Jump to content
Dogomania

Lordette


Sebastian

Czy podoba Ci się temat Z & Z.My dogs...  

12 members have voted

  1. 1. Czy podoba Ci się temat Z & Z.My dogs...



Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Giovani']No to jeszcze parę biganych i na jakiś czas fotek wystarczy. [/quote]
no pikny ogonek
zdradz te tajemnice ;-)
[QUOTE]Strumyk Ciebie zabrakło, ooo! przepraszam, twojego męża!!![/QUOTE]
Calkowicie rozumiem, ze tesknicie tylko za moim mezem, bo ja to tylko afery skrecam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Giovani']A jak się usuwa posty??? kiedyś była ikonka a teraz???[/quote]

Teraz juz nie ma gdyz, byly problemy z tym ze ktos cs napisal, "opluwal" a potem usuwał posty i, ze niby nie on. Dlatego skasowano opcje, mozna jedynie edytowac.

pozdr. i czekam na nowa porcje fotek;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Chciałbym się podzielić z wami pewnym radosnym dla mnie faktem.
W naszym domu zamieszkał nowy pupil, ukochany, wspaniały gentelmen, pies, który jak dla mnie jest kwintesencją staffordshire bullteriera, ruchowo, anatomicznie (choć zawsze podkreślałem i tego będę się trzymać- ideałów nie ma), ale przede wszystkim pod względem zrównoważenia, miłości do ludzi, i charakteru.
Magnetic Boy Buldożer w domu Zuzol czasem Żużel. Jest to pies do którego miałem zawsze słabość i z wzajemnością. Zawsze przy wszystkich, częstych spotkaniach doskonale się rozumieliśmy.
Wzbudzał we mnie podziw nie tylko swoim wyglądem, choć jako amator rasy urokowi oprzeć się nie mogłem, ale przede wszystkim swoją naturą i miłością, tajemniczą… jaką mnie darzył.
Pragnę podziękować hodowli Family Buldożer, Pani Ewie Tokoń i Panu Andrzejowi Tokoń, przede wszystkim za zaufanie, bo w moim odczuciu, mieć szansę kupienia psa ze wspaniałymi osiągnięciami, darzonego w domu wielkim uczuciem i tu będę nieskromny, przypadkowa osoba nie ma.
Chcę również podziękować Pani Ewie za godziny rozmów, za nie przespane noce, ślęcząć nad monitorem czy książką, niejednokrotnie z telefonem w ręku, przekazując mi niewątpliwie fachową i merytoryczną wiedzę i zamiłowanie do hodowli. Wiedza, którą zostałem obdarowany może kiedyś, zostanie wykorzystana, choć dziś pozostaję miłośnikiem, hobbystą i wystawcą na długo...
Osobiście, zanim Zośka trfiła do mojego domu swoje poszukiwania rozpocząłem analizą rodowodów. Chciałem kupić sukę w Polsce, zagłębiałem się w korzenie Staffika i podpatrywałem na jakich zwierzętach opierają się hodowle w kraju.
Nie jestem wpływowy na wszechstronnie dotykającą ludzką wyobraźnię , na cudowne rekomendacje, wierzę własnym instynktom, wyczuciu, obiektywizmowi, temu co widzę, choć całe życie się człowiek uczy.
Może tu wzbudzę pewne kontrowersje, ale nie uważam żeby chcąc doczekać się topowych osobników trzeba posuwać się do importu, choć czsem jest to niezbędne. W Polsce można kupić naprawdę piękne psy, nie tylko Staffordshire Bullterrier.
Często wspominałem słowa >więcej wkrótce<, no i wkrótce nadeszło.
Są słowa, które napisane szczerze mają niewymierne znaczenie, takim słowem jest dziękuję.
W życiu są różne koleje losu, na drodze są góry jak i doliny, ale przeszłości żadne z nas nie jest w stanie wymazać, a taką dla mnie jest hodowla Family Buldożer, podwalina wiedzy i fundament tego co zawsze mnie fascynowało-pies.
W moim wspomnieniu na zawsze zostaną słowa Pani Ewy, „jesteś ostatnim spadkobiercą mojej wiedzy i doświadczeń” , a to dla mnie zawsze pozostanie dumą i chlubą.

Życzę zdrowia, Sebastian-Giovani.



(*Buldożer-dziś Family Buldożer)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani']Wiem że to forum i mam nadzieję że taka oficjalna forma nikogo nie urazi.

Nie długo wstawię fotki:evil_lol:[/quote]

Giovani mnie z pewnością nie uraziła, a jak czytałam to mi włoski wszystkie stanęły, ja ogólnie jestem beksa i mnie wiele wzrusza, więc i teraz tak trochę.....hmmmm:eviltong::eviltong:
Bardzo cenię takie relacje zawiązujące się między hodowcą i między nami dopiero uczącymi się.
Gratuluję nowego nabytku:smilecol:i czekam na nowe fotorelacje;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...