[quote name='halszka']super:) zdjęcia śliczne są,fajny tekst jest czyli można się brać za ogłoszenia? ciocie kochane podajcie: woj. miasto,imię do kontaktu i nr.tel. :)[/QUOTE]
Kochana pięknie Ci dziękuję :loveu::loveu:
Zadzwonię dzisiaj wieczorkiem do Kasi i jeszcze o wszystko dokładnie wypytam ;) tzn. jak Dianka zachowuje się jak zostaje sama w domu i jak w stosunku do psów :) Mam nadzieję, że już do Czarki nie startowała ;)