Jump to content
Dogomania

dog niemiecki-moje niespełnione marzenie


małyskrzat

Recommended Posts

pierwszy raz zobaczyłam go jak byłam mała.
żółty z czarną maską hasał po polu z owczarkiem niemieckim.
tak mi sie spodobał...
i koniecznie żółty z czarną maską....
zbieram zdjęcia i poszukuję jakiś fajnych pokazujących piękno i elegancję tego psa-ale jednocześnie jak najbardziej naturalnych.
Moglibyście mi jakieś fajne fotki pokazać?
z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

mały skrzacie - wejdź na stronę [URL="http://www.klubdoga.pl"]www.klubdoga.pl[/URL] potem na "hodowle" gdzie wybierasz "kolorystycznie" a potem już tylko na "hodowle dogów pręgowanych oraz żółtych".

Pojawi Ci się kilkadziesiąt stron hodowli w interesującym Cię kolorze.

Większość z nich ma na stronie galerię, gdzie dogi ukazane są w ruchu, swobodnych pozach (oraz pięknych wystawowych pozycjach - które dla niektórych psów są bardzo naturalne, tak po prostu stają gdy się na coś zagapią :) )

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

maly skrzacie u mnei w podpisie masz link do galerii na dogo moich pociech, czy zdjecia oddaja piekno, dla mnei na pewno choc wielu powie ze wygladaja jak nei dogi bo nie ma majestatycznych i eleganckich psiakwo tylko rozhasana banda bawiaca sie w ganianego ;P obecnie sa tam tez spokojniejsze zdjecia- zdjecia szczeniatek ktore sie urodzily... zoltki najprawdopodobniej maja juz domki u mnie wiec reklamy nie robie sobie, po prostu zapraszam w odwiedziny i ten wirtualne i te realne, bo my lubimy bardzo odwiedzinki :)
(Sylwia mam cie na muszce- dzieciaki rosna, a ostatnio bylo w celach zjedniania 1:1 :lol: )

zdjecia tez kiedys zbieralam...potem ksiazki...potem ratowalam psaiki....a teraz sama z butla siedze kolo moich wnuczat...marzenia sie spelniaja... czasami wiecej czasu czasami mniej...ale jak jet to prawdxziwe marzenie to sie spelni i trzymam za to kciuki :)

swoja droga nick mi znajomy nie wiem czy na molosach kiedys nie rozmawialismy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...