• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
 • Content count

  785
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About [email protected]

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

1607 profile views
 1. Wyróżniłam dla Dżetty ogłoszenia - niech mi ktoś podeśle na priv telefon do kontaktu jaki ma być w ogłoszeniu co podałam kontakt do Andzi.
 2. Zrobiłam jeszcze jedno ogłoszenie dla suni i jej dzieci. Może w końcu ktoś zadzwoni :).
 3. Ja tylko podczytuję wątek, ale jeśli osoba skończyła już 65 lat to może wniosek składać, ZUS już przyjmuje wnioski. Pozbieranie wszystkich potrzebnych dokumentów to nie będzie łatwa sprawa, nie wiem czy Panie z MOPS będą aż tak pomocne, jestem sceptyczna co do lokalnych urzędników. Podsyłam link gdzie jest dobrze wytłumaczone co i jak należy zrobić i jakie dokumenty trzeba posiadać:http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/892685,emerytury-zus-jak-przejsc-na-emeryture-dokumenty-kiedy-na-emeryture-lista-wedlug-wieku,id,t.html
 4. Byłam na wątku suni i widziałam jej zdjęcia z misiem Pandą i mam propozycję imienia Panda i 5 głosów - jeśli jeszcze można :).
 5. Ja podczytuję wątek i zgadzam się z opinią Sowy. Zrobiła się na wątku dyskusja, która tylko niepotrzebnie nakręca emocje. Oby z tej chęci pomocy psu nie zrobić mu jeszcze większej krzywdy.
 6. Zrobiłam im ogłoszenie zbiorcze na razie na gratce, a teraz idę robić obiad :).
 7. Napiszcie ile zostało szczeniaków do adopcji i które, ile mają dokładnie miesięcy i jaki telefon do kontaktu do zrobię im ogłoszenia.
 8. Biedak jest totalnie przerażony, jak wiozłam swojego Maksia ze schroniska to mimo, że siedział na kolanach u koleżanki, a nie w żadnej klatce to cały czas puszczał bąki i popuszczał ze strachu.
 9. Dobrze, że chociaż tyle. Ta Pani mogłaby się zdecydować :). Ogłaszam Kaje, ma dużą oglądalność, szkoda tylko, że nikt nie dzwoni. A jak Lord w Opolu ?
 10. Jest niedziela, wszyscy śpią, a ja w pracy :( - może chociaż ktoś napisze jakąś dobrą wiadomość? :)