Jump to content
Dogomania
HolaPl

Pomoc w rozpoznaniu guza

Recommended Posts

Bardzo proszę o pomoc w rozpoznaniu tego oto guza lub czegoś podobnego do guza , weterynarz nie jest w stanie stwierdzić co to jest i pies (shih tzu 7 lat ) dostał zastrzyk żeby to się wchłonęło. W dotyku guz jest miękki , niewielkiej wielkości , gdy się dotyka psa to nie boli. Zmian w zachowaniu nie ma żadnych , je normalnie , bawi się również wiec tak jakby się nic nie stało. Dodam iż wystąpiło to około tydzien po powiecie od fryzjera. Link do zdjęcia wstawiam tutaj ponieważ nie może mi przesłać pliku https://imgur.com/rXam6q6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudno mi powiedzieć nie widząc ,zdjęcie to za mało.A co sugerował wet?Ten zastrzyk w czym miał pomóc?P/zapalnie mial podziałać?Moze pamietasz co to było?

Hola - jedna rzecz jest dla Ciebie pewnie istotna - proawdopodobnie nie ma powodu do paniki,obserwuj tę zmianę,za kilka dni powinno byc lepiej,a moze i dobrze.Jeśli tak sie nie stanie - wtedy niech sie wet martwi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastrzyk w celu ,,wsiakniecia sie” tego co się znajduje się wewnątrz. Jeżeli po tygodniu się nie wchłonie podobno ma to coś wyciąć i dać na badania czy to jest rak , dodałem posta bo nie daje mi to spokoju ale dziękuje bardzo za odpowiedz i miłej nocy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Announcements

×