Jump to content
Dogomania

Fryzjer na Slasku


sota36

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niepolecam w BYTOMIU-Miechowicach:angryy: ul Felinskiego

Osoba niemajaca zielonego pojecia o psach,niemila,niesympatyczna,dotego,niepozwala czekac na psa w salonie!!!

Po obcieciu pazurkow pies krwawil 3 godziny,skonczylo sie na wizycie u weta!!!!
Po strzyzeniu,ranki po maszynce,rany na uszach:shake:

Jest sporo skarg!!! wlasciciel psow zaczeli omijac ten salon wielkim kregiem.


Polecilam ten salon raz znajomej z Yorkiem,bylo mi potem bardzo przykro ze potakiej wizycie piesek musial byc leczony.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Joluś w Michałkowicach jest tez fryzjer dla piesków który współpracuje ze sklepem zoologicznym Amorek u mnie na osiedlu, jak coś moge się dowiedzieć nr tel i ulice. Drugi fryzjer jaki mi się nasuwa to oczywiście P.Magda u której obcinaliśmy Oskarcia, Katowice tylko zebym ja pamietała adres :oops: w kazdym badz razie niedaleko wiezy TV a nr do niej to 508279511[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Mona4']Niepolecam w BYTOMIU-Miechowicach:angryy: ul Felinskiego

Osoba niemajaca zielonego pojecia o psach,niemila,niesympatyczna,dotego,niepozwala czekac na psa w salonie!!!

Po obcieciu pazurkow pies krwawil 3 godziny,skonczylo sie na wizycie u weta!!!!
Po strzyzeniu,ranki po maszynce,rany na uszach:shake:

Jest sporo skarg!!! wlasciciel psow zaczeli omijac ten salon wielkim kregiem.


Polecilam ten salon raz znajomej z Yorkiem,bylo mi potem bardzo przykro ze potakiej wizycie piesek musial byc leczony.[/quote]


[B][COLOR=darkorange]Ja tam idę znów w czwartek...kiedys polecił mi ktoś tę panią i poszłam tam i okazało się że jest bardzo miła i wg. ładnie mojego Baksika ostrzygła...no i tak w ogóle to pierwsza osoba której mójpies dał sie spokojnie obciąć, miała dobre podejście do niego i ja czekałam na psiaka w środku a wręcz czasem jej pomagałam go przytrzymać gdy histeryzował ja osobiście polecam tę panią[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]P.S[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]W Zabrzu na ul. Szczęść Boże jest salon fryzjerski, jednak nigdy tam nie byłam(a słyszałam też negatywne opinie)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[COLOR=black]W sumie to nie do końca na śląsku - Kędzierzyn-Koźle - jakieś 20 km od Gliwic. Zupełnie nie dawno powstał nowy salon - ja już byłam ze swom pieskiem. Pani która obcina jest niezła, pomoże, doradzi.[/COLOR]
[COLOR=black]Salon mieści się przy gabinecie weterynaryjnym i sklepie zoologicznym. Fachowa obsługa 3 w 1. [/COLOR]

[COLOR=black]Podaje adresik: [/COLOR]
[COLOR=black]ul. Korfantego 19 Kędzierzyn-Koźle [/COLOR]
[COLOR=black]Wcześniej przed wizytą trzeba umówić się telefonicznie na konkretny dzień i godzinę. [/COLOR]
[COLOR=black]Mają też e-maila: [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][email protected][/COLOR][/EMAIL]
[COLOR=black]tel kom 0696 762 650[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

UWAGA!!! Wracajac z psem ze spacerku zauwazylam, ze w Chorzowie Starym, przy ulicy Siemianowickiej powstaje nowy salon groomerski!! Na pierwszy rzut oka - obszerny i przyjemny!!! ma ruszyc kolo 20 czerwca! Pani 3 lata w zawodzie - ceny "normalne" - tyle powiedzial mi ktos, kto z owa Pania ma kontakt. Bede sprawe sledzic!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']UWAGA!!! Wracajac z psem ze spacerku zauwazylam, ze w Chorzowie Starym, przy ulicy Siemianowickiej powstaje nowy salon groomerski!! Na pierwszy rzut oka - obszerny i przyjemny!!! ma ruszyc kolo 20 czerwca! Pani 3 lata w zawodzie - ceny "normalne" - tyle powiedzial mi ktos, kto z owa Pania ma kontakt. Bede sprawe sledzic![/quote]


