Jump to content
Dogomania

Roczny piesek w typie gończego słowackiego szuka domu


bms

Recommended Posts

Witam. Mam do oddania pieska po przejściach. Znalazłam go 3.10.2017r. w Radomiu. Na szyi miał obrożę i fragment przywiązanego do niej sznurka (prawdopodobnie odgryzł go).Poszukiwałam właścicieli ale chyba został celowo porzucony. Piesek jest niesłychanie przyjacielski i sympatyczny - szybko zaprzyjaźnił się z 3 moimi kotami. Bardzo chciałam go zatrzymać jednak okazało się, że musiał mieć złe doświadczenia z małymi dziećmi. Boi się ich i reaguje nerwowo. Byliśmy u behawiorystki ale niestety nic nie pomogło, a dzieci w wieku 3 lat i 1 roku bywają u nas co drugi dzień. Zamykany w łazience pies bardzo źle to znosi. Wcześniej kilkakrotnie próbowaliśmy, różnymi sposobami oswoić maluchy z pieskiem niestety ciągle na nie warczy. Z moich obserwacji widzę, że potrzebuje domu, najlepiej z ogródkiem, gdzie mógłby się wybiegać i oczywiście bez maluchów, bo w stosunku do dorosłych nie ma tego typu zachowań.W ocenie weterynarza piesek ma nie więcej niż rok. Został zaszczepiony, odrobaczywiony i wykastrowany. Jest pieskiem z problemami emocjonalnymi, ale niesłychanie słodkim. Nauczony czystości - ostatni spacer o 8 wieczorem, spokojnie wytrzymuje do rana do 8 godz. Jest pięknym psem w typie gończego słowackiego, szybko nauczył się aportowania, jednak towarzyszy mu ciągłe podekscytowanie - taki rozbrykany szczeniaczek. Sądzę, że jako młody psiak powinien trafić do osób, które go pokochają i stworzą mu bezpieczny dom. Ze względu na krótką sierść w porze zimowej powinien przebywać w domu.

20171004_124544.jpg

20171004_124551.jpg

20171016_125955.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...