Jump to content
Dogomania

Wdawanie rodowodów przez PKPR-skandal!!


Anapon

Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bo wiesz Marzena jak to jest...nie chce tu nikogo obrażac... ale wiele osób które tu przebywają " fachowcy", "hodowcy" rangi "sławetnej" co to maja jednego psa, z którym poradzic sobie też nie mogą, czytają fora, forumiki, słuchają głupot przez ramie, swoje dodają w temacie i ooo wychodz to co wychodzi tak jak w hodowli Anapon.

Dzieciaczki kochane, zabaweczki, foremeczki i do piaseczku tam sie bawic i zdobywać wiedzę swiata... bez urazy prosze- bo pewnie zaraz sie odezwą nożyczki jak to sie w stół uderza...

Link to comment
Share on other sites

Spoko :lol::lol:
I tak bede bronic swojego zdania, bo nie raz ratowałam psy ktore dziwnym trafem pochodziły z PKPR ...
PKPR to jedno wielkie pseudo i kazdy szanujący sie hodowca, szkoleniowiec, kynolog dobrze o tym wie. Mało kto ma odwage pisac o tym, mało kto ma wogle chęć walczyc z tym plebsem ..
;)

Link to comment
Share on other sites

A kto tu kogo poniża??? Kto używa słów "plebs":roll:

Skoro "kogoś" atakujesz oskarżasz- to bądz już konsekwetna w swych działaniach i powiedz kto, gdzie, co zrobił....
Sławetna widze jesteś na forach, w motaniu "inwektywami" na lewo prawo- ale tylko na tyle Cię stać?
Skoro uważasz sie za takiego obrońce zwierząt- psów w tym wypadku idzie- przecież TYLE ich uratowałaś to uświadom ludzi tu na forum wobec WSZYSTKICH i daj informacje kto robi "im krzywde", kto robi przekręty...

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem o co ta dyskusja. Rozpoczął ją post "klubowicza", który to ma problem z własną organizacją - no cóż- wybrał to i ma co wybrał. Chyba każdy wie na co się decyduje?
Co do PKPR-u to trudno nawet w jakiś sposób porównywać z ZK . Z mojego punktu widzenia mnie jako hodowcy, wystawcy, właścicielowi rasowych psów - nie oferuje NIC. Ani reproduktorów wartościowych, ani wystaw wartych wystawienia moich psów, ani po prostu wiedzy fachowej . Dla mnie nic ciekawego tam nie ma. Taka jest prawda. Dlatego parę lat temu podpisując deklarację robiłam to świadomie, bo chciałam mieć dostęp do wystaw na poziomie, z dużą ilością konkurencji, do pięknych reproduktorów i materiału hodowlanego.
A tego PKPR-owi brakuje, brakuje.

Link to comment
Share on other sites

Myslisz, ze podam Ci takie info ?
Nie.
Kto chce ten łatwo znajdzie gdzie i kto.
Wystarczy wejsc na stronki hodowców z PKPR popatrzec w dział 'mioty' wszystko samo mowi za siebie.
Poza tym gdybym cos napisala zaraz pojawił by sie komentarz, ze nie mam dowodów, a pisze tak bom dziecko co do piaskownicy powinno isc.
Dla mnie rozmowa zakonczona bo juz dawno straciła sens.

Jesli ktos cos ma do mnie zapraszam na PW, badz GG.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Cavisia, bo jeśli ktoś zamieszcza fałszywe informacje dotyczące "niewydania rodowodu", a do tego ktoś wkłada swoje trzy grosze nie znając tak naprawde ani organizacji ZK ani PKPR to bardzo Cie przepraszam ale też by Cię "trafiło"
ZK jest organizacją stara jak świat, trudno oczekiwać od nowo otwierających sie klubów, mega rozkwitu na ten tychmiast- trzeba dać sznase wszystkim, a nie tylko mieleć ozorem dla zasady samego mielenia....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oryks']Cavisia, bo jeśli ktoś zamieszcza fałszywe informacje dotyczące "niewydania rodowodu", a do tego ktoś wkłada swoje trzy grosze nie znając tak naprawde ani organizacji ZK ani PKPR to bardzo Cie przepraszam ale też by Cię "trafiło"
ZK jest organizacją stara jak świat, trudno oczekiwać od nowo otwierających sie klubów, mega rozkwitu na ten tychmiast- trzeba dać sznase wszystkim, a nie tylko mieleć ozorem dla zasady samego mielenia....[/QUOTE]


Twierdzisz, ze załozyciel tematu kłamie ? ! no brawo ! :-o:-o:cool1:

Niech zgadne jeste połączona w jakis sposob z PKPR bo mowisz jak oni, ze są młodzi, ze dopiero zaczynaja.
Jednak ktos kto zaczyna POWINIEN ZACZYNAC OD NAJWYZSZYCH WYMOGÓW, A NIE OD NAJMNIEJSZYCH BYLEBY 'ZAŁAPAC' KLUBOWICZÓW.

