• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

3 x

Members
 • Content count

  13584
 • Joined

 • Last visited

About 3 x

 • Rank
  o żesz w mordeczkę nie wiem co sobie wpisać ;)

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. śliczne sunie, że też wcześniej takich nie miałaś ;)
 2. widzisz chodziłabyś do lasku i Owcy takie Złe nie byłoby straszne ;) ale po tym co się dzieje śmiem [przypuszczać, że za kilka dni i do parku dziki dotrą. U mnie już regularnie pod blokiem spulchniona przez nie ziemia :)
 3. ee tam, byliśmy dzisiaj w lesie i było gicior :) uwaga, na ostatnim zdjęciu spojrzenie majestatu, uważajcie, żeby was nie jebło ;) poza tym u nas ok, ale dopiero za tydzień Grem będzie się robił mądrzejszy niż jest więc oczekuję, że będzie się coś działo ;) raz dwa trzy, majestat patrzy ;)
 4. Naprawdę nie musisz dziękować za zdjęcia Maćka :D Się zrobi cieplej to wbijemy do was i będą mogli zabawiać Maciusia do woli i Prodziaka do jego woli ;)
 5. podopieczny Vivy odłamu ludwy z dzisiejszego spaceru, żeby nie było, że nie ma podopiecznych albo że to jakieś widmo
 6. eee yyy mi? jako DT dla Maćka :) zdjęcia Maćka z dzisiaj poniżej, żeby nie było, że to pies widmo, wręcz przeciwnie to wulkan energii ;) a podnosząc bazarek muszę przyznać się, że w tym roku nie wysługiwałam się nikim przy rozliczaniu PITu. Niemniej wzbudziłam mega wesołość tż, który rozliczenia ma w małym palcu, ale jest zbyt leniwy, żeby robić ludwie konkurencję bazarkową ;)
 7. weź gargarin https://www.doz.pl/apteka/p62939-Gargarin_proszek_do_sporzadzenia_plynu_do_plukania_gardla_5_g_6_saszetek u nas w robocie polecała go kiedyś sekretarka, która najszybciej awansowała ;) i naprawdę dobrze działa :)
 8. Maciusiowi jednak nie do końca przeszło więc jak tylko zaczęło być znów coś na rzeczy pojechaliśmy do kolejnego weta tym razem została przebadana Maciusiowa krew i o dziwo prawie wszystko ma w normie a jak wiadomo, prawie robi różnicę no właśnie ma niedoczynność tarczycy dostaliśmy receptę i po telefonie od przyjaciela ;) zostaliśmy uświadomieni, że leczenie tarczycy może przynieść niekoniecznie pozytywne efekty podobno teraz jak ma nieleczoną to jest trochę zmulony i małoaktywny tja ;) Maciuś to jest pies który nie zawsze ma czas ukucnąć na sranie tylko wali na stojąco razem z sikaniem, bo on się SPIESZY! i musi pędzić dalej tak więc gdy tylko został zdiagnozowany już mu się poprawiło i cały dzisiejszy wieczór szaleje po mieszkaniu z zabawkami ;) także jakbyście chcieli namiar na weta który leczy samą diagnozą i tym samym zaoszczędzić na lekach to służymy kontaktem ;) zdjęć niet, bo mi się nie chce focić :P
 9. ano ta Ruda co wygrywa walkowerem wszystkie konkursy, gdzie nagrodą jest opieka nad chłopakami ;) Owcy co najwyżej możemy okazać Maciołka bo Matoła nie mamy ;) choćby jutro, pojutrze z późniejszego rana ;) może w lesie już wyschło ? po wczorajszym ?
 10. może to i lepiej, że tak się dzieje ;)
 11. buhaha, wiedziałam, że Cię te pokurcze rusza ;) btw wiecie, że jak chcę zrobić a z ogonkiem to mi kasuje cały post ? btw 2. streściłaś w 5 linijkach 4 miesiace z życia z Surykatka ;)
 12. pewnie wszyscy maja taka sama umowe ;)
 13. siemana z rana ;) olaboga spóźniłam się z życzeniami? trudno, co się odwlecze to nie uciecze ;) wystkiego naj ;) (zaraz doczytam z jakiej okazji ;) ) Fajne macie te imprezy to zdjęcie mi sie skojarzyło z popdpisem: że tragedia jest wtedy kiedy przymierza się hula hop i pasuje ;) (tak wiem, ze to nie hula hop) edytuje bo mi tekst wycieło napisalam, ze pewnikiem czesc z was kojarzy Ewe2460 jej zycie zostalo wycenione na 300 000 ponizej link do watku pomocowego
 14. woow, ta to potrafi. w życiu o czymś takim nie słyszałąm. ale doczytałam, ze mija po max kilkunastu dniach. w zyciu tez nie wycieraliśmy psa po spacerze (za wyjątkiem u moich rodziców) i żadnemu nigdy nic nie było ale u nas były zazwyczaj długowłose za wyjątkiem teraz Maciołka ale on się do wody nie pcha, a podobno lubił (w poprzednim miejscu) może to Prodzyn go onieśmiela? ;) Z Melką już dobrze?