Jump to content
Dogomania

jankamałpa

Members
 • Content count

  1331
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

jankamałpa last won the day on August 2 2016

jankamałpa had the most liked content!

About jankamałpa

 • Rank
  jankamałpa

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

2447 profile views
 1. Tak zaglądam prawie o północy - może kogoś zwabię :)
 2. Ja bym była z tym bardzo ostrożna, a jak jakieś "nawiedzonej" osobie nie spodobają się warunki u Sylwii dla zwierzaków i będzie chciała je zabrać? Nie koniecznie do siebie.
 3. Może to głupie co napiszę, ale czy nie masz drzwi żeby pod Twoją nieobecność zamknąć kuchnie żeby nie było zniszczeń?
 4. Zrobiłam, gdybyś mogła mi jeszcze podać link do tego ogłoszenia na fb to bym dodała. https://www.olx.pl/oferta/koszykowka-i-siatkowka-tablica-stojak-slupki-CID767-IDvj7bP.html
 5. Cuda się zdarzają, tylko trzeba Panu Bogu trochę pomóc.
 6. Jak zrobię to wkleję link. Telefon był do Ciebie był chyba gdzie wcześniej podany. A jeśli chodzii o imiona dla szczeniaków to natchęły mnie nicki osób z Dogo, mam nadzieję że nikt się pogniewa. Moje propozycje: Gucio, Misza, Gabi, Nika, Tera, Tinek.
 7. Czy to ogłoszenie mogę wrzucić na OLX ? na twoje województwo z kontaktem do Ciebie?
 8. Livka na którymś bazarku napisałaś, że wczoraj cały dzień przy kompie robiłaś jakieś opisy dla zwierzaków, jednego nawet zarezerwowałaś , czy to wszystko dla zwierzaków Sylwii, czy była Marysia, czy są porobione zdjęcia? Bo ja nieżyję, poniważ nie mam FB :), wszystkie wiadomości czerpię z Dogo. Zarzekałam się, że na starość nie założę fb, ale nie wiem, czy nie będę musiała zmienić zdania :).
 9. Spodnie z pozycji 77 ile mają w biodrach? Bo to mój słaby punkt. Przesłałam Ci na maila zdjęcia i opisy moich rzeczy, jeśli możesz jeszcze to dorzuć do bazarku.
 10. To ja rzutę na taśmę jesszcze jeden kanistr paliwa poproszę.
×