Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/30/13 in all areas

  1. Bulwersuje mnie obecność PDT na dogomanii i straszliwa interesowność. Ostatnio poproszono mnie o wizytę PA od razu z pytaniem ile za nią chcę kasy !!! KOSZMAR po prostu. Gdy zaczynałam swoje dogomaniackie życie nie było ich , nie było takiej ilości hotelików. Pomoc psom był potrzebą serca ,a teraz dla niektórych jest potrzebą zapełnienia kieszeni. :angryy: Zdawało mi się ,że osoby na dogo mają pasję w postaci pomocy psom, a na pasjach się nie zarabia, do pasji się dokłada.Ale widać z tego ,że tylko mi się zdawało. I tak jest ,że niektóre z nas dokładają , po to by inne mogły zarobić. Przepraszam togaa, że tu wylałam swoje żale ,ale cholera mnie bierze.
    1 point
×
×
  • Create New...