• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Mortes

Members
 • Content count

  8993
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  99

Mortes last won the day on August 21

Mortes had the most liked content!

About Mortes

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

4493 profile views
 1. Niestety Kochane , wątek Tuni I Tusi tez usuwam . Podjęłam decyzję odejścia z dogomanii choc wcale tego nie chciałam . Jednak jeżeli przez kolejne długie lata mam służyć Białogonkom to nie znalazłam innej możliwości pozbycia się tych złych ludzi z dogo, których nie wiedzieć skąd nazbierało się wokół nas sporo. Byłoby mi bardzo ciężko prowadzić dalej wątek i zachować na nim dobrą atmosferę , co więcej , byłoby mi coraz ciężej prowadzić Białogonkowo w realu . To juz nie była dla mnie przyjemnośc pisania i chwalenia sie psiakami , to był stres i próba ochrony Białogonków przed zniszczeniem przez te osoby. Nie chcę dłużej znosić szkalowania mnie , obrażania , zarzucania mi nieuczciwości , oskarżania o " życie" na koszt dogomanii w " letniej rezydencji" . Odejście moje z dogomanii jest jedynym rozwiązaniem jakie znalazłam na pozbycie się osób które próbowały zniszczyć mnie i całe Białogonkowo . Zadecydowaliśmy, że Tuńczyk dołącza do Białogonków :) Przenoszę tez jego rozliczenie . Jestem po rozmowie z Ciocią Agasz któtra ma Tusię - Lusię . Pytałam czy chce poprowadzić dalej wątek jako może pamiętnik , z racji tego że Tusia- lusia jest już u niej na stałe . Ciocia nie zdecydowała się .
 2. Kochani , w dalszym ciągu twierdzę że Dogomania czyni cuda :) Wiele przecież razem psiaków uratowaliśmy...a często sytuacja była zdawałoby się beznadziejna . Pewnie wiele jeszcze razy bieglibyście z pomocą dla kolejnej świętokrzyskiej bidy która akurat stanęła na mojej drodze ...jestem tego pewna ...zawsze mogłam na Was liczyć . Już gdy Bella poszła do swojego domu to zadecydowaliście że pieniazki po niej mam trzymać na kolejnego psiaka w potrzebie . Pieniażki te mam w kopercie z napisem Bella w kwocie 483 zł. Jednak sytuacja na wątku Białogonków zmusiała mnie do odejścia razem z psiakami z dogomanii . Nie byłam w stanie w żaden sposób pozbyć sie z naszego kręgu osób które szkodziły Białogonkom , mnie i całemu mojemu ciężkiemu przedsięwzięciu jakim jest prowadzenie Białogonkowa . Dalsze moje szarpanie się z tymi ludźmi powodowało by tylko szkodę dla psiaków i mnie samej . Nie mówię że odchodzę z dogo na zawsze ... Być może wrócę, gdy może kiedyś zmienią się zasady na tym forum i autor i założyciel wątku będzie miał większe prawa na przykład usunięcia osoby szkodzącej zwierzęciu ( zwierzętom) którym akurat poprzez swoje publikacje i konkretne działania próbuje pomóc. Z tą nadzieją mówię zatem : do zobaczenia :) Kochani deklarowicze proszę Was o decyzję co zrobic z pieniążkami po Belli ( 483 zł) Chciałabym szybko rozwiązać wszystkie swoje sprawy z dogo i nie musieć sie tu juz logować .
 3. Moi Drodzy zapraszam Przyjaciół Jędrusia w nowe miejsce w cyberprzestrzeni. :) Jędruś jest teraz po sąsiedzku z Białogonkami ;)
 4. Rezerwacja
 5. Z przykrością informujemy , iż Białogonkowo zostało zmuszone do opuszczenia Dogomanii . Czytelnicy naszego wątku z pewnością domyślą się dzięki którym "dogomaniakom" musiała zapaść taka decyzja . Niebawem poinformujemy o naszym nowym miejscu w Internecie , do którego wstęp będą mieli tylko i wyłącznie Przyjaciele Białogonków .
 6. W Białogonkowie był wczoraj kolejny samkowity dzień ;) Psiaki dostały wieeelką pakę przysmaków od Cioci EwyMarty :) Ciocia bardzo naciskała żeby wszystkie Białogońskie zwierza dostały coś smacznego . Jędruś zasmakował w czymś żółtym , dużym ...;)
 7. Dziś zakupiłam środki na odpchlenie i odrobaczenie Jędrusia . Zapłaciłam 40 zł . Róznica 10 zł od ostatniego odrobaczania i odpchlania wychodzi z tego że Pan Doktor preferuje co jakis czas zmianę tabletek na odrobaczenie na inne . Podobno różne tabletki są na różne odmiany pasożytów Kwotę tą rozliczę w kolejnym rozliczeniu . Razem z Jędrusiem dziękujemy za to że Ciocie dbają o Jędrusiowe zdrówko ;)