• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

3 x

Members
 • Content count

  14033
 • Joined

 • Last visited

About 3 x

 • Rank
  o żesz w mordeczkę nie wiem co sobie wpisać ;)

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2168 profile views
 1. bo pewnie może wydziwiac to i wydziwia ;)\ fajnie, że jesteście chociaż nie powiem, myśl, że w ziemie pilnowałabym wam chacjendy gdzies tam była kusząca ;)
 2. tja, dzisiaj* w nocy tak się napracował, że aż musiał, po prostu musiał się pierdolnąć na łózko 3 x pierdolnąć ;) ale nie to mnie niepokoi najbardziej widziecie ten błysk w oku u Macia? obawiam się, że mu się spodobało to co wyczynia Prodziu ;) *) to było wczorajszej nocy ;)
 3. tylko musisz się z terminem wstrzelić żyjemy, po staremu Prodziu ma wyjebane na wszystko Macioł jest wszędzie ;) niestety nie ustaje mu to dziwne coś z gardłem, znów zaglądaliśmy do jego wnętrza - pikne jak ta lala ;) po cichu liczyłam, że podniebienie mu odrosło bo przynajmniej znalibyśmy przyczynę a tak to dalej nie wiemy o co chodzi :/ dzisiaj Prodzyn załapał się na szkolenie w lesie czasami spotykamy tam znajomego, który szkoli psiaki i nasze chłopaki załapują jako aparaty szkoleniowe i oczywista - Maciuś jest wszędzie natomiast Prodzyn do perfekcji opracował metodę biernego szkolenia im. Freda ;) ale to jeszcze nic, dzisiaj na balkonie przyjął dokładnie taką samą postawę wobec kawałka karkówki, która leżała nie więcej niż jeden cm od jego pyska jak ja bym tak chciała mieć wyjebane na wszystko jak on ;) edit. zdjęć Macia niet, ale w piątek była u nas wolontariuszka z 4dogsów i go widziała ;) biorąc pod uwagę, że tydzień wcześniej zrobili nam grupowy nalot na sprawdzanie warunków w jakich trzymamy Macia, tym razem ograniczyła się li tylko do zobaczenia psa i oblukania czy Macioł jest ;) biorąc jednak pod uwagę, że tradycyjnie nie wzięła wszystkiego, co mogła i powinna od nas wziąć kolejnego nalotu spodziewam się w najbliższym tyg ;)
 4. nie, bo moja wyobraźnia ma swoje granice ;) może ma robaki? ;)
 5. Witaj :) widze, ze dalej bywasz na dogo. To przyjemnie :)

 6. u nas Macioł też bardzo kłaczył zmieniliśmy mu karmę i... nie kłaczy się a szczerze powiem, że wcześniej nie wierzyłam w gadki typu:"zmień karmę to pomoże" zwłaszcza, ze nie wydaje mi się aby nasze psiaki jadły tzn byle g*wno. ale jak widzę teraz po Maćku - ma to jakiś sens.
 7. mogłaś trafić gorzej, np na szczeniaczki największe psie zło jakie może spotkać człowieka to słitaśne szczeniaczki a poza tym Twoje rude przynajmniej kudłate ;)
 8. dobra, a gdzie to rude? czy wątki pomyliłam ? ;)
 9. siemka chciałam tylko napisać, ze książka Kobiety Hitlera i Marlena jest świetna. i Cejrowski - Rio Anaconda i Gringo tez nieźle dają radę :)
 10. ej, dzieciaki to masz fajne :) takie wyjątki potwierdzające regułę ;)