Ogłoszenia ogłoszeniami, a kto będzie koordynował poszukiwania ? Na wątku Dropsa, który się odnalazł- na bieżąco były podawane informacje, dziewczyny podawały, gdzie pies był widziany i informacje starałyśmy się weryfikować na bieżąco- plus doklejać dodatkowe ogłoszenia w tych rejonach.
Kto to będzie robił ? I kto będzie udzielał informacji ?
W nocy temperatura ma spaść do -5, -6 stopni.
Skoro najwcześniejsze ogłoszenie zostało zamieszczone 15 listopada, a data zaginięcia psa na plakacie to 10.11.2013 - to można chyba taką datę podać. Na pewno nie 19.11- w końcu nikt nie zamieszcza ogłoszeń , ze pies zaginął, przed jego zaginięciem.