HEJ, zalezy mi na tej informacji, czyli fryzjerze w Chorzowie, czy dysponujesz jakims info?

pozdrawiam
Jarek

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie to fajny salon - ma byc otwarty w tym tygodniu- jestem zdecydowana tam posc z psem - chce sie umowic w piatek lub sobote - niestety wracam z pracy zbyt pozno, by " zaczepic" kogos i poprosico "namiary" na groomerke. Ale - PILNUJE!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Elitesse, to przyjdz ze swoim psiakiem do niedawno otwartego salonu w Dąbrowie Górniczej [URL]http://www.elperro.pl/[/URL] Nie wiem teraz dokładnie, ale końcem miesiąca ma tam być gościnnie groomerka, po kursach we Francji, pracująca od wielu lat w zawodzie, takze moze udaloby Ci sie zalatwic, zeby przygotowala Twojego psa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='sota36']Wg mnie to fajny salon - ma byc otwarty w tym tygodniu- jestem zdecydowana tam posc z psem - chce sie umowic w piatek lub sobote - niestety wracam z pracy zbyt pozno, by " zaczepic" kogos i poprosico "namiary" na groomerke. Ale - PILNUJE![/quote] a propos owego salonu - nazywa sie "Bella", jest na rogu ulic Kosciuszki i Siemianowickeij w Chorzowie Starym. Duzy, przestronny, czysty, swiezy, ladnie pachnie ( jestem wechowcem :) ).Poprostu - ladny i nowy. Pani "rozkreca" sie. Widzialam tam foksterierki, spaniele, yorki, owczarki i "agresory walijskie", czyli mieszance. Pani sluzy porada, podaje proste, a zaskujace rozwiazania,jesli idzie o pielegnacje psow. Mila, wesola, wylewna do psow. Pani na wiele pozwala zwierzakowi, ale jest zdecydowana. I mowi, mowi,mowi doradzajac wlascicielowi psa w wielu kwestiach.
Salonik jest dobrze oznakowany.Jak ktos che podam namiary na priw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M']Elitesse, to przyjdz ze swoim psiakiem do niedawno otwartego salonu w Dąbrowie Górniczej [URL]http://www.elperro.pl/[/URL] Nie wiem teraz dokładnie, ale końcem miesiąca ma tam być gościnnie groomerka, po kursach we Francji, pracująca od wielu lat w zawodzie, takze moze udaloby Ci sie zalatwic, zeby przygotowala Twojego psa :)[/quote]


po pierwsze nie moj pies bo swoje robie sama ale psiak z mojej hodowli i nie interesuje mnie jednorazowe przygotowanie a wieloletnia wspolpraca

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Polecam salon w Częstochowie Lady York ul. M.Skłodowskiej-Curie 24.Pani strzyże tam psy na wystawy,fachowe podejście nawet do agresywnych psiaków,właściciel może być obecny przy zwierzaku,po strzyżeniu jest kąpiel i modelowanie włosów.Podaję link do tej strony [url]www.ladyyork.czwa.eu[/url].

Link to comment
Share on other sites

Droga Agris ;) z tego co uczyla mnie ta wlasnie osoba, ktora wymienilam nigdy nie strzyze sie calego ucha u westikow ;) fakt fryzure dopasowywujemy do wielkosci i osadzenia ucha, tak samo jak i do dlugosci kufy i typu wlosa.
mysle, ze pani z Czestochowy chciala robic westie jak yorki w krotkim wlosie, ale jak pisalam wczesniej- nie chce wchodzic w detale, bo zaraz sie zaczna problemy, a takowych nie szukam. Jak kto robi- kazdy widzi ;) i kazdy wybierze tego, ktory mu pasuje ;)

Devilindisguise moze potwierdzic, ot Bielska Szkola :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...