Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

[quote name='Aleksandra95']ja sobie jutro pościągam muzykę żebym miała co słuchać w samochodzie, bo książka skończona. :p[/QUOTE]
No ja biorę ipoda, ale i tak pewnie będę spać. :lol:
Z przerwą na KFC. :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulaa.']31.07. ;) O 5 nad ranem. :placz::placz: Chociaż nie wiem czy mi się uda wstać, znając moje zdolności. :roll:[/QUOTE]

a potem zamuł na treningu :diabloti:
nie wiem jak mój pies to wytrzyma ale my prosto z zawodów jedziemy na obóz ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']No ja biorę ipoda, ale i tak pewnie będę spać. :lol:
Z przerwą na KFC. :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Ja nawet jak śpię, to muzyki będę słuchała, jak zawsze :diabloti: a jak się skończy, to się budzę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']a potem zamuł na treningu :diabloti:
nie wiem jak mój pies to wytrzyma ale my prosto z zawodów jedziemy na obóz ;P[/QUOTE]
A mój na odwrót z obozu (10dni) prosto na zawody, więc nie wiem jak to będzie, będę musiała go oszczędzać.. :roll: Bo 10.08 mamy jeszcze trening, potem długa podróż i na drugi dzień rano zawody... :shake: ale mam nadzieje, że damy radę

a zamuł będzie i to totalny. :diabloti:
mam nadzieje, że nie ośmieszę się już pierwszego dnia dużą ilością gleb. :lol:
[quote name='Aleksandra95']Ja nawet jak śpię, to muzyki będę słuchała, jak zawsze :diabloti: a jak się skończy, to się budzę :evil_lol:[/QUOTE]
ja nie potrafię spać i słuchać muzyki jednocześnie. :eviltong: nawet w radiu mnie wtedy irytuje.
Chociaż znając mnie tak będę się całą drogę denerwować, że wgl nie usnę, już mnie brzuch boli na samą myśl. :lol:
Najwyżej nas wywalą jak mojemu psu odwali, to będziemy te 10 dni w Gdańsku, więc nie będzie masakry. Jak Dora też coś odwali, to pojedziecie z nami. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DomixX']E tam, wypadniecie bardzo dobrze, ja to wiem :)[/QUOTE]
dzięki, też bym chciała tak pozytywnie myśleć. :D
[quote name='wikikoniki']JEJEJEJEJEJEJEJEJEJ. :D :loveu:
a macie gdzie spać ? :p[/QUOTE]
też się ciesze. :loveu:
tak, w Gdańsku mamy wolne mieszkanie rodzinki, więc z tym nie ma problemu, dlatego może nawet zostaniemy tam ciut dłużej jak się uda. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']

też się ciesze. :loveu:
tak, w Gdańsku mamy wolne mieszkanie rodzinki, więc z tym nie ma problemu, dlatego może nawet zostaniemy tam ciut dłużej jak się uda. :smile:[/QUOTE]

a startujecie w zerówkach ? ja zastanawiam się, na którą przyjechać, żeby nie usmażyć psa :D
a gdzie macie w Gdańsku to mieszkanko ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DomixX']Trzeba pozytywnie myśleć, wtedy nastawienie jest od razu inne.[/QUOTE]
No staram się, bo mój pies jest strasznie wrażliwy na jakąkolwiek presję, wtedy od razu się wycofuje, więc nawet jak jestem maksymalnie wnerwiona na niego to na treningu muszę być mega pozytywna, a jest to nie łatwe.. :lol:
Ale jak na razie jestem na etapie jak będzie to będzie, mam duże wsparcie z klubu, słysząc relacje z ich debiutów. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']a startujecie w zerówkach ? ja zastanawiam się, na którą przyjechać, żeby nie usmażyć psa :D
a gdzie macie w Gdańsku to mieszkanko ? :)[/QUOTE]
Tak, w zerówkach. ;)
A nie trzeba rano, żeby się zarejestrować ?
Bo w sumie później biegi mają zerówki i sama wolałabym później przyjechać, ale na treningowych było tak, że wszyscy przed 8 czy tam 9 żeby się zarejestrować. :roll: ale szczerze mówiąc to nie wiem jak to jest, nie mogę info znaleźć. :eviltong:
Nie wiem dokładnie szczerze mówiąc, nigdy tam nie byłam jeszcze, nie było okazji. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']pisałam do Sopotu i odpisali, że biuro jest cały dzień otwarte i wystarczy przynieść książeczkę przed pierwszym przebiegiem. czekam teraz na jakiś rozkład o której co będzie, mam nadzieję, że napiszą gdzieś.[/QUOTE]
Ooo no to super. :smile:
A bierzecie namiot ? Bo ja już sama nie wiem czy jest sens
Mam nadzieję, że będzie sporo miejsc w cieniu... i nie będzie upału. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Ooo no to super. :smile:
A bierzecie namiot ? Bo ja już sama nie wiem czy jest sens
Mam nadzieję, że będzie sporo miejsc w cieniu... i nie będzie upału. :roll:[/QUOTE]

nie mam namiotu i dlatego było by super gdybyś wzięła i gdyby wcisnęła się tam Neska :) wiem, że będzie jeszcze Kasandra z Blancą, one też nie mają namiotu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Wrzucam bloga w zakładce, coby mieć was pod ręką :D[/QUOTE]

[quote name='Paula03']Na bloga będziemy zaglądać :) Dodam was sobie na moim blogu :D[/QUOTE]
dzięki :loveu:


A ja próbowałam zrobić nowy nagłówek przed chwilą, to mi wyszło takie coś:

[URL]http://img835.imageshack.us/img835/7351/nagloweeek111.jpg[/URL]

Nie nadaję się do tego. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']
A ja próbowałam zrobić nowy nagłówek przed chwilą, to mi wyszło takie coś:

[URL]http://img835.imageshack.us/img835/7351/nagloweeek111.jpg[/URL]

Nie nadaję się do tego. :D[/QUOTE]

Dobrze jest :D
Ale jak chcesz to może kogoś poproś żeby ci zrobił :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Dobrze jest :D
Ale jak chcesz to może kogoś poproś żeby ci zrobił :)[/QUOTE]
No właśnie chyba muszę poszukać czy ktoś robi, bo obecny zbyt zimowy.. Tylko za darmo, bo ktoś mi kiedyś proponował zrobić bloga, ale za 40zł.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...