Jump to content
Dogomania

Anglo-Français de petite vénerie


Cala2

Recommended Posts

[COLOR=black][FONT='Times New Roman']Anglo-Français de petite vénerie - mały gończy anglo-fancuski, grupa VI, wzorzec FCI 325;[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Times New Roman']Grand Anglo-Francais - duży gończy anglo-francuski, grupa VI, wzorzec FCI 324[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Times New Roman'][I][FONT=MellowEE-Italic][SIZE=2]
[/I][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT='Times New Roman']Orientujecie sie może czy w Polsce są jakieś osobniki tych gończych ?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Times New Roman']Gdzie moge znaleść inne informacje o tych rasach oprócz wikipedii ?[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]No to mnie Saskja pocieszyłaś! Spodziewałam sie tego ze Polsce nie ma ani jednego ....[/COLOR]

[COLOR=black]Znalazłam, ale gonczego francuskiego tricolor i bialo-pomaranczowego.[/COLOR]
[COLOR=black]2 psy z przydomkiem VANATY VACANCY'S były na swiatówce w Poznaniu w 2006[/COLOR]
[COLOR=black]tricolore :VANATY VACANCY'S BARON LOUIS BONAPARTE LE BOHEMIEN, [/COLOR]doskonała/excellent, lok. 1, CWC/CAC
[COLOR=black]blanc et orange :Vanaty Vacancy's BALTIC ICEBREAKER [/COLOR], lok. 1, Zw. Świata/WW, CACIB, CWC/CAC, Zwycięzca Rasy.

Hodowla jest w Niemczech :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...