[quote name='Elisabeta']Nutusiu, bardzo Ci dziękuję, że się zgodziłaś i zrobiłaś wizytę PA. :loveu:
Wszystko przygotowane, ale ja tam wiem swoje. Za jakiś czas zmieni się trochę wariant i Sonia będzie jeszcze bliżej swoich ludzi... Chyba że ona wybierze budę, bo Murka pisała, że takie życie jej odpowiada. Będę pisać...;)[/QUOTE]
Nie ma za co dziękować! Po to tu przecież jesteśmy...
A co do zmiany wariantu, to jestem baaaaaaaardzo ZA! Ja już tak mam, że gdybym miała psa na zewnątrz, musiałabym z nim na tym "zewnątrz" zamieszkać, bo ja muszę mieć psa pod ręką ;)