Jump to content
Dogomania

BRAK PRZYSWAJANIA WAPNIA PRZEZ JELITA


olciaata

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Piszę ponieważ od ostatniego miesiąca borykam się z poważnym problem u mojej Zosi-buldoga francuskiego. 3 tygodnie temu spadła mi z rąk i złamała sobie przednią łapę ( miała wykonaną operację za pomocą gwoździ). Po 3tygodniach kiedy myśleliśmy,że mała dochodzi do siebie stała się kolejna tragedia. Wychodząc z pracy mała podskoczyła i jak się później okazało złamała sobie tylną łapkę. Weterynarz załamał ręce ,ponieważ powiedział ,że pierwszy raz od jego kadencji szczeniak (zapomniałam wspomnieć ,że ma 4miesiące) w tak krótkim czasie złamał sobie łapy. Kolejna operacja i tym razem pręty wstawiane. Jesteśmy załamani ,bo na domiar tego wszystkiego mała jest w złym stanie , nie cieszy się , nie chce się bawić, całe dnie śpi.  Myśleliśmy,że to po antybiotykach ale po konsultacji z wet stwierdził ,że to nie ma wpływu i że nie powinna tak się zachowywać. Oczywiście po drugim złamaniu zrobiliśmy badania krwi i wyszło ,że ma niedobór wapnia w organizmie. Dokładnie nie chciał powiedzieć ,ale może jelita nie przyswajają tego wapnia i stąd te ciągłe łamanie kości. Mamy jutro wizytę ,ponieważ oboje z narzeczonym pracujemy do 17 i nie mamy jak podjechać już dzisiaj. Nie wiem co myśleć , strasznie się boję,bo widzę że zosia cierpi a ja jej już nie mogę w żaden sposób pomóc. Może ktoś z Państwa doświadczał też takiego problemu ? Jeśli tak to proszę o wszystkie przydatne porady . Czy jeśli dostanie jakiekolwiek leki to nastąpi jakaś poprawa ? :( czy już do końca życia przy każdym skoku będzie Nam się łamała :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...