Jump to content
Dogomania

Karta krycia


kayla

Recommended Posts

Gabi ale tak sobie teraz myślę, że przeciez połówka karty krycia idzie do oddziału wł. reproduktora hmm więc chyba coś źle mój mózg zarejestrował :lol:Ale pewnie za chwilę ktoś kto tak inseminował wypowie się :-)

Szykują się małe Efrzątka? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ładnych rzeczy się tu dowiaduję ;):multi: Efra trzymam kciuki za obie przyszłe mamusie :)

a co do tego podpisu jak sie inseminuje morżonką to ja nie wiem za bardzo co i jak... ale co do tego ze wł reproduktora ma złożyć kartę w swoim ZK to obockrajowiec tego robić nie musi (tak mi się wydaję)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

McDzik, radzę samemu zrobić xero... na pamiątkę jeśli chcesz... Teoretycznie w oddziale powinni Ci zrobić jak poprosisz, ale ja zawsze kseruję dokumenty sama (a nuż w oddziale zabraknie papieru albo xero padnie :evil_lol:). KK, a raczej jej kserówka do niczego Ci się nie przyda, może mieć tylko wartość sentymentalną ;)
Z ZK dostajesz tylko kopię Karty Miotu, a później Przeglądu jeśli jesteś właścicielką suki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']McDzik, radzę samemu zrobić xero... na pamiątkę jeśli chcesz... Teoretycznie w oddziale powinni Ci zrobić jak poprosisz, ale ja zawsze kseruję dokumenty sama (a nuż w oddziale zabraknie papieru albo xero padnie :evil_lol:). KK, a raczej jej kserówka do niczego Ci się nie przyda, może mieć tylko wartość sentymentalną ;)
Z ZK dostajesz tylko kopię Karty Miotu, a później Przeglądu jeśli jesteś właścicielką suki.[/QUOTE]

Właśnie się zastanawialam czy poza wartością sentymantalną to potem te kserówki jeszcze gdzieś się dostarcza czy się przydają czy coś :lol: Dziękuję za odp. :lol: (ja mam reproduktora więc KM mnie nie dotyczy) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...