Jump to content
Dogomania

Mały piesek - ofiara wypadku i bezmyślności


magda7k

Recommended Posts

Nowe wieści z hotelu 24.01: 

 Melek stracił dzisiaj atrybuty męskości. Leży teraz ze zbolałą miną, odwrócony do mnie dupką, obrażony na cały świat. No, może nie cały 

Emotikon wink - ma towarzysza niedoli, więc trzymają się razem Emotikon smile

 Trzymaj się Melku!

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dzisiaj nowe zdjęcia Melo ze spaceru, ale nie umiem ich tutaj wstawić, więc zapraszam do obejrzenia tutaj:

https://www.facebook.com/events/1525748634343136/?ref_newsfeed_story_type=regular&fref=nf

 

Wygląda tak radośnie, biega, cieszy się :) Z łapą trochę lepiej, przy wolnym tempie spaceru nawet na nią staje, jak chce szybciej to wybiera 3 niestety :)

Ale jesteśmy dobrej myśli :)

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wieści z hotelu :)

Mamy wyraźny progres Emotikon grin Melek zaczyna łazić cały czas na czterech i jak mu zależy na bardzo szybkim dotarciu do celu, to też włącza napęd na cztery koła Emotikon smile Tylko taki lekki galopek uskutecznia jeszcze na trzech. Wprowadziliśmy spacery smyczowe, zmusza go to do łażenia powolnego, czerokołowego. Będzie dobrze Emotikon smile

Link to comment
Share on other sites

Magda7k czy styczeń hotelowania Melka został opłacony przez SOS husky z pieniędzy Barrusia? Tak zostało uzgodnione z Gretą i Anią z SOS Husky ale ja nie mam czasu tego doplinować. Czy coś wiesz na ten temat.?

 

Doris66, tak zostało uzgodnione i potwierdzone, nie miałam informacji, że coś jest nie tak, ale jeszcze jutro się upewnię i dam znać.

dzięki za pomoc!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...