Jump to content
Dogomania

Skarpeta PLASKATYCH :-)


Agucha

Recommended Posts

[quote name='Agucha']Dziś doszla do mnie paczka od [B]megi82[/B], z fantami na bazarek na Skarpetę. BARDZO DZIĘKUJĘ! Postaram się wystawić jak najszybciej :Rose: :loveu:[/QUOTE]

poczekaj do pn lub wtorku-jutro wyślę drugą i będzie już całość

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="#ff0000"][B]megi82[/B]- to bardzo dobrze że chcesz pomóc
Mam nadzieję że tym razem zrobisz to rzetelnie.
Nie dostałam od Ciebie info jak załatwiłaś sprawę z [B]teutonką[/B] i [B]Vlk[/B].
Czekam nadal na wyjaśnienie tej sprawy która jest zgłoszona na CZL na razie do wyjaśnienia.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Jeszcze się robi, ale już serdecznie zapraszam na bazarek z koszulami męskimi w rozmiarze XXL, z którego to 1/3 uzbieranej kwoty zostanie przeznaczona na Skarpetę Plaskatych [/B]:)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/191809-ROBI-SI%C4%98-Koszule-m%C4%99skie-z-kr%C3%B3tkim-r%C4%99kawem-rozm-XXL-na-skarp%C4%99t%C4%99-plaskatych-mikro?p=15278069#post15278069[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Agucha']Dziękuję megi za podrzucanie! :)
Wciąż nas tu za mało a mnie się niedługo fanty skończą :lol:[/QUOTE]
z fantami coś działam
przelew właśnie zrobiłam,tylko pierwszy cżłon twego nazwiska przekręciłam,za co najmocniej przepraszam-tak to jest jak człowiek spieszy się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi82']z fantami coś działam
przelew właśnie zrobiłam,tylko pierwszy cżłon twego nazwiska przekręciłam,za co najmocniej przepraszam-tak to jest jak człowiek spieszy się[/QUOTE]
Przywyczaiłam się do przekręcania mojego nazwiska! :lol:
Nawet dziś dostałam przesyłkę "z bykiem" :lol:
;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Ciociu megi,[/B] wpłynęło Twoje 25zł :loveu: i tutaj mam pytanie - to jest deklaracja stała za wrzesień czy mam to jakoś podzielić? :)

W Plaskatej skarpecie mamy już [SIZE=3][B]188zł [/B][/SIZE]:multi:
Czekam na wszystkie wpłaty z zakończonych bazarków i... będzie jeszcze więcej :multi:

Ps. [B][COLOR=Red]Wpisujcie koniecznie swoje nicki i cel wpłaty,[/COLOR][/B] bo ja nie jestem jasnowidzem ;) Tym bardziej, że prowadzę parę bazarków jeszcze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha'][B]Ciociu megi,[/B] wpłynęło Twoje 25zł :loveu: i tutaj mam pytanie - to jest deklaracja stała za wrzesień czy mam to jakoś podzielić? :)
QUOTE]
kochana 5zł to jest na wrzesień z mojej deklaracji,a 20zł w ramach poniesionych strat=zle zabezpieczyłam paczkę do ciebie i na bazarku brak kilku fantów z tego powodu...więc dawaj wsio na IX...niech plaskatki mają

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Witankoo ..
nie wiem czy w odpowiednim miejscu się odzywam ale chyba tak;-)

Tydzien temu odeszła za TM moja wirtualna suczka schroniskowa którą utrzymywałam .
W zwiazku z tym moge częsć pieniazków przeznaczyc na deklaracje stałe dla plaskatych .
Suma nie jest powalająca ale z pewnością sie przyda .
Tak więc w okolicach 10 -12 kazdego miesiaca bedę wpłacać 35 zł

Pozdrawiam ;-)[/B][/I]

[I][B]pss...mam rózne fanty na bazarki moze tez by sie przydały? [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]Witankoo ..[/B][/I]
[I][B]nie wiem czy w odpowiednim miejscu się odzywam ale chyba tak;-)[/B][/I]

[I][B]Tydzien temu odeszła za TM moja wirtualna suczka schroniskowa którą utrzymywałam .[/B][/I]
[I][B]W zwiazku z tym moge częsć pieniazków przeznaczyc na deklaracje stałe dla plaskatych .[/B][/I]
[I][B]Suma nie jest powalająca ale z pewnością sie przyda .[/B][/I]
[I][B]Tak więc w okolicach 10 -12 kazdego miesiaca bedę wpłacać 35 zł [/B][/I]

[I][B]Pozdrawiam ;-)[/B][/I]

[I][B]pss...mam rózne fanty na bazarki moze tez by sie przydały? [/B][/I][/QUOTE]

Aga bedzie zachwycona:multi:

Link to comment
Share on other sites

Zakończył się bazarek m.in na Skarpetę Plaskatych, z którego łącznie uzbierało się - [COLOR=green][COLOR=Blue][COLOR=DarkGreen][B][SIZE=3][U][COLOR=Red][SIZE=5]333,80zł :crazyeye:[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/IMG]

[COLOR=Black]Tak więc Skarpeta Plaskatych i MIKRO-BANK otrzymują po[/COLOR] 167zł :loveu:[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG][/SIZE][/COLOR][/U][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Zakończył się bazarek m.in na Skarpetę Plaskatych, z którego łącznie uzbierało się - [COLOR=green][COLOR=Blue][COLOR=DarkGreen][B][SIZE=3][U][COLOR=Red][SIZE=5]333,80zł :crazyeye:[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/IMG]

[COLOR=Black]Tak więc Skarpeta Plaskatych i MIKRO-BANK otrzymują po[/COLOR] 167zł :loveu:[IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG][/SIZE][/COLOR][/U][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/QUOTE]

to wspaniała wiadomość

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]Witankoo ..
nie wiem czy w odpowiednim miejscu się odzywam ale chyba tak;-)

Tydzien temu odeszła za TM moja wirtualna suczka schroniskowa którą utrzymywałam .
W zwiazku z tym moge częsć pieniazków przeznaczyc na deklaracje stałe dla plaskatych .
Suma nie jest powalająca ale z pewnością sie przyda .
Tak więc w okolicach 10 -12 kazdego miesiaca bedę wpłacać 35 zł

Pozdrawiam ;-)[/B][/I]

[I][B]pss...mam rózne fanty na bazarki moze tez by sie przydały? [/B][/I][/QUOTE]
Ciocia... z nieba spadłaś??? :crazyeye:

CUDOWNIE!!! :multi::loveu::loveu:
Plaskate będą zachwycone!

Dopisuję do listy Aniołków plaskatkowych :cool3:

Pss. Fanty jak najbardziej tak, ostatnimi czasy od bazarków nie odchodzę i po nocach mi się już śnią :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...