Życzę wszystkim radosnych Świąt i wiele szczęścia w nowym roku.
Od czasu wydarzeń w Tymbarku jestem często na wątku. Rzadko piszę, ale razem z Wami przeżywam wszystkie dobre i złe chwile. Oby tych dobrych chwil było jak najwięcej w nowym roku.
[SIZE=3][COLOR=#222222][FONT=Times]Dzis o polnocy obudzilabym Trufelke i stanowczo zazadala wyjasnien. Co jej strzelilo do tej czarnej lepetyny, by uciekac zima w swiat...
Wesolych, spokojnych Swiat! I zeby to, co wydaje sie niemozliwe, stalo sie jednak mozliwe...
:tree1:[/FONT][/COLOR][/SIZE]