Jump to content
Dogomania

West highland white teriery !!!


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

[quote name='emidu']Nowe tak, dużo ich. A jeśli chcesz MCO, to zapraszam do pisania na forum:) Dziewczyny napewno dużo o kociakach powiedzą, głównie popytaj Sendrii:)[/quote]
napewno zawsze ci ktoś ztamtego forum pomoże :cool3: przy wyborze kociaka ...swoją drogą młode forum to nie jest ale stare też nie niedługo stuknie rok...
co do moda uważam że taką role mogła by pełnić zarówno Kamcia jak i też Costa, jest to odpowiedzialne zadanie więc i decyzja musi być przemyślana dokładnie a na forum o tak ogromnej ilości postów i użytkowników łatwe to nie będzie,
Sylwia a może ty wklej fotke zgryzu Urwicha to my porównamy zębiska? a wrazie czego ktoś napewno zauważy takową wade

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witamy wszystkich westiemaniaków .. :) Jestem posiadaczką małego, no może już nie tak całkiem małego :P diabełka ..
Białasek ma na imię Taffy i pochodzi z hodowli Szkockie Asy :)
Ma już ok. 10 miesięcy :D Jest bardzo rozbrykany i uparty :( Indywidualista .. .. No, i co by tu jeszcze napisać ?? Mieszkamy na Dolnym Śląsku .. :P
A to mój białas :
[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7966/z1ma6.jpg[/IMG]

I jeszcze jedno :
[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1113/lol7kw8.jpg[/IMG]

Pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Lika, widzę że zmieściłaś moje ulubione foto na śniegu.. superrr

A ja też mam pewną wiadomość:
Od wczoraj w mojej rodzinie są już trzy Westiki [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0ed351ffd4604d18.html][IMG]http://images20.fotosik.pl/92/0ed351ffd4604d18m.jpg[/IMG][/URL]
oto RAPER Vena ma 6 miesięcy i do dnia wczorajszego szukał nowego domku, wkońcu znalazł.. chce żeby był szczęsliwy bo na to zasługuje..
Rapcio jest bardzo energiczny i wesoły.. a w moim domu panuje białe westikowe szaleństwo..
Pozdrawiam Sylwia&Costa&Dudi&Rapcio

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[B][I]O czym tu nawijacie dziewczyny :hmmmm: Ja was chciałam poinformować że założyłam takie oto wątki na naszym pod forum westowym :loveu::loveu: [/I][/B]
[B][/B]
[U][B][I]Urodziny naszych pociech i ich właścieli [/I][/B][/U]
[U][B][I]Poznajmy się , czyli kto jest kim [/I][/B][/U]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=49527"][B][I]Nasze westusiowe galerie ( foto-blogi ) na dogomani[/I][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[B][I]Sorry że tak pod pod postem ale edycja nie działa mi tak jak potrzeba :shake: [/I][/B]
[B][I]Mam do was ogromne pytanie :cool3: Czy zgadzacie się żeby topiki .. [/I][/B]

[B]- Poznajmy się :loveu:
[I]- Urodziny naszych pociech :loveu: [/I][/B]
[B][/B]
[B][I]... widniały jakko podwieszone ( przyklejone) ? [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='Sylwia&westie']może być ;)[/quote]

[B][I]Może by tak więcej entuzjazmu :mad: :evil_lol:[/I][/B]

[quote name='arystokratka']Ja jestem jak najbardziej za :multi::multi: Te dwa wątki do podwieszenia nadają się doskonale :multi:[/quote]

[B][I]No , i to mi się podoba :cool3:[/I][/B] [B][I]Teraz wszyscy razem [/I][/B]
[B][/B]
[B][I]KAMCIA MA ŚWIETNE POMYSŁY[/I][/B] :loveu:

:roflt:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='Lika']KAMCIA MA ŚWIETNE POMYSŁY ! :D :lol:

I jak ? :razz:[/quote]


[B][I]I to mi się podoba :loveu: :loveu:[/I][/B] [B][I]Nareszcie ktoś mnie docenia :evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Kamciu masz świetne pomysły brawo :eviltong:
ale myśle że może przydałby się nam jeszcze jakiś topic :P
hmm coś gdzie mogliby się przedstawić wszyscy wraz ze zdjęciami swoimi i psiaków żeby nam się było łatwiej poznać ale nie taki tylko dla nowych :eviltong:
p.s jesteśmy w konkursie lutego zapraszamy do głosowania link w podpisie mym :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='emidu'][SIZE=7][SIZE=6]No jasne, ze masz ekstra[/SIZE] [/SIZE][SIZE=6]pomysł!!![/SIZE] przynajmniej coś sie tu dzieje i zaganiasz ludzi (przynajmniej niektórych;p) do pisanie:)
No to ja obiecuję, ze się postaram poprawic, jak czas mi na to pozwoli.[/quote]

[quote name='ewelinka_m'][SIZE=6]Kamciu masz świetne pomysły brawo :eviltong: [/SIZE]
ale myśle że może przydałby się nam jeszcze jakiś topic :P
hmm coś gdzie mogliby się przedstawić wszyscy wraz ze zdjęciami swoimi i psiaków żeby nam się było łatwiej poznać ale nie taki tylko dla nowych :eviltong:
p.s jesteśmy w konkursie lutego zapraszamy do głosowania link w podpisie mym :cool3:[/quote]


[B][I]Jak ja was kocham :loveu: :loveu: :evil_lol: Powymyślam jeszcze coś ale teraz z dogomaniakami wysyłamy sobie tapetki na telefon i SMSujemy więc nie mam czasu :oops: [/I][/B]
[B][/B]
[B][I]EDIT : MOże ktoś chce mój numer :diabloti: ? [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...