• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Sign in to follow this  
Followers 0
tpzopoczno

Podencowaty psiak do adopcji- Fuks

201 posts in this topic

Nie bylam w schronie, więc nie wiem. Podejrzewam, że gdybym poszła to bylby mój pierwszyi ostatni raz tam. Ja mam za słabe nerwy.....

Pzdr.

Takie są schroniskowe realia. To co leży koło psiaków to "na szczęście" kawałki ich jedzenia.
To było na początku naszego wolontariatu w schronisku i teraz udało nam się wywalczyć legowiska do boksów, więc psy nie muszą już leżeć na betonie.
Alf trafił do super domu :) Właściciele po prostu odnaleźli w nim swoją "psią" połówkę!

[quote name='Alicja']widać że Asia w schronie nie była ;)
W takim razie Fuksio też musi znaleźć taki domek jak Alf[/QUOTE]
Nie byłam i pewnie nigdy nie będę, za słaba w nerwach jestem na te widoki... wzięłam bym do domu wszystkie bidy; im większa bida, tym szybciej by jechała do mojego domku. Ale....nic z tego....

Pzdr.

[quote name='Asiaczek']Nie byłam i pewnie nigdy nie będę, za słaba w nerwach jestem na te widoki... wzięłam bym do domu wszystkie bidy; im większa bida, tym szybciej by jechała do mojego domku. Ale....nic z tego....

Pzdr.[/QUOTE]

nie ma tak łaps .... tak się nie da

a przy okazji pokazujemy że Fuksik tutaj jest

W DT mieszka z 4 innymi psami (3 suczki i pies) i kotem :) Dogaduje się dobrze, chociaż z racji swojego wieku lubi czasem podokuczać.
Ale nic nie ruszyło, telefon milczy...

Ja wymiekam przy takiej pogodzie.... zapiekanka, skwarki - oto co zostanie z nas, gdy to słońce bedzie tak operowac...
Niby od czwartku ma być ochłodzenie...

Pzdr.

Pamiętajcie o wodzie dla ptaszków i psiaczków .
Na balkonie mam ptaszkową wodę , na trawnik dałam dla czworonogów ale jakieś ludzkie paskudztwo wylało:diabloti:

Alicja ta woda na trawniki dla czworonogów ważna rzecz, ale ja zawsze mam obawy, żeby czasem jakieś niezwykle "rozwinięte" istoty nie wpadły na pomysł dosypania tam czegoś, co by zwierzakom mogło zaszkodzić. A już słyszałam taką historię od znajomego, który wystawił wodę dla kotów i ktoś wsypał tam jakąś trutkę... :/

I jeszcze kilka fotek naszego Fuksika:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-H0HvSrexOSs/T-HwLIgiR0I/AAAAAAAALYA/uptSDd7z4Tc/s576/P1080733.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Bh_G65HAcng/T-HwM0FPJRI/AAAAAAAALYI/sbEvmINKHJw/s512/P1080736.JPG[/IMG] Edited by tpzopoczno

tutaj taki dostojny
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-Bh_G65HAcng/T-HwM0FPJRI/AAAAAAAALYI/sbEvmINKHJw/s512/P1080736.JPG[/url]

No właśnie , róznie można trafić , na szczęście mam w bloku zwierzolubne dzieci i wytłumaczyłam aby pilnowały wody :)

Sama się zastanawiam dlaczego w jego sprawie nic się nie dzieje. Był ogłaszany, ale biorę się za odświeżanie jego ogłoszeń.

Czy on ma taki "pierwotny charakter" jaki jest przypisywany podenco?
Urody niezwykłej to pies,bez dwóch zdań.

Fantastyczny :mdleje: Fuksik jak rodzynek wśród swojego rodzeństwa.
Wiadomo jak wyglądała mama?

Ludzie są ślepi!!!

Mamy nie znamy :(
Ale dziś wieczorem lub jutro postaram się wstawić nowe fotki Fuksika, bo miałam okazję się z nim dziś spotkać :)