[quote name='Martika@Aischa']cena naprawdę korzystna :) czy słodkokwaśna bywa na dogo ???[/QUOTE]
to jest wątek, który ona prowadzi - jej psów: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217347-s%C5%82odkopsiaki-szukaj%C4%85-swoich-domk%C3%B3w-Pom%C3%B3%C5%BC-im-!!!!!!!!!-aktualizacja-1-i-2-strona[/url]
Zacytuję jeszcze raz andzię69
[quote name='andzia69']u Słodkokwaśnej np. za wyzełkę płacimy[U][B] 300 zł z karmą[/B][/U]
[/QUOTE]
Myślę,że za Barta będzie to podobna suma. wyżełka też raczej duży pies.