• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

3 x

Members
 • Content count

  13609
 • Joined

 • Last visited

About 3 x

 • Rank
  o żesz w mordeczkę nie wiem co sobie wpisać ;)

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. może nie mam już chłopaków? ;) ostatnio coś nas fundacja nie kontrolowała bezpośrednio tylko cichaczem o nas info po osiedlu zbiera ;)
 2. napisze inaczej - nie mam ostatnio żadnych zdjęć chłopaków ;)
 3. taki lajf ;) melduję, że jesteśmy żyjemy. Niedawno miną rok jak nie ma Freda :( a jeszcze zdarzają nam się o niego pytania. Jednak Fredzio to był Fredzio <3 chciałam tez wstawić jakieś ostatnie zdjęcie Maciołka i Prodzia ale nie mam jakiś wyględnych ;) musicie się obejśc bez. Gardło Maciołka - ok. Głowa Prodzia nie gorzej. Ostatnio opierdoliły kostkę masła. Na bank poszłoby na Macusia, gdyby nie to, że akurat zerknęliśmy jak to Prodzyn ją pałaszuja. poza tym Macioł jest jaki jest ale na meble nie zagląda, a Prodziu to i owszem, łaskawie, od niechcenia ale zdarzało mu się w przeszłości ;) Ps. zagłosujcie na Ostatnią Szansę w Krakvecie, co? http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=20582
 4. 4?? optymistka, 14ście ;) 4 to z łap się wyczesuje ;) i to jest w nich piękne :) Aga ja szczotkuję czymś takim, tylko bez obrotowych zębów. ale ja dopadam Prodzia w każdej sprzyjającej chwili i "wyciągam" to co wychodzi, rozchylam sobie sierśc i jak widzę, ze odłazi to wyczesuję, a jak jeszcze nie odłazi samo to olewam na tydzień ;) jakbym normalnie czesała tym co proponujecie to pewnie by wyłaziło ale tak mi się nie chce. W ogóle to lubię go wyczesywać jak jest pora ;) on lubi to troszkę mniej ;)
 5. nam kiedyś doradzili,żeby zastosować dietę babci, jak nam psiak nie chciał utyć, czyli domowe sosiki z obiadów dodawać do psiej karmy utył ale nie wiem czy od tego i nie jakoś spektakularnie ;)
 6. wpłaciłam dzisiaj fant awansem już u mnie - dziękuję :)
 7. książki

  Hłasko <3 gdyby nie to, że mam komplet - brałabym
 8. mi to nie przeszkadza, jest urocza i tyle :) poproszę tylko o zmianę bo w tej chwili jest że to ludwa licytuje za 16 zł a nie ja
 9. nie wiem do końca o czym piszesz ale daję za tacę 16 zł ;)
 10. ja tam nie widzę w tym problemu ;) to ja wezmę za 13,99 zł ;) wiesz jak nie będziesz miała tacki to jeszcze bardziej ograniczysz porcje ;)
 11. to jak będziesz się wybierać to daj znać to ja też się wybiorę :) mam prośbę - zagłosujecie na Ostatnią Szanse w konkursie Krakvetu? http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=20488&sid=8f479540e9c0a0dd414e5b1b30620497 tam się podaje numer tel zeby wklepać potem kod z sms ale nie wysyłają zadnego spamu czy coś, tylko kod. Fredzio był kiedyś w Ostatniej Szansie niedługo minie rok, jak Fredzia nie ma smutne to jednak Fredzio to był Fredzio mamy Prodzyna, zwariowany Macioł ciągle u nas ale Fred to był Fred Maciuś był na kontroli u weta - ales gutes ! i oby tak zostało ! Prodziaka głowa wspomagana tabsami też działa :) z czasem zejdziemy z prochów :)
 12. hmm, mam wrażenie, że widze nożyczki? Kasiu jak Mela?
 13. jakbym chciała podprowadzić to poprosiłabym o zamknięcie licytacji ;) ja Cię chciałam tylko sprowokować ;) K-6 za 12 zł (zawsze możesz ją odwiedzać ;) )
 14. 45 to przypadkiem nie szkoło weneckie?