Jump to content
Dogomania
Olee

Powiekszony srom+ uczulenie

Recommended Posts

Moja sznaucerka, 14 lat w ubieglym roku przeszła podwójną mastektomię z powodu guzków. Wynik wycinków wykazał nowotwór 1 stopnia ostatnia operacja była zrobiona w grudniu 2017. 4 tygodnie temu zauważyłam u niej powiększony srom ,zgłosiliśmy się do weterynarza Dostała antybiotyk opuchlizna zmniejszyła się o połowę ale w dalszym ciągu pozostaje lekko napuchnięty i twardy, dodatkowo cały czas na brzuchu utrzymuje się uczulenie wysypka którą wszelkie maści i roztwory antyuczuleniowe jeszcze bardziej podrażniają. Zostało wykonane badanie krwi które wykazało podwyższony poziom leukocytow oraz USG które nie wykazało żadnych zmian. Z sercem w porządku. Psinka dostała trzy antybiotyki leki sterydowe ale nie widać znaczącej poprawy. W tym tygodniu miała dziwne zachowanie zaczęła bardzo dyszeć i siadać na brzuszku tak jak ewidentnie by ją coś tam piekła albo swędziało. Byliśmy na dwóch konsultacjach i żaden z weterynarzy nie ma pomysły co to może być. Może ktoś z was spotkał się z podobnym przypadkiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem z Łodzi, lekarza mam dobrego, ona sama wie że jest problem i tez konsultowała się z innymi lekarzami. Byłam w dwóch różnych miejscach z dobrymi opiniami.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to mogę wam tylko zyczyć trafnej diagnozy i wlasciwego leczenia...tutaj,na forum nikt nie zastąpi weta...u starszych psiakow czasem dolegliwości sa bardzo dziwne.Powodzenia,pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Announcements

×