• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Janka@

Members
 • Content count

  575
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Janka@ last won the day on August 2 2016

Janka@ had the most liked content!

About Janka@

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

1178 profile views
 1. Mogę zrobić ogłoszenie na przygarnijzwierzaka, ale proszę o informacje na priv jaki numer mam podać do kontaktu?
 2. Zrobiłam ogłoszenie dla Kai i wyróżniłam jeszcze dla Luckiego - to mój ulubieniec, a nikt o niego nie pyta :(. Dajcie mi link do Waszej strony na fb.
 3. podaj link do zbiórki.
 4. To zrobię ogłoszenie dla Kai, a ile ma lat? A u Andzi69 wszystko dobrze - nie pokazuje się na wątkach?
 5. Tak cicho na wątku, nikt nic nie pisze. Napiszcie co u Was słychać, czy dajecie radę? Czy może ktoś dzwoni - Lucky i Bono mieli ostatnio tak dużo wejść myślałam, że w końcu ktoś zadzwoni. Jeśli chcecie to zrobię ogłoszenie na przygarnijzwierzaka dla Kai i Lilli. Zdjęcia już sobie skopiowałam, tylko chciałabym trochę informacji o jednej i drugiej i jaki telefon do kontaktu, czy może być Andzi? Potwierdźcie na prv numery kontaktowe - może ja jakieś błędne zamieściłam i dlatego nikt nie dzwoni :(.
 6. Ja nigdy nie robiłam bazarku. Wejdź sobie w jakieś aktualne bazarki i zobacz jak to wygląda. Na tym wątku była Anula i teresaa118 - może napisz do nich o pomoc i zorganizowanie bazarku. Teoretycznie niby wiem jak się to robi, ale jeszcze nie robiłam żadnego.
 7. A może jakieś zdjęcie to byśmy się ucieszyli :).
 8. Ja nie chcę się licytować, chcę pomóc. Ale mogę wpłacić kolejną kwotę dopiero po 10 czerwca. Może Asz26 napisze wiadomości z prośbą o pomoc do osób które były zaangażowane na tym wątku i wtedy może ktoś pomoże i wpłaci, bo mam wrażenie, że tutaj po prostu mało kto zagląda. Trzeba dopytać o raty, napisać maile z prośbą o pomoc i umówić operacje.
 9. Niby tak, ale czy Ania ma chociaż trochę swoich środków finansowych? Bo to jest jej "prywatny" pies. Ja mam dwa koty i psa i staram się jeszcze wspierać inne osoby na dogo, ale słowo wspierać jest kluczowe, a nie całkowicie finansować. Trzeba umówić tę operację i zapytać czy płatność może być w ratach i zbierać pieniążki żeby było na płacenie rat.
 10. wiadomości super, ale czy nadal trzeba szukać domku, bo jak przyjdzie taki moment, że Misia trzeba będzie zabrać - to będzie wielka tragedia dla wszystkich, ale przede wszystkim dla Misiaka :(.
 11. Tylko dorośli niszczą to co najlepsze w dzieciach, a potem narzekają jaka to ta młodzież niedobra - a sami jaki dają przykład :(.
 12. Czyli szczęśliwe zakończenie, tylko tych młodych ludzi szkoda.