Jump to content
Dogomania

Rzeszów - 4.02.2007


Atik

Recommended Posts

[quote name='Atik']

. Zapraszamy do współpracy przy organizacji, może masz jakieś uwagi, każdy pomysł jest do rozważenie i każda para rąk jest potrzebna do pracy ;)[/quote]


a na czym ta wspolpraca mialaby polegac?
My juz jestesmy chetni ;-)
jesli nic nam nie stanie na przeszkodzie to postaram sie pomoc! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']A ja dzisiaj dodzwoniłam się do O/Rzeszów i uprzejma pani E.D. stwierdziła, że moje zgłoszenie zostało przyjęte.
Super!
pzdr.[/quote]
Nio to tylko podbijać zostało:cool3: Biore wolne w pracy specjalnie na te wystawe:evil_lol: (uroki pracujących niedziel...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika']a na czym ta wspolpraca mialaby polegac?
My juz jestesmy chetni ;-) jesli nic nam nie stanie na przeszkodzie to postaram sie pomoc! :multi:[/quote]

Pracy jest mnóstwo, jak przy każdej wystawie, począwszy od klejenia plakatów, robienie naklejek na puchary, segregacji zgłoszeń, przygotowywania materiałów ma ringi i finały, itd. Oczywiście część prac jest już rozdzielona, ale chętnych do pomocy zapraszamy do Oddziału.

[B]dachenoceras[/B], sponsorzy też są potrzebni, zawsze możesz ufundować jakieś puchary :] Myśląc o pomocy myślałam jednak o bardziej przyziemnych pracach przygotowawczych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']No wlasnie pisze, ze na dzien 16.01, a ja wysylalam zgloszenie jeszcze w grudniu, a dzwonilam jakis tydzien temu jeszcze. Wiec mozna miec watpliwosci... :roll:[/quote]


No to w klasie szczeniąt w takim razie !
No to dozobaczenia w Rzeszowie

Talagia wiecej dystansu, bo kobieto w nerwicę wpadniesz :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...