Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Ojej, to życzę udanej akcji naprawczej. W razie czego są serwisy, które odzyskują dane z uszkodzonych nośników. Ale mam nadzieję, że Twój znajomy pomoże.
  3. Zapraszam ogromnie serdecznie Brawurka Bajeczka
  4. Zapraszam Dobrodzieje serdecznie na nowy kramcio pozdrawiam spokojności zasylam
  5. Num 10 książka ,,Miłe Natalii Początki,, komedia kryminał stan nowa okladka twarda str 432 cena wywol 2 zl kup teraz 2 zl 50 gr ,,Skąd wzięły się Natalie? Ich ojcem był Jarosław Sucharski – kłamca i bigamista, przestępca czy tajny współpracownik? Gdy jarek miał dziesięć lat był zdolnym i inteligentnym, sprytnym chłopakiem. Od razu zwrócił uwagę Kazimierza Kozibrody, oficera służb bezpieczeństwa, który postanowił wziąć go pod swoje skrzydła i pokierował jego dalszym życiem i karierą. Wychował sobie oddanego współpracownika i postanowił wykorzystywać do własnych celów, wkrótce okazało się jednak, że uczeń przerósł mistrza… Dzięki wiedzy jaką zyskał, Jarosław Sucharski z wielką zręcznością poruszał się w realiach socjalistycznej Polski, wkroczył w niebezpieczny świat czarnego rynku, przemytników dzieł sztuki, fałszerzy dzieł sztuki i handlarzy złotem. Już wkrótce swoje interesy przeniesie na arenę europejską...,,
  6. Num 9 książka ,,Bezruch,, thriller kryminal ale jaki! stan nowa str 438 okladka ze skrzydelkami ! czyta się jednym tchem cena wywol 13 zl kup teraz 15 zl ,,"Bezruch" topowiada o podkomisarz Oldze Suszczyńskiej. Dochodzi do porwania pewnego chłopca. Odpowiedzialny za ten czyn jest jego ojciec, który w desperacji posuwa się do takiego kroku. Policja i wojsko robią wszystko, by odnaleźć porwanego. Podczas poszukiwań, w posowieckim bunkrze nieopodal Łącka, natrafiają natomiast na coś bardzo niepokojącego. Odnalezione zwłoki kobiety mają wiele wspólnego z pewnym sekretem jeszcze z okresu stanu wojennego. Niewykluczone, że prawda, do jakiej udało się dotrzeć, może pogrążyć pewnego znanego polityka, należącego aktualnie do opozycji. Właśnie z tego powodu śledztwo trzeba prowadzić bardzo dyskretnie. Olga Suszczyńska i jej partner wiedzą o tym doskonale. Trudno jednak pojąć, dlaczego oboje znaleźli się na celowniku gangsterów. Niestety, rozwiązanie sprawy znacznie utrudnia też pandemia koronawirusa. Co takiego ukrywa kandydat na prezydenta? I jakie będzie to miało dla niego konsekwencje?,,
  7. Num 8 książka ,,Dziewczyny Do Wynajęcia,, polecam polecam! stan nowa str 392 okladka ze skrzydelkami cena wywol 7 zl kup teraz 9 zl ,,Najczęściej dostajemy od losu to, na czym najmniej nam zależy...Zuzanna ma dyplom magistra, kochających rodziców, chłopaka-lekarza, który ją uwielbia, niedrogo wynajętą kawalerkę, a nawet pracę. Żyć, nie umierać! Zwłaszcza że i urody Zuzie nie brakuje, a także rozumu, zasad - nawet cnót. Ma też przyrodnią siostrę, Weronikę, z którą jednak nie bardzo się dogaduje. Niestety, los bywa przewrotny. Dziewczyna traci pracę, chłopaka... Kiedy siostra zaprasza ją do siebie, Zuzanna nie spodziewa się, że Weronika właśnie rozpoczęła perfidną grę...,,
  8. Num 7 czasopismo maj 2024 r ,,Zwierciadło,, stan nowe str 234 cena wywol 4 zl kup teraz 5 zl ,,Branża filmowa kocha szufladki, ale ona kocha wyzwania. Zagrała m.in. słynną polityczkę, nieugiętą detektywkę, seksuolożkę z misją, a teraz bezkompromisową dziennikarkę BBC. „Tak już mam, że we wszystkim szukam lekcji. Pewnie dlatego, że wszystko, co spotyka cię w życiu, jest lekcją. Zarówno wzloty, jak i upadki nas rozwijają”. 30 lat temu świat widział w niej ładną buzię z popularnego serialu, dziś docenia ją jako wszechstronną aktorkę i feministyczną ikonę, która inspiruje kobiety do bezkompromisowej walki o siebie i bezczelnego sięgania po przyjemność. Na naszej okładce Gillian Anderson. Życie z depresją nie musi być szare i pozbawione radości. Choć chorzy muszą się mierzyć z wyobrażeniami innych na ich temat. O tym w Temacie miesiąca. „Kiedy na lekach poczułam się lepiej, miałam wrażenie, że ludzie nie będą mi wierzyć, że jestem za mało smutna” – mówi Emilia Dłużewska, autorka książki „Jak płakać w miejscach publicznych”. Czas być szczęśliwym. Chcę iść spokojnie na spacer. Chcę spokojnie pójść na koncert zespołu Metallica. Mam się nauczyć tekstu „Henryka IV”, którego będę grał w Teatrze Polskim. Biorę udział w programie „Czas na show. Drag Me Out”. Tym wszystkim chcę się zajmować. Wywiad z Andrzejem Sewerynem. „Balet to nie jest gra zespołowa. Wszyscy marzą, żeby być solistami, rywalizacja jest wszechobecna. Ja wymagam od siebie doskonałości, więc świat baletu, dyscypliny i związanych z nią wyzwań to dla mnie naturalne środowisko” – mówi Joy Womack, amerykańska tancerka, która kształciła się w Akademii Teatru Bolszoj. To ona jest pierwowzorem tytułowej postaci z filmu „Joika” (w kinach od 12.04). Weronika Humaj. Ania w serialu „Stulecie Winnych”. Młoda Mania Pawlak w filmie „Sami swoi. Początek”. Potrafi oddać na ekranie wewnętrzne przeżycia naszych przodkiń – kobiet, które nie miały w życiu łatwo. „Raczej staram się oddzielać życie zawodowe od prywatnego, ale niektóre postaci dziwnie przenikają do naszej codzienności, choć wcale tego nie planujemy”. Poza tym: Anu Czerwiński, dokumentalista, twórca wideo, aktywista, który przy filmie „Kobieta z…” pracował jako asystent reżyserów i koordynator do spraw transpłciowości. Amy Winehouse – śpiewała tak, jak żyła, a żyła, żeby kochać – mocno, gorączkowo, przesadnie. Pracuje nad własnym serialem, do teatru wróciła jako reżyserka, występuje w „Tańcu z Gwiazdami”. Nowe role Anity Sokołowskiej.,,
  9. Num 6 Misie Lubisie z czekoldą dwa kup teraz 2 zl
  10. Today
  11. Num 5 Misie Lubisie z czekoladą trzy kup teraz 3 zl
  12. Num 4 Misie Lubisie z czekoladą pięć kup teraz 5 zl
  13. Num 3 Misie Lubisie z czekoladą cztery kup teraz 4 zl
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...