Twoja wypowiedz poprostu prawie z krzesła mnie zwaliła, własnie tak jak Ty piszesz mysla PKPRowcy dlatego tez nie mam dla nich szacunku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Twierdzisz, ze załozyciel tematu kłamie ? ! no brawo ! :-o:-o:cool1:

Niech zgadne jeste połączona w jakis sposob z PKPR bo mowisz jak oni, ze są młodzi, ze dopiero zaczynaja.
Jednak ktos kto zaczyna POWINIEN ZACZYNAC OD NAJWYZSZYCH WYMOGÓW, A NIE OD NAJMNIEJSZYCH BYLEBY 'ZAŁAPAC' KLUBOWICZÓW.

Twoja wypowiedz poprostu prawie z krzesła mnie zwaliła, własnie tak jak Ty piszesz mysla PKPRowcy dlatego tez nie mam dla nich szacunku.[/quote]

W przeciwieństwie do Ciebie sprawdziłęm całą sytuacje :evil_lol: i nie pielesze głupot i nie rzucam słów na wiatr. Jeśli założyciel bedzie miał ochote żeby mu to wyjaśnic to z chęcią to zrobie tu własnie na forum.
W przeciwieństwie do Ciebie.....

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=black][I]Przeczytaj ten wątek od początku do konca- przenalizuj go....(inne też możesz, fora na któych sie udzielasz też poczytaj).....[/I][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=black][I]A potem używaj słowa "poniżanie"[/I][/COLOR][/FONT]

[I][COLOR=black][FONT=Arial][B]Plebs[/B] - to najniższa warstwa [/FONT][/COLOR][FONT=Arial]ludnośc miejskiej[/FONT][FONT=Arial][COLOR=black](najbiedniejsi), pozbawiona majątku [/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=black]i obywatelstwa[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=black], złożona m.in. z roboników, służby, żebraków i [/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=black]marginesu[/COLOR][/FONT] społecznego- powiedz to komuś prosto w twarz na ulicy...przekonasz sie do czego to może doprowadzić....[/I]

[I][FONT=Arial]to pewnie jedno z niewielu określeń których używasz do ludzi...mam nadzieje że przynajmniej na tym forum tego nie pokażesz.[/FONT][/I]

[FONT=Arial][I]A tak propo poniżania to Twoje sugestie pt: "plebs" lub inne których używasz w stosunku do osób Ci nie znanych, to Są to przestępstwa prywatnoskargowe, tzn ściganie ich następuje na wniosek pokrzywdzonego poprzez wniesienie prywatnego aktu oskarżenia. Wiec oszdzędz pani wstydu sobie i innym... Zacznij dyskutować i przedstawiac swoje racje jak bozia przykazała[/I][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Widac, ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Słowo plebs odnosiło do zupełnie czegos innego.

Uderz w stół, a nożyce się odezwą ... ;):cool1:
Nie wiem po co zostało umieszczeone tłumaczenie tego słowa-jego znaczenie jest mi bardzo dobrze znane.

Kolejna rzecz ktora bezposrednio wiarze sie z PKPR - oni bez przerwy oskarzaja, do sądu chca wysyłac a sami znęcaja sie nad zwierzetami .. oj czasem trzeba popatrzec na siebie pozniej oceniac innych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']
PKPR to jedno wielkie pseudo i kazdy szanujący sie hodowca, szkoleniowiec, kynolog dobrze o tym wie. Mało kto ma odwage pisac o tym, mało kto ma wogle chęć walczyc z tym plebsem ..
;)[/quote]
Wstawiam tylko ten kawałek Twej wypowiedzi- oszczędzając komentarza...


reszte pozostawie moderatorom i administratorom forum.....

Pozdrawiam Cię i życzę Wiecznie nieomylnej ścieżki życia......

Link to comment
Share on other sites

Oryksie! Poczytaj sobie inne wypowiedzi Axusi. Ona tak zawsze. Na mój ZK też napada, Wszędzie widzi czające się zło i niską chęć zysku.

Jakoś nie spotykam się z atakami PKPRu na ZK - a odwrotnie to owszem.
Na ogół mamy do czynienia z pomówieniami i ogólnikami. I totalnym gołosłowiem.

[I]Ten plebs [/I]- dla mnie ten passus jest jasny.
Plebs, z którym należy walczyć, to PKPR.

Nie ma mowy o dyskusji czy porównaniach. Są tylko inwektywy.

Szkoda, że nie angażują się na tym forum ludzie z PKPR. Może by mieli coś do powiedzenia na swoją obronę? Na razie w obronie PKPRu stają osoby, które o tej organizacji niewiele wiedzą, ale widzą, że zarzuty formułowane przez atakujących są nie na poziomie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mraulina']Może by mieli coś do powiedzenia na swoją obronę? Na razie w obronie PKPRu stają osoby, które o tej organizacji niewiele wiedzą, ale widzą, że zarzuty formułowane przez atakujących są nie na poziomie.[/quote]
Axusia to jest jeszcze dziecko (niegrzeczne), które na każdym z for, na jakim pisze wypowiada się w podobny brzydki i napastliwy sposób. Nie będę się z nią wdawać w żadną dyskusję już nigdy, bo szkoda pisania po prostu. Zresztą ten temat dotyczył KILKUDNIOWEGO (!) opóźnienia w przesłaniu rodowodów. Sam tytuł tego wątku, że to skandal jest jak dla mnie śmieszny. Podobnie jak nieprawdziwy zarzut, jakoby Klub narzucał ceny za szczenięta. Zresztą WIEM, dlaczego to opóźnienie nastąpiło, tylko nie uważam, że powinnam o kimś pisać na forum.

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze,że na linii PKPR i ZK jest wiele stereotypów.Gdy zaczęłam się interesować psami i trafiłam wśród ludzi zrzeszonych wokół ZK usłyszałam o negatywach ZK,że skostniałe,że wiele uchybień,że często decydują ludzkie najniższe instynkty...ale jednocześnie ,że PKPR jest jeszcze gorszy.I w obu sytuacjach jest mnóstwo rażących dowodów.O ile ZK można sporo zarzucić,a kilka rzeczy mnie osobiście drażniących :czasami przymykanie oka na łamanie regulaminów,czasami nieetyczne wystawianie (członkowie ZK organizujący wystawę i jednocześnie pokazujący na niej swoje psy-dla mnie jest to etycznie wątpliwe postępowanie) -a o wielu rzeczach pewnie jeszcze nawet nie wiem,o tyle przyjmowanie przez PKPR w grono hodowców tych wywalonych z ZK,którzy swoimi metodami działania dawno już udowadniają,że są pseudohodowcami w najgorszym tego słowa znaczeniu...to przesada(o braku swoistej selekcji już nie wspominam).:cool3: Ale jestem tylko obserwatorem nie należącym aktywnie do żadnego z powyższych(obecnie psa nie posiadam,w domu rodzinnym rodowodowy pies ale bez ambicji wystawowych).

Wydaje mi się,że taka jest natura ludzka.W każdym zgromadzeniu gdzie są ludzie i szansa zysku pojawią się tacy,którzy świadomie stoją w opozycji do etyki czy to pod szyldem ZK,PKPR,PZPN,NFZ czy jakaś organizacja zbieraczy pocztówek z Pcimia Dolnego.:shake::cool3::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xax']
Wydaje mi się,że taka jest natura ludzka.W każdym zgromadzeniu gdzie są ludzie i szansa zysku pojawią się tacy,którzy świadomie stoją w opozycji do etyki czy to pod szyldem ZK,PKPR,PZPN,NFZ czy jakaś organizacja zbieraczy pocztówek z Pcimia Dolnego.:shake::cool3::eviltong:[/quote]
Tak właśnie jest. Zawsze powtarzam - nie ma instytucji idealnych.
A operowanie stereotypami prowadzi tylko do ich utrwalania, co z prawdą nie ma nic wpólnego.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Nie sądziłam że ta dyskusja zejdzie na tory na które tak naprawdę nie powinna zejść,boczne.


na początek mam pytania dotyczące kilku wypowiedzi:


[COLOR=black][FONT=Verdana]oryks[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]wychodz to co wychodzi tak jak w hodowli Anapon.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]-czy mogę prosić o wyjaśnienie?[/FONT][/COLOR]




[COLOR=black][FONT=Verdana]Cavisia[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Rozpoczął ją post "klubowicza", który to ma problem z własną organizacją - no cóż- wybrał to i ma co wybrał. Chyba każdy wie na co się decyduje?[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]-niestety okazuje się że nie zawsze to co na wierzchu wydaje się idealne wewnątrz nie fermentuje, i dopiero gdy się człowiek dokładniej przyjży z bliska, dostrzega że niestety wpadł z deszczu pod rynnę [/FONT][/COLOR]




[COLOR=black][FONT=Verdana]oryks[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Cavisia, bo jeśli ktoś zamieszcza fałszywe informacje dotyczące "niewydania rodowodu[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]no muszę tu pana rozczarować, informacje nie są fałszywe, rodowodów dalej nie wydano, a dlaczego? - to później[/FONT][/COLOR]


[COLOR=black][FONT=Verdana]oryks[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]W przeciwieństwie do Ciebie sprawdziłęm całą sytuacje i nie pielesze głupot i nie rzucam słów na wiatr. Jeśli założyciel bedzie miał ochote żeby mu to wyjaśnic to z chęcią to zrobie tu własnie na forum.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]- oczywiście będę niezmiernie wdzięczna, może dowiem się czegoś co mi umknęło[/FONT][/COLOR]


[COLOR=black][FONT=Verdana]Marzena S[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Zresztą WIEM, dlaczego to opóźnienie nastąpiło, tylko nie uważam, że powinnam o kimś pisać na forum.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]- jeżeli jest coś w tej sprawie wiadomo, to uważam że powinno się to opisać, może w końcu dowiem się czegoś konkretnego[/FONT][/COLOR]


[COLOR=black][FONT=Verdana]Zamieszczę też rozmowę z Panią przewodniczącą PKPR, myślę że wyjaśni ona sporo, co do cen, co do zachowania osób w PKPR[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Dodam jeszcze iż na forum belgów jest ten temat również poruszony, i to wcześniej niż na tym forum, i został on tu założony jedynie za namową osoby która kiedyś tu bywała i stwierdziła że warto by było to opisać tutaj.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][/COLOR]

[URL]http://forum.owczarkibelgijskie.pl/viewtopic.php?t=1779&postdays=0&postorder=asc&start=0[/URL]

tutaj zaględają ludzie z PKPRu więc dla osób które były zainteresowane wypowiedziami tych osób proponuję lekrurę tego tematu.



Delark Simply Red At Jenkowa ma współwłaścicieli, jestem jednym z nich, pies przebywa u mnie, w Polasce, Pani przewodnicząca żażyczyła sobie by wszyscy współwłaściciele, podpisal się na karcie krycia. I tu rozpoczął się cały problem, nie była w stanie udowodnić mi w którym miejscu regulaminu jest taki wymóg, oczywiście karta została wysłana dla świętego spokoju do Anglii. Ale postanowiłam też sprawdzić czy to faktycznie jest prawdą, osoba będąca w PKPR równie długo jak Pani Kosińska stwierdziła że to jedna wielka bzdura, ok. przyjęłam do wiadomości, ale postanowiłam też zapytać się co na taką sytuację ZK, znajoma zapytała się Pana Pławińskiego (prezes oddziału w koszalinie), no i usłyszałam iż na świadectwie krycia podpisuje się jeden własciciel, ten u którego przebyła aktualnie reproduktor. Nasuwa się więc pytanie dlaczego nagle w tym przypadku potrzebne są wszystkie podpisy? Regulamin zdecydowanie tego nie wymaga, czy jest to więc jedynie wymóg Pani przewodniczącej? Ba chciałam napisać do ACE i zapytać się jak jest naprawdę, ale niestety przewodniczącą jest o ironio Pani Kosińska [URL]http://a.c.e.site.voila.fr/wladz.htm[/URL]

Jeżeli mogę jeszcze coś wyjaśnić w tej ponoć fałszywej sprawie, proszę pytać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...