Jump to content
Dogomania

Galeria Akita inu z HALNEGO WZGÓRZE FCI


CHAAKITA

Recommended Posts

akita-halne.pl[quote name='Angelika_Roser']


Miło mi , że się Tobie podoba Angleiko :lol: - kilka lat szukaliśmy miejsca dla rodziny -zanim tu osiedliśmy byliśmy mieszczuchami (niech nikt tylko nie odbiera tego pejoratywnie do siebie :lol:)
-ech , chyba wole wypowiadać się fotkami , myślę, ze wielu z was to rozumie :roll:
wrzucę pare fotek z archiwum , bo ostatnio sporo z nich przegladałam i myślę, że są warte podzielenia się nimi z Wami

-a propos bajki -takie krajobrazy zimą miewamy
panorama-zimowa.jpg

i takie sople tworzą się na naszym domu (rynny odpadają razem z nimi,plotki na dachu nie zdają egzaminu, prawdopodobnie dach jest zbyt stromy i musimy mimo piękna sopli -zbijac je w odpowiednim momencie ,bo satnowia nie lada zagrożenie dla nas i dla psów - juz bywało,ze dochodzily do 3 metrow!

sople2.jpg

ale piękno tych sopli jest niesamowite i często zwlekam zanim je strącamy , by nasycić oczy ich pieknem :lol:

sople2a.jpg

z tej samej bajki
ZIMOWe3.jpg

fotki pochodzą sprzed paru lat, a ta jest z zimy 2005/06 -tu Inochi i Izumi miały po 6 miesiecy
rodzenstwo2uuu.jpg

Pięknie tam u Was... jak z bajki :loveu:


Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]:-o:-o:-o sople przepiękne ! jak z epoki lodowcowej :evil_lol:[/FONT][FONT=Comic Sans MS] chyba bez grzania się akitami u Was się nie obejdzie podczas takich mroźnych zim :razz:[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]a krajobraz.... rozpłynęłam się :loveu:[/FONT][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

akita-halne.pl[quote name='Jurki :oD']A propos wybudowania się czy jest tam gdzieś jakaś fajna wolna działka?? Rozstawilibyśmy przynajmniej namiot na niej :lol:

Naprawde macie tam jak w bajce :loveu:

A kiteczki och... MORDUCHNY ŚLICZNE :loveu::loveu::loveu:

Coś by się znalazło , sporo w naszych rejonach ostatnio się buduje i blisko nas też , ale ziemia tu stała sie dość droga i na razie domki letniskowe tu nie powstają , muszę pomysleć o polu namiotowym :)

nia-saki2.jpg


przeciaganki.jpg

nagasaki-spiaca.jpg

nan-niaga-saki-kot2.jpg

z-kotkiem.jpg

thayla-z-corkami.jpg

drapanko.jpg

Link to comment
Share on other sites

akita-halne.plto archiwum to efekt porządków w komuputerze i też okołoświatecznych wspomnień

od lewej Jola(to ja Was zameczam fotkami) z Hogunem i Thaylą w środku Monika i Sebastian z Shogunem
z prawej Leszek z Khadusią i Momiji -miała tu ok.6 miesięcy
akitki-2002.jpg
na tej fotce(poniżej) bohaterem jest Hogun , który jako mistrz naszego prywatnego agility -został przeze mnie nauczony chodzić po drabinach i w efekcie potrafił (do dzisiaj to potrafi) wejsc na myśliwska ambonę -z zejściem trochę trudniej -trzeba mu pomóc -gdyż najchętniej by zeskoczył - to pies niezwykle temperamentny i skoczny i o brawurowej odwadze ale sądzę,że skacząc z takiej wysokości mógłby sobie zrobic krzywdę, wiec w dól to już z moją asekuracją
hogun-na-ambonie1.jpg
hogun-na-ambonie.jpg
to jedyny akita , który po prostu pozuje do fotek na każde zaproszenie to król obiektywu :lol:
po-prostu-hogun.jpg

nawet mnie dodał uroku ;)

hogun-jola.jpg

hogun-zielonooki.jpghogun-zielonoki.jpg

Link to comment
Share on other sites

akita-halne.pl[quote name='yulquen']marzę o wizycie u Was któregoś pięknego razu. genialne tereny, klimat, o przeuroczych Japończykach i Japonkach nie wspominając ;)
pozdrawiamy całe Halne, w szczególności babcię Kami i dziadka Ino :)

ach Yulgen = Ureshii :multi: -witam serdecznie -jak bedziecie w tych rejonach -zapraszam :lol:
a sa gdzieś w necie fotki Ureshii'ego? spoza wystawy w Poznaniu?
Ino i Kamitka -dziadek i babcia! :lol: zdaje sie ,ze juz potrójnie ,bo Tensiak juz podwojny tatus a Takumka pare dni temu powila ich wnuczęta

fotek Inoczita w galerii sporo ,ale Kami nie tak wiele więc jest okazja coś wkleić

oto Kami pięknie pozująca -jej wujek to Hogun więc to rodzinne,Hogun Mister Obiektywu a Kami to Miss Obiektywu :lol:
kami-na-schodach.jpg

kami-schody.jpg


kami-na-schodach2.jpg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AKITY-HalneWzgórze']a sa gdzieś w necie fotki Ureshii'ego? spoza wystawy w Poznaniu?[/QUOTE]
a są. najświeższe tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/147017-URESHII-MaA-a-Yakuza-vel-Miniutek/page9[/URL]
źle mi się kliknęło i coś nie mogę się doprosić przeniesienia do Galerii.

ślicznotka. potrójna babcia? toż to nastolatka :)

Link to comment
Share on other sites

akita-halne.pl[quote name='yulquen']a są. najświeższe tutaj: http://www.dogomania.pl/threads/147017-URESHII-MaA-a-Yakuza-vel-Miniutek/page9
źle mi się kliknęło i coś nie mogę się doprosić przeniesienia do Galerii.

ślicznotka. potrójna babcia? toż to nastolatka :)

:lol: na tej fotce Kami miała 2 lata ,ale poza tym,że troszke przytyła nadal jest ślicznotką

a poniżej fotki anszych akitek z terazniejszej zimy
hitulec.jpg

hitu2.jpg

hitu3.jpg

kakus.jpg

kakus2.jpg

Link to comment
Share on other sites

akita-halne.pl[quote name='Kateczka']Przepiękna okolica....domek...wszystko. O pieskach juz pisac nie będę bo ile można, ze są tak urodziwe. Naprawdę pozazdrościć :) u najważniejsze, ze wszystkie kitki zawsze uśmiechnięte :)
dzięki Kateczka -Twoj Sza-Tanoshii :lol: to też krewniak - witaj w rodzinie :multi:
to na początek Inochito
sniezny-ino.jpg

ino-haga.jpg

ino-haga2.jpgRenso - wesołek- wygląda jak głupeczek :lol:
ino-haga2.jpg
renso-sniezne-podworko.jpg

Saiai , Niagara i Nuigurumi
sai-niagara-nuigu.jpg
Nuigurumi jak zwykle umorusana :lol:
sai.jpg
na fotce nizej Hoseki, Sayonara, Masa , Nuigurumi i malce Akarki& Renso

zagroda2.jpg

myśle,że tym razem to śnieg już mają wszyscy w Polsce , śnieżyło przez kilka dni :lol:
sniezne-podworko.jpg

patio.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...