[quote name='Malgoska']oby wstał maluszek, trzymam za niego i przygotowuje bazarek:)[/QUOTE]
... możesz na mnie liczyć ,jeśli chciałabyś zrobić bazarek ciuszkowy ...chętnie przyślę...
musimy obydwóch chłopaków postawić na nogi!!! nie ma inaczej!!!!
...a jest .. jeszcze trzecia bida?!...wczoraj gdzieś mi mignęło?....ale walczyliśmy o maluszka( być? albo Niebyć?)...
tak czy inaczej?... Pomożemy!:lol: