Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Sisi44

Gatki, szmatki, buty, korale do 21.06

Co do 16 to jutro podam dokładny skład, ale już teraz mogę powiedzieć, że dzianina przyjemna dla ciała.
  3. Miałam trójkę w którymś momencie niesprawną, wnosiłam po jednym (najlżejszy 13kg) i jak szłam na dół po drugie, to to pierwsze złaziło za mną :)
  4. Na szczęście jeszcze jest niedziela. Szkoda, że nowych cegiełek nie przybyło.
  5. Tola

Miniaturowa sunia na stałe w DT

Luizka nie miała ochoty na pozowanie, każda moja próba zrobienia zdjęcia kończyła się skokiem kotki w trawę.
  6. Ja nie używam zasłon w ogóle, nie ma potrzeby, ale mam w charakterze akcentów kolorystycznych, poza tym taki pęk tkaniny, od podłogi do sufitu, daje wrażenie wyższego pomieszczenia. Jeśli ma się miejsce, w sensie żeby spojrzeć z dystansu, nie żeby za kanapą ućkane.
  7. Zawsze można psisko wnieść;) Dzisiaj po popołudniowym wnosiłem małą mordkę na czwarte piętro. Może wszyscy się bali kosztów wysyłki;)
  8. Tola

Miniaturowa sunia na stałe w DT

Próbujemy z cytryną, nie zawsze się udaje, bo Zulka to ciężki pacjent, przy każdej próbie walczy o życie;) Przytulam potem, głaszczę, bo jak wytłumaczyć mojej malutkiej, ze to dla jej dobra. Oby nie wracał, bo przy wieku i innych schorzeniach Zuli ciężko będzie z nim walczyć. Taka inwigilacja jak najbardziej wskazana;) Dziękuję, ze zaglądacie, co prawda ja sama jestem tu niezbyt często, ale zawsze miło jest, gdy mam świadomość, ze mogę pokazać te swoje zwierzaki, a przy okazji przemycić trochę mojego ukochanego Roztocza;)
  9. Trzymam kciuki za koteczka. W tym wszystkim miał szczęście ,że trafił na Waszą działkę. Wypatrzyłaś go a teraz...teraz życie pokaże co dalej. Oby udało się go wyleczyć.
  10. Today
  11. Cieszą się z wolności, z bliskości człowieka i niech ta ich radość już zawsze trwa.
  12. Świetnie się dziewczyny zgrały a domek jak widać na zdjęciach kocha i jest przez nie kochany :)
  13. Misio ma już na swoim koncie pierwsze pieniążki. Ślicznie za nie dziękuję :). Pewnie pierwszy raz w życiu jest taki bogaty :) 20zł -Nesiowata /wpłata 14.06.2019 30zł -koja /stała VI/14.06.2019 10zł -Dagmara Jabłońska /wpłata 14.06.2019 30zł -Danuta Sekuła /wpłata 14.06.2019 100zł - Beata Ostrzołek /wpłata 15.06.2019
  14. Wywaliłam korki w całym mieszkaniu (mam każde pomieszczenie oddzielnie) za pomocą jednego przedłużacza, o którym wiem, że jest przerwany, ale byle czym to ja się nie przejmuję
  15. Olena84

ROZKOSZNY BAZAREK- do 5.07.2019 do godz. 20.00

proszę jeszcze 3,4,5
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up