasjami kupowałam ich obroże i nigdy nie było problemu. Podawano nawet rozmieszczenie dziurek ;-) a nie był to zakup 1 obroży tylko ... wielu ;-) które teraz leżakują[/QUOTE] nie chcesz czegoś odsprzedać ? :P
  3. myślę że tak może od 41... moja suka ma 39 cm w szyji, zmniejszona na maksa nie wychodzi z głowy ale łeb ma szeroki ;)
  4. tak lecę do Polski ;)
  5. Te el perro to orange? takie jak my mamy? ;) sztywne będzie ciągle ;) woza jest ekstra !! :)
  6. kurcze biedna Aza :/ to już jest dosłownie maksymalny pech :/ a co się stało że się akwa pozbywasz? :)
  7. [quote name='Tengusia']alez u was piekna pogoda :mdleje: [url]http://img11.imageshack.us/img11/2952/dsc0653qg.jpg[/url][/QUOTE] ah... cały dzień dziś leje, wykrakałam sobie :P hehe ;) Miya śmiga średnio zadowolona w kubraczku :D haha ;) no i już prawie postanowione, oddaje Miyke na hotelik, mimo że znajoma proponowała pomoc w opiece nad psem wypisałam sobie plusy i minusy plusy zostania w domu -miejsce które zna -ludzie których lubi minusy -mało ruchu -prawie całe dnie sama w domu plusy hoteliku -3 długie spacery dziennie -nie będzie zostawać sama -ogród do dyspozycji -wypady nad ocean minusy -miejsce którego nie zna -ludzi których nie zna ale nadal się boje ;) jutro chyba pojade z psem zobaczyć warunki i poznać ludzi...
  8. Mój poprzedni pies rozpoznawał samochód ojca gdy podjeżdżał pod garaż ;) nie widział, słyszał ;) mieszkamy na 4 piętrze, a garaże są oddalone o jakieś 50m od bloku... ;) moja obecna suka też rozpoznaje samochód współlokatorki gdy podjeżdza pod dom, nie widzi, ale słyszy.. ;)
  9. to szybko rób.. :P
  10. [quote name='marra']Zobaczyłam pod filmikiem okienko z innym filmikiem zatytuowanym "dwie suki wisiały na gałęzi" ...wyłączyłam.[/QUOTE] mimo że ja takich rzeczy nie oglądam, ale nagrane przez tvn24 nie ma drastycznych zdjęć, tylko historia.
  11. hej ! :) psiaki super, fajne kudłacze, ale baśka to po prostu cudowna !! :)
  12. fajne psiaki ! :) bullowate rzeczywiście mają coś do stołów, ale ja to wytępiłam u swojej psicy :D
  13. ogólnie wszystko zależy od landlorda ;) widziałam że i właściciel zgodził się na dwa stafiki z mieszkaniu bez ogródka ale to rzadkość, my mamy trzy pokoje plus salon, na dwoch pietrach, ale landlord nic o psie nie wie, i pytajac o takie domki, mieszkania wszedzie odchodze z kwitkiem jak tylko wspomne ze mam psa :/ co do gekona to nie wiem, nie znam sie na gadach, ale wydaje mi sie ze musi miec jakis certyfikat? zreszta jak w PL chyba, nie? gady, płazy i papugi chyba też musza posiadać jakes papiery ze nie zostaly schwytane na wolności? ale ja tak do końca to się tym nie interesuje ;)
  14. gratuluje zajścia w ciąże !! :) a psice bym chyb a zatłukła :D
  15. a no bo my na nią zasłużyłyśmy ... :P
  16. Fajny Gekon !! :) Nie wiem jak w Anglii , ale w IRL jest o tyle dobrze, że ludzie do zwierząt są przychylnie nastawieni, nawet tych z listy psów ras niebezpiecznych, raz mi się zdarzyło spotkać kolesia kretyna, ale to bardziej ja jako polka mu nie odpowiadałam, a nie mój pies... no ale cóż... w PL pewnie miałabym gorzej z swoim psem ;) jeśli pies potrafi capnąć to kaganiec nieunikniony ;) głupie przykłady, dzieci tutaj mogą dosłownie wszystko :/ powoli zaczynam je nienawidzić, w jednym dniu spotkałam trzy okropne male dziewczynki które zaczepiają zwierzęta, a rodzice? przecież to tylko dziecko i sama zastanawiam się nad kagańcem dla swojej suki bo mimo że nie gryzie to nie wiem w jakim stopniu jest opanowana ;) bo ja w wielu sytuacjach bym pogryzła ;) chcecie z malamutem i pudlem wynająć mieszkanie?? prędzej dom... u mnie w miejscowości to w ogóle porażka, ludzie zacofani psy na zewnątrz trzymają i ja nie mam pojęcia jak w maju znajde dom dla siebie i psa... :D w wielu ogłoszeniach jest zakaz trzymania DZIECI i ZWIERZĄT... :o ale trzymam za was kciuki ;) czekam na wiecej fotek :P
