• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Janka@

Members
 • Content count

  703
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Janka@ last won the day on August 2 2016

Janka@ had the most liked content!

About Janka@

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female

Recent Profile Visitors

1375 profile views
 1. Aaaaaaaaaaaa- to cieszę się bardzo :).
 2. I to jest najlepszy plan :). Oczywiście moim zdaniem, ja nie jestem decyzyjna w tej sprawie i nie znam wszystkich szczegółów, ale jak to w życiu najlepsze rozwiązania, to te najprostsze.
 3. Ale co, kto znalazł ? Bo nie do końca rozumiem?
 4. Dziewczyny na pewno są bardzo zajęte. Ja napisze parę słów. Dziękuję za pomoc i wsparcie finansowe. Sunia żyje ma się coraz lepiej, ma robione ogłoszenia także przeze mnie. Na wątku zwierzaki zwierzaka są jej zdjęcia i opis więc skopiowałam: "Dżetta bardzo lubi swojego człowieka. W tz-a jest wpatrzona jak w obrazek. Asystuje mu w pracach w ogrodzie. Oczywiście zawsze jest "pod ręką", to znaczy w miejscu gdzie najbardziej przeszkadza :P .Jakie są jej relacji z innymi zwierzętami? Z moimi psami, zza płota, dyskutuje zawzięcie. Z goldenką, która ostatnio była u nas w odwiedzinach, spacerowały bezkonfliktowo. Tyle, że goldi ma wszystkie zwierza w głębokim poważaniu i żadne jej nie rusza. Dżetta też nie szukała z nią zaczepki. Gdy widzi swoje odbicie w szybie warczy ostro. Kotów wolnobytujących, które przychodzą "na stołówkę" nie goni. Nawet jak są otwarte drzwi. Nie wiem jaka byłaby reakcja, gdyby weszły do pomieszczenia.Dzieci? Nie odpowiem. Myślę, że starsze, spokojne zaakceptuje. Ona generalnie kocha spokój.Łapki już zarosły sierścią".
 5. Ale, czy można temu wierzyć? Przecież Maks też był źle oceniany i miał na dodatek łatkę agresora, a to wszystko okazało się nieprawdą.
 6. Ja na wątku Tropka widziałam, że ktoś rzucił pomysł aby sunie pojechały do Anecik. Czy ktoś pytał Anecik ?
 7. Ja zauważyłam, że na wątku jest cicho, cicho, ale jak już się ktoś odezwie to przeważnie jest informacja o kolejnej adopcji. Więc czekam na wpis o kolejnej adopcji :).
 8. https://www.olx.pl/oferta/radosny-maks-w-typie-setera-irlandzkiego-szuka-domu-CID103-IDnaLrM.html#44c1edca57
 9. Starałam się oddać głos, ale nie wiem czy mi się to udało. Zarejestrowałam się, aktywowałam konto, wybrałam fundacje, kliknęłam wyślij, ale system nie pytał mnie o nr telefonu, a jak chciałam ponowić głosowanie to miałam informacje, że głos z tego komputera został już oddany :(
 10. Na Dogo jest dużo psów czekających na domki np.; A może labradora:http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Niewidzacy-Lord-czeka-na-swojego-czlowieka-id158161.html