Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/03/13 in all areas

  1. [quote name='marta.k9080']od marca śnieg jest obrzydliwy,ale w grudniu musi być :mad::diabloti:[/QUOTE] fakt. fajnie by bylo, jakby na swieta cos sypnelo :diabloti:
    1 point
  2. Naprawdę nie rozumiem, czemu nie wstałaś i to nie Ty poszłaś na legowisko;)
    1 point
  3. Ogłoszenia ogłoszeniami, a kto będzie koordynował poszukiwania ? Na wątku Dropsa, który się odnalazł- na bieżąco były podawane informacje, dziewczyny podawały, gdzie pies był widziany i informacje starałyśmy się weryfikować na bieżąco- plus doklejać dodatkowe ogłoszenia w tych rejonach. Kto to będzie robił ? I kto będzie udzielał informacji ? W nocy temperatura ma spaść do -5, -6 stopni. Skoro najwcześniejsze ogłoszenie zostało zamieszczone 15 listopada, a data zaginięcia psa na plakacie to 10.11.2013 - to można chyba taką datę podać. Na pewno nie 19.11- w końcu nikt nie zamieszcza ogłoszeń , ze pies zaginął, przed jego zaginięciem.
    -1 points
  4. Bardzo przepraszam,że tak rzadko zaglądam,niestety widzę,że nadal nic nie wiadomo i nie ma informacji...bardzo to przykre
    -1 points
×
×
  • Create New...