  17. a no co racja, to racja :D a jednak kubraczek zostaje, powiększyłam dziury na nogi i już pies może ruszać się normalnie :) zachwycona może nie jest, ale rusza się ! :D przekupiona serem :D nagle potrafi chodzić na rownej powierzchni, schodzić i wchodzić po schodach, wskoczyć na łóżko.. :P wow ;) tylko jeszcze bede musiała kubraczek dopracować o tyle że jakiś paseczek na brzuch by sie przydał, aby nie wyglądał w czasie chodzenia jak peleryna batmana :) teraz pod pachami ma wietrzniki powietrza :D ale że u nas zimno nie ma to ma nadzieje że pelerynka będzie służyć nam w deszczowe dni ;) a to my na niedzielnym spacerku :) [img]http://img11.imageshack.us/img11/2952/dsc0653qg.jpg[/img]
  18. karma na wagę też jest beznadziejna ;) wietrzeje gdy stoi źle przechowywana, więc traci wartości odżywcze ;)
  19. [quote name='papillonek']tak? to może też wypróbuję..........Acana chyba ogólnie jest dobrą karmą,nie?[/QUOTE] Acana to dobra karma, ale dobra nie znaczy że będzie służyć każdemu psu... ;) ja na nią nie narzekam, zamawiam dla swojej suki i dla jej brata i psy świetnie ją przyswajają ;) ale czytałam że niektóre psy mają po niej gazy, moja tez miała ale po jakimś czasie się uspokoiło ;) dodatkowo kupuje puszki z animondy i pies zachwycony ;) royala zmieniłam tylko dlatego że jakościowo według mnie jest gorszy niż Acana a cena prawie ta sama, przynajmniej u mnie ;)
  20. [quote name='papillonek']To nie świadczy o karmie ,może twój pies ma uczulenie??Każdy pies reaguje inaczej! Ja chcę spróbowac ,ale tylko jeśli są próbki ,bo nie mam znajomego któgy karmi tą karma i może mi dać na spróbowanie,jak już pisalam nie mogę kupić całego worka .[/QUOTE] to nie świadczy o karmie źle, ale widać że po niej pies dostał uczulenia więc trzeba testować inne ;) moja odchowała się na royalu, aktualnie je już chyba 4 worek 13,5kg z acany o smaku ryb i chyba nie zamieniłabym jej na nic innego ;)
  21. no to też jestem w szoku ! :) moja taką znalazła na ulicy to przegryzła od razu i bawiła się flakiem aż go nie pogryzła na kawałki hihi :)
  22. taka gumowa dziecieca piłeczka daje tyle radości...? :D a on jej nie przegryza? :D
  23. Pepsi jeśli na stronie nie ma o tym wzmianki to zadzwoń jeszcze raz że to nie z Twojej winy jest i chcesz wymienić ale bez ponoszenia kosztów, bo psa zmierzyłaś dobrze.. ale jesli wzmianka na stronie istnieje to już Twoja wina.. ;)
  24. a no tak takich gaf to my mamy pewnie o wiele więcej :D to co mi sie nie podoba to jesli chodzi o psy "niebezpieczne" to u nas w PL podlegają tylko psy z rodowodem uznane przez FCI tak? szkoda że nie podlegają temu psy rasopodobne, bo tutaj akurat takie mieszańce też są na liście, wiec nie istotne czy mają rodowód kc, ikc czy go w ogóle nie mają ;) ostatnio w tv pokazywali jakiegoś prezydenta miasta który zakupił nowoczesną śmieciare, przejechał się nią bo chciał przetestować i dopiero później uświadomił sobie że nie ma prawka na taki samochód ;) poszedł na policje i nie mogli mu dać mandatu bo okazuje się że w prawie mamy taką super luke że na drogach (wewnętrznych ?) nie trzeba mieć uprawnień :D wiec można sobie jezdzić czym się żywnie podoba :D :D
×
×
  • Create New...