Jump to content
Dogomania

jankamałpa

Members
 • Content count

  1553
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jankamałpa last won the day on October 9

jankamałpa had the most liked content!

About jankamałpa

 • Rank
  jankamałpa

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

2603 profile views
 1. Podmienię w ogłoszeniach, ale dopiero w niedzielę. Dziś w pracy, jutro w pracy. sobota wyjazd.
 2. to jest aktualna wiadomość? Przecież Livka ostatnio płaciła za gaz i prąd i to dosyć wysokie kwoty. Ja pytałam na priv Sylwię, czy wie ile ma obecnie zadłużenia za prąd, gaz i chwilówki, ale mi nie odpowiedziała na to pytanie.
 3. Jestem z zaproszenia. Na razie nic nie deklaruje, ale pomyślę chociaż o jakieś jednorazowej wpłacie. Poproszę o nr konta na priv.
 4. jankamałpa

  Mały podpalany kundelek MA JUŻ DOM

  Byłam już na wątku, szykuje się chyba domek dla kotki.
 5. Przesyłka do mnie poszła 8 ? Jeszcze jej nie otrzymałam, coś długo idzie. Przeprszam to 4,10 zł jeszcze nie dopłaciłam już dwa razy próbowałam, ale jakieś problemy z kontem i system nie puszczał przelewu. Ale będę próbować dalej do skutku.
 6. jankamałpa

  Mały podpalany kundelek MA JUŻ DOM

  Nadziejko moje koty mają już trochę lat, jeden ma 14, a drugi 13 lat i niestety zaczyna być widać po nich starość. Piłeczkami nigdy za bardzo się nie bawiły, więc nie gniewaj się ale może podarujesz te piłeczki komuś kto ma młode kociaczki. Moje to teraz tylko jedzą, śpią i chcą żeby je głaskać na okrągło.
 7. Sylwia to Twoja decyzja o ignrowaniu, ale jesteś bardzo niesprawiedliwa w swojej ocenie osób na wątku. Nie wszyscy, którzy piszą "ciuciu, ciuciu" są Twoimi przyjaciółmi i nie wszyscy którzy walą prosto z "grubej rury" są Twoimi wrogami. Życie nie jest czarno-białe. Nikt nie wie wszystkiego i nikt nie ma wyłączności na bycie najmądrzejszym. Z każdej wypowiedzi, każdego wpisu można zawsze coś dobergo dla siebie wybrać, zastanowić się,:"a moze ta osoba ma chociaż trochę racji", a nie obrażać się na wszystkich. A po drugie zawsze jest dobrze mieć "wroga" pod kontrolą niż nie wiedzieć co myśli/robi (to już trochę żart). Na pewno wszystkie z wymienionych, ignorowanych przez Ciebie osób bardzo Ci pomagają- możesz nawet o tym nie wiedzieć. Ja mam 100% pewność, że jedna z wymienionych osób z Twojej listy ignorowanych bardzo, ale to bardzo wspomogła Cię finansowo gdy zbieraliśmy na ratę kredytu. A Ty teraz ją ignorujesz. Sylwia POMYŚL jak to osoba się teraz czuje. I jeszcze taka smutna refleksja na koniec: Nie musisz zamykać wątku, on sam się zamknie, to tylko kwestia czasu, jeśli Twoje wpisy będą wyglądały tak jak powyżej.
 8. Zaglądam, zaglądam i czekam bo nic nie wiem. o co chodzi?
×