• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Janka@

Members
 • Content count

  431
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Janka@ last won the day on August 2 2016

Janka@ had the most liked content!

About Janka@

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

997 profile views
 1. Tak to ja zamotałam, w tytule przelewu wpisałam tylko dla Alaski, nie podałam nicku.
 2. Ja wpłaciłam, ale na wątku nie ma odnotowane tzn. jest coś takiego: 30,00 - Pani Marianna. Zgadza się kwota i moje imię - może to zbieg okoliczności, ja na Dogo i w przelewie podaję zawsze swój nick, a nie imię, chyba że coś przekręciłam :).
 3. ja poproszę o nr konta na priv.
 4. U mnie tabletki nie działają bo moje "kocie hrabiostwo" tabletek nie zjada niezależnie, czy bym podawała w jedzeniu, czy chciała im włożyć bezpośrednio do pyszczka - nie połkną. Więc kupuje kropelki u weta. Nie musisz zabierać kota z sobą. Ja swoich nie zabieram do odrobaczenia.
 5. to poproszę 4 serduszka.
 6. to może Julka: albo Lucky - link do ogłoszenia:https://www.olx.pl/oferta/lucky-szczesciarz-czy-pechowiec-CID103-IDjh8YR.html
 7. Teraz trzeba go odkarmić i odrobaczyć bo ta jego chudość może też wynikać z obecności pasożytów. Można też go "przerobić"na oswojonego i znaleźć mu dom, nawet moim zdaniem należałby tak zrobić ze względu przede wszystkim na Ciebie. Zamartwisz się o niego, jeśli go tam zostawisz :).
 8. Tylko spokojnie, jeśli w tym miejscu gdzie obecnie przebywa nie grozi mu jakieś niebezpieczeństwo ze strony człowieka - to spokojnie, bez paniki, idzie wiosna, a nie zima, jest czas na decyzje, ważne żeby nie był głodny i został odrobaczony i oczywiście wykastrowany. Wkleję tutaj fragment cytatu ze strony łódzkiego schroniska właśnie w sprawie kotów żyjących na wolności. Może Cię to trochę uspokoi, co nie zmienia faktu, że kotem trzeba się zająć.Najlepszą pomocą dla kotów dzikich jest ich sterylizacja, wpływająca na zmniejszenie ich liczebności... Ponadto dzikim kotom można i należy udzielać wsparcia poprzez np. udostępnianie miejsc, gdzie mogłyby znaleźć schronienie (np. uchylanie okienek piwnicznych), a także poprzez częściowe dokarmianie np. w okresie zimowym. Koty wolno żyjące dzięki pomocy człowieka doskonale radzą sobie w naturalnym środowisku. Należy im pomagać, ale nie wolno im przeszkadzać w ich bytowaniu. A co do płci no to każdy samiec ma coś takiego jak jąderka i trudno u kota samca ich nie zauważyć. Mam dwa koty i mialam kotkę.
 9. Wysłałam dziś 10 zł jako wyrównanie do pełnej deklaracji.
 10. Tak wiedziałam, że coś pokręciłam. Jutro prześlę dopłatę 10 zł, nie chcę przenosić na maj, wolę być na bieżąco z wpłatami.
 11. A gdzie on jest? Czy ktoś mu już szuka domku?
 12. może tak jak napisała mdk8 popytaj u okolicznych wetów, popytaj czy są jakieś pseudo hodowle w okolicy jak są to warto je sprawdzić, sprawdzić też schroniska jak najszybciej to wszystko zrobić i jak nie będzie żadnego śladu to iść do baby najlepiej w towarzystwie jakiegoś postawnego mężczyzny i postraszyć, że jak nie powie prawdy co zrobiła z psem to sprawę zgłosisz na Policję. Może powie co zrobiła.