[quote name='maciaszek']Przypominam swoje pytanie o to[B] czy wspieramy, a jeśli tak to jaką kwotą, tymczasowiczkę Jaagi[/B]?[/QUOTE]
tymczasowiczka Jagi ma umówiona sterylizację na ten poniedziałek!
Jaga pamiętaj suczka musi nie jeść przez 24 godziny, do godziny 9 rano musisz się zgłosić na klinikę na Brynowie, powołaj się na Anetę, pozdrawiam Bożena